Radkosha, дякую за тлумачення :), але мене цікавило для чого Тарас це чудо завантажив?
В 3-му стовбчику недогледів:
3.
Ой, тоди ся ожениш, кедь ти риба свисне,
Кедь ти огонь до тебе та й воду притисне.
Тоди ся ожениш, кедь ти рак закряче,
Лем тота за тя піде, што в болоті скаче.
З вашого дозволу трішки поправлю:
1.
Ой, летіли гусоньки низько понад стріхи,
Ой, лем єден паробок робит' з мене сміхи,
Не за то ся сміє, же'м не файна дівка,
Ой, лем за то говорит', же'м му не фраїрка.
2.
Ой, паробче, паробче, курка тя затопче,
Ани єдна дівчина в селі тя не хоче,
І я тя не хочу, ніґда'м тя не хтіла,
Я такими дурнями плоти городила.
3.
Ой, тоди ся ожениш, кедь ті риба свисне,
Коли огонь до тебе та й воду притисне.
Тоди ся ожениш, кедь ти рак закряче,
Лем тота за тя піде, што в болоті скаче.
З неба ясні зорі падають у трави,
Стигнуть яснобокі яблука в саду.
Глянь, моя кохана, місяць кучерявий |
Задививсь на твою вроду молоду. | (2)Задивився місяць, чом же я не гляну?
Чом очей на тебе сміло не зведу?
В нас серця достиглі, в нас серця весняні, |
І єдина стежка в нашому саду. | (2)То ж підемо разом по стежині в парі,
Де роздолля квітів, де пшениць прибій.
Чи мені забути твої очі карі? |
Ті, що я навіки в душу взяв собі. | (2)Чи мені забути вечори в Карпатах?
І дзвінкі дівочі ніжні голоси.
Глянь, моя кохана, зорями у травах |
Квітнуть наші долі в пахощах роси. | (2)
Generalmusic (GEM)
Грає отак:http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/72%20SoloAccord.mp3
http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/73%20SoloHarmon.mp3
http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/74%20SoloViolin.mp3
http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/75%20Solo%20Sax.mp3
http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/76%20SoloClarin.mp3
http://www.synthmania.com/Generalmusic%20S2R/Audio/Performance/77%20Solo%20PanFl.mp3Всі демки - тут: http://www.synthmania.com/s2r.htm
Автор додав...http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/12546/
Роман , в описі написано звідки...Знайду плюс і обовязково поставлю.









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!