Народна
білий качур на ставку
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська
Плюсовий запис
Коментарі:
А я написав текст
Я куплю тобі хату у селі Кобиляка
І тебе приведу в це казкове село
Заведемо качок, і свиней і собаку
І посадимо сливу, під вікном
Заведемо качок, і свиней і собаку
І посадимо сливу, під вікном
Приспів:
А дика качка на ставку
Шукає крякалом ряску
У це село куди тебе я приведу
А дикий качур на ставку
Шукає дзьобалом ряску
У це село куди тебе я приведу
Ми поставимо тин, візьмем клапоть городу
Щоб могла ти сапою його копирсать
Щоби кум взяв лопату підкопавшись із заду
Пропоров всю риллю і вперед і назад
Щоби кум взяв лопату підкопавшись із заду
Пропоров всю риллю і вперед і назад
Приспів:
А дика качка на ставку
Шукає крякалом ряску
У це село куди тебе я приведу
Будем весело жить ми в селі Кобиляка
І картоплю садить і горілку варить
Буде жирний Сірко стерегти нашу хату
І на радість батькам будем діток робить
Буде жирний Сірко стерегти нашу хату
І на радість батькам будем діток робить
Приспів:
А дика качка на ставку
Шукає крякалом ряску
У це село куди тебе я приведу
А дикий качур на ставку
Шукає дзьобалом ряску
У це село куди тебе я приведу
У це село куди тебе я приведу...
Народна?Це пісня гр."Лесоповал".Автор Сергей Коржуков.
Текст 5+, я плакав слухаючи))))
Запитання до автора слів-а Ви самі цю біліберду співаєте?Цеж повний ДИБІЛІЗМ.
Одна справа, коли в схожому стилі співає Орест Лютий, інша - подібні "утвори". Убого.
P.S. Зовсім не прихильник російського шансону...
за ідею 5. а так хохма
Геніально!!!!!
Жах!!!
Здається мені,нашому Аргонавту79 не дають спокою Дзідзьові лаври,/хоч проект "Дзідзьо"-це тема для окремої розмови/. Сподіваюсь,модератори видалять геть цей жах, і в майбутньому нічого подібного не пропускатимуть.
До речі, друже, а може у Вас краще вийде кавер на "Арго" від ВІА "Іверія"
Пане Богдан Коваль та інші форумчани доводжу до вашого відома що даний твір написаний та виконаний не мною. Це я виклав з метою помсти москалям за покривджені українські пісні. Такі як "Ой літав орел" та "Під лісом темним бором" слова були викинуті а мелодія використана на свій лад.
Дякую!!!
а по моєму прикольно!!!
А де продовження ? А де кода? Треба перезалити...
А при чому плюсовий запис про маму до цього довбаного качура...
А мені подобається. Прикольно. Я переробила трохи під свій населений пункт і йде на ура на концерті в жанрі гумору.
викладіть будь ласка повну минусовку !! бо тільки грає пів мінуса !!!
пане агронавте79 !! ?? то ви викладете повну весію мінусовки ??а то тільки половина мінуса грає !!!а решта де ???якщо можливо ? то моя адреса =nikosol@ukr.net
надіслав на пошту повний мінус.
На рахунок тексту,тільки не ображайтеся, як то кажуть в народі "Дурний птах все дурну пісню співає"
Ні я не ображаюсь. Кожен судить з своєї вежі. А мої переконання залишаються при мені.
аргонавт не бери до уваги тих хто пише протів тебе вони тобі завидують а для гостей на забаві такі пісні цікаві.я також люблю часом перекрутити якесь слово в пісні-наприклад"ти рвалась голубко з-під мене до хати а я все тебе не пускав" нормальні веселі забавні гості посикають з таких приколів.
Танич в гробу наверное перевернулся. Жах!!!!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!