Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Автор ваша тема - повна маячня.Що значить гнати в шию ??? ---- а тебе автор ---  якби в шиююю - або з правої ноги в ліве вухо - клямц, ??? --- Кожен має право заробляти як може,ніхто йому не указ !!! Хтось грає наживо - а хтось крутить ноутбуком....А замовник собі вибирає сам.Чи  за 1000 долярів,---- 1000 гривень і тд.Насильство карається  законом !!! Який моцний,в шию буде гнати ноутбучників :)

Чо зразу в шию....я би відстрілював.)))))

"Не музикант".

     Цікава фраза. Якщо вчитель музики в муз.школі грає (з моїх знайомих) на баяні, акордеоні, піаніно (взагалі клавішні), най, сопілка, гітара  і хто його там знає на чому ще - чєловєк-оркестр ))). І то, скажу, грає ще ого-го як файно. А от коли він їде "лабати" весілля то бере лише ноутбук і працює взагалі сам. На весіллі він вже що, перестав бути музикантом? Він що, трактористом став? Чи можливо він там діджей?

     А це вже так, як доповнення. Я граю на дискотеках, корпоративах сам, а от на весіллі з напарніком. Але все іде під ноутбук. Грати вмію, клавішнік, не ахті, самоук, але в школі декілька років музику викладав і мого вміння було достатньо для школи. Правда і інструмент псс-51 (((.  Так от: Їду грати дискотеку, там мене чомусь всі приймають за діджея. Ну який я діджей? Що робить діджей на своїх заходах а що я - це ж зовсім інше. Діджей в живу створює свою музику, ледь що не експромтом, в мене ж все під +++ , а спів під фонограму. От як тут розділити, музикант чи діджей?

Олександр В муз школі ваш колега музикант ..а на весілі не музикант....хай буде шоумен щоб помякшити...но ніфіга не музикант...

bodja bear

100% 

раз хтось там згадав про школу

1-й клас 1-ша чверть ,поважна навука  рифметика , тема: "необхідна і достатня умови"

... а хлопці ніяк не доганяють про що ти ...

А як по мені, то вся тема це і є певне шоу і лише ось наступні слова, сказані вище є істиною проти якої не попреш: 

Автор ваша тема - повна маячня. --- Кожен має право заробляти як може,ніхто йому не указ !!! Хтось грає наживо - а хтось крутить ноутбуком....А замовник собі вибирає сам.Чи за 1000 долярів,---- 1000 гривень і тд.Насильство карається законом !!! Який моцний,в шию буде гнати ноутбучників :)

https://ok.ru/video/32512608925

 Це називається. Мені вже перехотілось ставити руки на клавіші!!! Є великий брат Асус! Що твориться Асус добрався до великої сцени

 

Шановні колеги та друзі: музиканти, не музиканти, лабухи, ноутбучники, вчителі, бізнесмени і т.д. і т.п. та ВСІ ІНШІ, ХТО ХОТЬ ЯКОСЬ ПОВ’ЯЗАНИЙ З МУЗИКОЮ ТА ЦИМ БІЗНЕСОМ…..

Звертаюсь до всіх Вас та прошу навіть не думати і не писати таких дурниць, як «бити в шию та відстрілювати»…..ВАМ МАЛО ЦЬОГО, ЩО ТВОРИТЬСЯ НА СХОДІ УКРАЇНИ? Хочеш бити та стріляти – роби це там, де є можливість та потрібно - дорога відкрита….

Повторюсь так, як це і багато вже описали: «КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ» і перед тим, чим йому когось і щось вибрати (ноутбучну чи живу музику) є 2-і основних причини від яких він відштовхується:

1 – фінансова придатність оплати даних послуг,

2 – уся робота в живу чи індивідуальне виконання деяких творів з конкретними (його улюбленими) інструментами.

І повірте, що йому (клієнту) до одного місця і до ж…и яка у вас клавіша, що у вас за апарат, вам його подарили чи ви його купили (може і вкрали або в оренду взяли)))…) – ЗВУЧАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ І ЦЬОГО АПАРАТУ ЦЕ ПОЛОВИНА ВАШОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ПЛАТИ !!!

Щось не так – не доплатили, коли все гаразд – заплатять ще й і з премією. Ось і все….  

Можна навчитись і таким колективом працювати )))))))))):

https://www.youtube.com/watch?v=1HHMA1Dpo5M

https://www.youtube.com/watch?v=_F_MrIIOMYM

 

 

 і не писати таких дурниць, як «бити в шию та відстрілювати»

Чого дурниць? якби не заповідь "Не убий" ...я би вже не одного фонограмщика на той світ відправив А так терплю...бо ,попри всі свої численні недоліки я віруючий хрестиянин....

Хочеш бити та стріляти – роби це там

Не піду ,там страшно

є 2-і основних причини від яких він відштовхується:

Фігня то все...))))

А ви знаєте, сидів тай думав, треба пришвидшити прогрес розвитку ноутбукограїв,треба щоб кожен слюсар,столяр, та будь хто хто може хоч трохи співати ставали ноутбукограями, чим більше буде таких, тим легше буде тим хто грає в живу, уявіть собі гурт який грає в живу занесенний до червоної книги як вимираючий вид музикантів. Уявіть собі яка буде вартість їх послуг. Аж тоді вони (ноутбукограї) отримають здорову конкуренцію!!!!

Тай людям набридне слухати те що можна послухати з флекшки. Захочеться чогось живого!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти