Марш
Прощання Словянки (темп 110)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
а де ж соло марша чи то ще треба долабувати
то мабуть забули коли малювали ..
були ноти для труби, як тільки знайду, обовязково будуть завантажені.
Ти що ногами грала???
Треба, треба долабувати, то ж очевидно. Мінусова фанєра...










Останні коментарі
Андрій Успішний: Так, ну.. майже завершив. 25 лютого здається почали оптимізацію інтерфейсу. Сьогодні 16 березня. Думав буде довше, але якось легко пішло все, при тім, що після основної роботи. Не знаю як вам, а мені дуже подобається мобільна версія. Звісно можем ще поправляти, доробляти, переробляти. Час знайдеться. Зараз маю переклютись на тиждень на інший проект.
V07a01lera: Дякую !!!
Mishalylyk: Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, що забули люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай у ній поганого не буде. Хай усі завжди живуть щасливо, Посміхаються дорослі й діти, Кожен день дарує людям диво, І у райдужний вінок сплетуться квіти. Приспів Матусина казка, матусине слово Дива незвичайні, немов чарівні. Матусина ласка нам знову і знову Дарує надію тобі і мені. Матусина казка, матусине диво Матусині очі мов небо ясні, Матусине серце так ніжно й щасливо Шепоче нам казку тобі і мені. 2к. Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, щоб згадали люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай її ніхто вже не буде. Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє. Приспів Програш Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє.
boss1973: Дякую за мінус !!
sa1957: Дякую!
bakwy : Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
olegantonenko: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Дякую!
vrcnwt: А чи є така можливість, щоб Хливнюк співав у другому і третьому приспіві (2:27-3:03 і 3:29-4:11)? Залишити його голос, бо не гарно звучить, коли намагаєшся встигнути за двох. Хіба що в дуеті співати????
shynrilama: Дякую!!!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Yascur_22: Щиро дякую
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
VolHammond: ДЯКУЮ! СУПЕРОВО ЗВУЧИТЬ!
VolHammond: ЩИРО ДЯКУЮ!
lyonya55: Дякую!
дует ВіВа: Дякую!
дует ВіВа: Дякую!!!
bakwy : Щиро дякую!
bakwy : Дякую!