Студія 7 Сходинок
Різдво
|
|
Опис:
Музика - Р. Рудий,
Слова - Р. Кушнір,
Аранжування - В. Цап,
Виконання - Ю. Башуцька
==============================================
Студія "7 сходинок"
кер. Роман Рудий м. Тернопіль
Молодіжний творчий колектив, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів, яскраво репрезентує сучасні, естрадні, авторські, українські народні пісні, колядки й гаївки у сучасному аранжуванні, пісні польською та англійською мовами, пісні духовного змісту.
Керівник студії – педагог, композитор, аранжувальник, випускник диригентського факультету Львівської консерваторії Роман РУДИЙ.
Студія створена 1 лютого 2000 року. Вокалу та виконавській майстерності навчається талановита творча молодь різного віку.
В березні 2003 року при студії розпочав діяльність гурт «Отава».
Улюбленці української публіки – студія «7Сходинок» та гурт “Отава” із задоволенням представляють свою творчість за кордоном. Гастролі колективу завжди проходять з великим успіхом. Їм аплодували у Канаді, Німеччині, Польщі.
За роки існування студії побачили світ 2 магнітоальбоми і компакт-диски: «Різдвяні колядки», «Великодні дзвони». У 2002 році було створено музичний фільм «Різдвяний подарунок».
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Рідв'яна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Різдвяна.
Текст пісні:
==============================================
На дворі Різдво
У душах тепло
На небі зоря засвітилась
На дворі Різдво
Даруйте добро
На світі Дитя народилось
------Приспів:--------------------------------
Цей добрий знак
Твори добро так
Щоб янголи в небі раділи
Із неба крізь сміх
Хай сиплеться сніг
Щоб щедро поля нам вродили
----------------------------------------------
Маленьке Дитя
Несе крізь життя
Всі наші бажання і мрії
Хай поруч завжди
Це світло зорі
Любов разом віра й надія
==============================================
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Альбом Естрадної студії «7 сходинок» - Різдвяні Колядки тут:
http://www.ex.ua/12444616
Дякую!!!
Дякую!!!
Прекрасна пісня!!!Велике вам ДЯКУЮ!!!)))
Спаси Вас Господи!!!!Дякую!!!!
дякуємо!!!
Дуже гарна композиція! Цікаво, в кого є оригінальний мінус?
Дякую.
Прекрасна пісня!
Дуже дякую.
Творчих успіхів Вам!
дуже гарна пісня.Дякую.














Коментарі
TsarLin
Дякую, дуже гарний мінус, але якби прибрати песиків в кінці... }
TsarLin
Дякую, але якби прибрати песиків в кінці... }
roma_olegovich
А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є Вона хотіла із ним під вінець А він червоний прапорець Як же багато він розбив сердець Вона кладе цьому кінець А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки Вона хотіла з подругами апероль Але попала під контроль Вона ще відгрібає за своїх колишніх Але теперішнього не залишить А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки, окей }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Veles74
Дякую }
Olenochka73
Доброго дня. Можна плюсик?romanecelena60@gmail.com }
karpenko7447
Дякую! }
Eugene27
Дякую!!! }
Valentin007
Супер. Круто! Молодець!!! Подякував!!! }
380972973034
Браво }
muroslav_lax29
Дякую!!! Ще би з Беком... }
Andrii2212
дякую! }
olegantonenko
Щиро дякую! }
Kaban87
Я так чекав, тебе чекав, Що сни здійснилися. Мені вуста, твої вуста Ночами снилися. Щоб ми зустрілися в житті Під цими зорями, Назвавши їх на самоті Своїми долями... Сама любов для нас обох Той час зазначила.. Ти на долонях рук своїх Мене побачила.. Зійшлись дві лінії в одну Дорогу зоряну... Як два струмка в одну ріку, Дощами сховану... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... Я завжди серцем відчував, Що ми зустрінемось. І вже нікуди від надій та мрій Не дінемось. Нам мало Всесвіту з тобою, Мало вічності. Для наших чистих почуттів, для їх чарівності... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе... Програш Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... }
Іван Поліщук
Крутооооооо...Дякую }
Nik19910904
Божественно }
VNikitin
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
ktv30
ФАЙНЕНЬКО }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
Вася
пісня до душі ДЯКУЮ ! }
Алекс Сокол
Дякую, сподобалось! }
bakwy
Дякую! }
Billka
Дякую!* }
Billka
Дякую!* }
Billka
Дякую! }
Billka
Дякую! }