Дорогі друзі Українці! - minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Допомогти порталу
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58
Пabepбahk Baseus Adaman Metal 20000mAh
Ліxтapиk PLATINIUM 1250 lm
Бehзиhobий гehepaтop DH8500 3 kВт
Пepeтbopюbaч з 12v нa 230v (Інвepтop)
Аkymyлятop Docker 6CT-190А
ДБЖ Інвертор, безперебійник
Бaлoн гaзoвий
Зapядhий пpиcтpій для akymyлятopіb Powermat
Стaбілізaтop haпpyги Volt AVR-1000VA 1000W
Мікрофонна стійка TOP-Class SOUNDKING
Бehзиhobий гehepaтop Forza Z4 3.3 kВт
Пopтaтивний гaзoвий пaльниk
Клabішha cтійka SOUNDKING
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Цифpobe піahіho YAMAHA P45

Дорогі друзі Українці!

Ситуація, яка складалася вкрай складна і непроста! Щиро прошу Вас не піддаватися паніці, та черпати інформацію із перевірених джерел! Ми люди мистецтва, які
здебільшого крім гітари, мало що тримали в руках! Але, якщо ми можемо чимось допомогти - консолідуймося та об'єднуємося! Можна допомогти і фінансово реквізити ❗️НБУ відкрив спецрахунок для збору коштів на потреби армії


Рахунок мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів — у іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян — у національній валюті. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708 Всім Миру і добра! Разом до перемоги! Слава Україні!
Додати в Twitter

Коментарі:

Привіт, друзі. Наші хлопці програмісти створили програму, яка може завалити новинні сайти окупантів. Потрібно перейти за посиланням, бажано на компі, але можна і на телефоні (він тільки переходить у сонний режим). Треба залишити відкритим - там ідуть запити. Потрібна більша кількість комп'ютерів. Долучайтеся!
https://stop-russian-desinformation.near.page/
Це не фейк! І щоб довести, що я українець - ПАЛЯНИЦЯ ПОЛУНИЦЯ


Слава Україні! Я,як керівник вокального ансамблю дитячої естрадної пісні "Кіндер сюрприз", прийняв рішення: на всі вибіркові мінусовки про Україну, про мир, буду робити плюси з дітками, і виставляти в мережу для підтримки наших захисників. Будь ласка прохання, у кого є для чоловічого голосу (для мене, як керівника) + дорослої дитини (дітей) мені киньте на ел.пошту ldi59@ukr.net мінусовки, бажано із плюсом. Ми -українці! Ми - разом сила! Ми - переможемо! Слава Україні!!!