Інформація про користувача
- Ім’я:
- Олександр
- Прізвище:
- Жовнір
- Місто:
- Полтавська область, Машівський район, с. Михайлівка
- Країна:
- Україна
- Стать:
- Чоловіча
- Д.Н.:
- 17 Вересня 1976
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 3 (Голосів: 3 )
Останні залиті мінусовки:
- Сідлярчук Сніжана - Українські дівчата
- Кварта Олександр - Ой, калина-любов
- Gonta - Оленка (бек)
- Шак Олег - Жити по новому
- Діана Бігун - А я тебе вітаю
Останні повідомлення на форумі:
- У мене Led par 9*18 Вт RGBWA UV, через ... → Допоможіть з вибором Світла для ...
- Раніше нагодувати музиканта (тамаду, відео, фото) - ... → УВАГА!!!!!!!"ДУЖЕ ПРИВІТНИЙ РЕСТОРАН"!!!!!
- Спасибі Вам, добрий чоловіче, звичайно потерплю. А ... → Вскладчину мінусовки від Олександра Кварти
- "Велика родина", "Ти одна на цілім світі", ... → Вскладчину мінусовки від Олександра Кварти
- Богдан Іванишин - дякую за підказку. "Трембіту" і ... → Вскладчину мінусовки від Олександра Кварти
- Yalta Stage - ДЯКУЮ! Бачу вже, що ділитеся. → Вскладчину мінусовки від Олександра Кварти
- Пісні Олександра Кварти набувають популярності, а по ... → Вскладчину мінусовки від Олександра Кварти









Останні коментарі
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com
Дмитро Кобевко: ДЯКУЮ НО ОСТАВИТЬ ВСЕ І ДОБАВИТЬ DJВАРІАНТ тОДІ БУДЕ КРУТО А ТАК НЕ ПОЙМ ЩО ВИБАЧАЮСЬ НЕ В ОБІДУ
sa1957: Дякую!
Vladimir11091968: Дякую!!!
Олег : Дякую !!!
Justas_Lion : Супер! Дякую!
allagodl24: Дякую, все чудово.
VNikitin: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Favor: Дякую!!!
mrvalik: дякую
Favor: Дякую!!!
gibson32: Файно... качає...
kubanec: Всі ці Ші, АІ та ІІ винищуть останніх нормальних лабухів. Залишаться тільки діджедаї.
IGORMUZ64: Дякую!!!