Народна
Рушив поїзд в далеку дорогу
|
|
Опис:
Одна з перших фонограм батька на KORG X3.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Вальс.
Текст пісні:
Рушив поїзд в далеку дорогу,
Сколихнувся вагон, і помчав,
2р: Я останній ще раз подивився,
На все те, що так вірно кохав.
----------------
Ти сама на пероні стояла,
Вітер кучері твої колихав,
2р: На очах в тебе сльози тремтіли,
Ти ридала, я важко зітхав.
----------------
Прощавай же ти моя дівчино,
Прощавай же ти серце моє,
2р: Бо вже більше тебе не побачу,
Біле личко і вуста сумне.
----------------
Колихнувся той поїзд по степу,
Пригадаю я знову собі,
2р: Звук гітари і місячні ночі,
Поцілунки гарячі твої.
----------------
Рушив поїзд в далеку дорогу,
Сколихнувся вагон, і помчав,
2р: Я останній ще раз подивився,
На все те, що так вірно кохав.
----------------
Вже давно рік минув з того часу
Як смереки шуміли в гаю
2р: Ти схилилась до мене на груди
І тихенько шептала - люблю
Коментарі:
Ну незнаю. Немає програшів. Звичайно кожна жаба хвалить своє болото. Зайди в папку Кок Андрій Рушив поїзд... і порівняй. Вибач друже.
Так весь кайф в тому, щоб програші самому "дошкребати" ))))
Ця фонограма - це просто пробна версія. Ніхто не претендує на якусь похвалу, а виставлена вона просто для "а раптом комусь підійде?". А програш заграти(Dm), думаю, може кожен із зареєстрованих користувачів цього сайту (по крайній мірі мав би вміти). Я, взагалі, прихильник таких фонограм, в яких немає програшів. Хоть трохи навчаться грати ті, що не вміють, а ті, що вміють - менше будуть деградувати!
Бодю. Весь кальф в тому, щоб все від А до Я самому відшкрябати. Ось де кальф. А мінус є мінус. Не всім дано шкрябати навіть під мінус. Нажаль.
Стьопа. Не ображайся. Але на нашому сайті більше вівців, які просто пасуться і їх інструмент АСУС. А поняття грати на живо. Ну Вибач не буду вникати. Ок. Тему закрив.
Вітя! По-перше, навчися граматики трошки. По-друге, я вже написав, чому ця фонограма без програшів. По-третє, вкажи які саме із залитих тобою фонограм зробив ти власноручно?










Останні коментарі
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Андрій Успішний: Так, ну.. майже завершив. 25 лютого здається почали оптимізацію інтерфейсу. Сьогодні 16 березня. Думав буде довше, але якось легко пішло все, при тім, що після основної роботи. Не знаю як вам, а мені дуже подобається мобільна версія. Звісно можем ще поправляти, доробляти, переробляти. Час знайдеться. Зараз маю переклютись на тиждень на інший проект.
V07a01lera: Дякую !!!
Mishalylyk: Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, що забули люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай у ній поганого не буде. Хай усі завжди живуть щасливо, Посміхаються дорослі й діти, Кожен день дарує людям диво, І у райдужний вінок сплетуться квіти. Приспів Матусина казка, матусине слово Дива незвичайні, немов чарівні. Матусина ласка нам знову і знову Дарує надію тобі і мені. Матусина казка, матусине диво Матусині очі мов небо ясні, Матусине серце так ніжно й щасливо Шепоче нам казку тобі і мені. 2к. Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, щоб згадали люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай її ніхто вже не буде. Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє. Приспів Програш Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє.
boss1973: Дякую за мінус !!
sa1957: Дякую!
bakwy : Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
olegantonenko: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Дякую!
vrcnwt: А чи є така можливість, щоб Хливнюк співав у другому і третьому приспіві (2:27-3:03 і 3:29-4:11)? Залишити його голос, бо не гарно звучить, коли намагаєшся встигнути за двох. Хіба що в дуеті співати????
shynrilama: Дякую!!!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Yascur_22: Щиро дякую
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
VolHammond: ДЯКУЮ! СУПЕРОВО ЗВУЧИТЬ!
VolHammond: ЩИРО ДЯКУЮ!
lyonya55: Дякую!
дует ВіВа: Дякую!
дует ВіВа: Дякую!!!