Народна
Андрійку(якість)
|
|
Опис:
Чуть перероблена з цієї http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9/rec/25064/ (без "прикрих збивок")
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Ти гадаeш, мiй Андрiйку,
Що я тебе люблю, гей.
А я тебе, дурний хлопче,
Словами голублю. 2 рази
програш
Ой, болить мя головонька
Та й межи плечима, гей.
Треба менi дохторика
З чорними очима. 2 рази
програш
Та не того дохторика,
Що усiх лiкуe, гей.
Але того дохторика,
Що файно цiлуe. 2 рази
Соло
Ой, болить мя головонька
Вiд самого чола, гей.
Не була я iз миленьким
Нi нинi, нi вчора. 2 рази
Програш
Ти гадаеш, мiй Андрiйку,
Що я тебе люблю, гей.
А я тебе, дурний хлопче,
Словами голублю. 2 рази
Коментарі:
Велике дякую за робрту!!!
2:24
3:37
Шановний Дядько Хапко! Я мав на увазі без тих заїдань, які вказані в коментарі до вчорашньої фонограми.
Треба було вже всі недоліки поправити, раз взялись...
Добре,що виправили помилки,але звідки взявся бітрейт320,якщо в попередньому файлі(який ви виправляли)192? Порівняйте звучання(не на ноутбукових динаміках,звичайно)
Бітрейт в програмі, якою користувався, по замовчуванню в мене стоїть 320. Мене людина попросила - а я чим зміг тим допоміг. А на рахунок звучання, так це користувачам вирішувати - качати чи не качати, а модераторам - видалити чи ні. Якщо люди зкачують - значить комусь такий варіант підходить?...
Петя молодець!!!
файно Петруха--щиро вдячний
То не Петя молодець.Оранжеровка Василь Плогатарик,с.Підвисоке,Снятинський р-н,Івано-Франківщина!
Іван! Перед тим, як давати коментарі, трохи уважніше читай те, що написано вище. Саму фонограму завантажив shotgun одним днем скоріше(http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9/rec/25064/). Я не вказував того, що я писав цю фонограму. Я просто трохи її підчистив. Будь трохи уважніший!
Файно зроблено.
дуже цікавий варіант
Свіжо та смачно.
ДЯКУЮ!!!
ДЯКУЮ
дякую









Останні коментарі
zyama: Дякую!
xasen: Файно
SHURA0005: https://www.youtube.com/watch?v=MEVH2t271W4
GENACHAPOVSKIY: Дякую...
GENACHAPOVSKIY: Дякую.
GENACHAPOVSKIY: Дякую.
MacGreg: скиньте, будь ласка, хорову партитуру хто має maestroglinski68@gmail.com ДЯКУЮ
Oksanayacinic: Доброго дня. Підкажіть будь ласка як можна завантажити плюсовку.
muroslav_lax29: Дякую!
GENACHAPOVSKIY: Дякую.
Хуха Хух: ДЯКУЮ!
GENACHAPOVSKIY: Дякую.
uyriy2023: https://youtu.be/RkVx52DeDVc?si=pi_LOREb7GdKUfXS
Konovalst: Дякую!
Konovalst: Спасибі!
VNikitin: Дчкую!
GENACHAPOVSKIY: Дякую.
VNikitin: Дякую!
Alexfiksa: дякую!
nikosol: мені також будь ласка плюсика nikosol@ukr.net завчасно дякую !!!
Peet Калуцький: Неякісна задавка:недодавлений голос,"плаваючі" частоти. Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Singer1007: Дякую????
Singer1007: Дякую????
altoch: Вишивала мати солов,ї, Та й забула та й забула вишила гаї Солов,ї злетіли а куди, Забіліли забіліли снігом рушники Приспів. Соловейки соловейки солов,ї Не летіть ви не летіть ви у гаї А зимуйте а зимуйте в рушниках Бо зима чекає у гаях.(2)р. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Що ж ви наробили там сніги Повертайте повертайте літо в рушники Приспів. Програш. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Забуяло літо в рушниках Заспівали заспівали птахи у гаях. Приспів.
mila7: Щиро дякую. Скиньте посилання на плюс
dima13131: сюди
Strelbitskiy: ...хоча, його, мабуть, не існує... Дякую за мінус!
Strelbitskiy: Якщо можна, закиньте, будь ласка, плюс цього варіанту. Подобається...
Peet Калуцький: Jordzh, музика — це справа смаку і вона завжди сприймається індивідуально. Шкода, що цей трек вам не сподобався.Якщо справа лише у тривалості треку,то погодьтесь,Тарас має право на своє бачення свого ж аранжування,всім не вгодиш,в таких випадках краще проходити повз мовчки.Тим більше,гадаю,що Тарас й гадки не має,що з його виконання наживо будуть робити мінус.
Jordzh: Абсурд Нагурського на 7.12 мало що бракує до 7 .40.