Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Всім Доброго!  Я не розумію чому коли говориш про проблему живої гри, і говориш про вирішення проблеми (зрівняти можливості отримання матеріалу, Стилю і фонограмм), і щоб робота кожного цінилася, самі перші реагують ноутбукограї, і щей звинувачують в тому що хтось має щось проти них. Шановні працюйте собі на здоров'я, тільки цінуйте роботу тих хто вкладає свою працю в написання стилів та фонограмм. Я вище писав, що не хотілося , щоб через пару років, а може і швидше, ми нашим внукам показували (гітари барабани),і розказували що це інструменти які робили музику!!!!! Ті хто грають в живу, такі самі люди як  ті що відтворюють з ноутбука, в них є сім'ї, які теж треба годувати!!!

Шановний Бодя Бір Ви не музикант...колись були ...)))

Співак..вчитель музики...шоумен ...то звісно так дятьку...но не музикант))))) не діючий))))  

 

Кажуть люди - "Не знаючи броду не лізь у воду". Нах тягати клаву за 1000$, та ще й 11кг, якщо можна просто записати СВОЇ мінусовки на ноут.
Шановний Бодя, а ви поцікавтесь на сайті МідіРу скільки я туди накидав своїх робіт, і скільки потім деякі діячі, з ЛьвівЮа, закидали мої роботи як свої, та ще й в Міді-форматі. Були випадки коли трохи чесніші "діячі", теж з ЛьвівЮа, переписували МОЇ Міді в МР3, і також закидали їх сюди. Але я багато років про це просто мовчав. Тому Ваша репліка "
Ви не музикант...колись були ...)))

Співак..вчитель музики...шоумен ...то звісно так дятьку...но не музикант))))) не діючий))))" до мене особисто не має жодного відношення!!!

Мені й самому більше подобалось як ми працювали вп"ятьох (2 клави, труба, сакс). Але не при теперішніх розцінках.

Шановний krid  "Я не розумію чому коли говориш про проблему живої гри, і говориш про вирішення проблеми (зрівняти можливості отримання матеріалу, Стилю і фонограмм), і щоб робота кожного цінилася, самі перші реагують ноутбукограї, і щей звинувачують в тому що хтось має щось проти них."

Так в тому то-й справа що я не зовсім "ноутбукограй", І вже давно зрозумів що робота наживо не цінується. В моїй місцевості я був "Последний из Могикан", оскільки лише недавно перестав працювати на клаві. Добре запам"ятав: Десь років зо 3 тому в мене прямо на халтурі, одразу після 2 столу, гавкнув ноут. Так і відпрацював майже всю халтуру на клаві, благо що зошити з піснями були.

А Ви мені - "НЕ МУЗИКАНТ".

А Ви мені - "НЕ МУЗИКАНТ".

Я перепрошую я такого не  говорив!!! Я вам дуже вдячний зате що ви пишите фонограмми, для себе самі,тільки прагніть захистити вашу роботу, якщо ви можете писати фонограмми стилі тільки ЗА. створіть свій сайт,де будете викладати свої роботи, або розміщуйте їх на платній основі. Цініть перш за все свою роботу, і поважайте працю їнших!!!, а не сприяйте дизбалансу!!! це побажання!, а не камінь в ваш город!

А Ви мені - "НЕ МУЗИКАНТ"

Не музикант... хоть лусніть не музикант...

Ось два приклади... 1)В мене є знайомий вояка ,майор....служив снайпером....на сході ,після контузії втратив зір....він ще снайпер чи ні???? ветеран Так,герой Так...але вже не снайпер...2)Інший знайомий...)))) спокусив силу силенну жінок,свого часу ...тепер же ,з причин поважного віку втратив свою чоловічу силу...його можна на даний час секс гігантом вважати????

А музиканта  який колись грав а тепер дискотеку крутит виявляється можна наділі вважати музикантом...Як би це сформулювати...з моєї точки зору ,звісно, музикант то то дятько який грає на музичних інструментах...Доприкладу хто співає під фонограму то співак...хто пише фонограму це оранжувальник...хто розказує всякі смішні штуки це гумористи...хто не дає гостям на весіллі випити ,зїсти і побалакати це тамада....Хто включає фанєру і інтенсивно тріпоче лапками по клавішах вдаючи що він грає,незнаючи різниці між тонікою і октавою,той клоун...

а ви поцікавтесь на сайті МідіРу скільки я туди накидав своїх робіт,

А нах? ,то було колись.а тепер ви не музикант...))))

Щоб вам було легше переварити мої опуси....скажу що я також досить тривалий час займався "не музикантською діяльність" співав під фанєри...чужі...накачані на халяву Може ше коли і вернусь до того...і так само як і Ви буду НЕМУЗИКАНТОМ...житя цікава штука.....)))) Але всерівно рахую той процес музичним рахітством...

 

Доброго Дня ВСІМ!!! Я не писав давно в ЦІЙ темі, тому що переливати з пустого в порожнє не цікаво, якби не комент дописувача:

la1la2buh3buh4   І хай хтось лише спробує сказати що я не музикант, до речі основна спеціальність вчитель музики музичний керівник.

І мені цікаво???

- МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК ЧОГО? Ноутбука????  Як що НІ, то заперечуйте - створив ( дитячий, підлітковий, дорослий) колектив, який приймав участь...

- ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ... Цікаво, як вчитель музики, Ви займаєтесь ансамблюванням? Вчите учнів до роботи в колективі - сумніваюсь, бо самі не любите такої роботи ( споживацька регілія не дозволяє).

А результат такого навчання - не комунікабельність, ( хіба  з ноутом, бо ТОЙ НІМИЙ, ні зауваження по роботі не зробить, тай ділитись не треба), - ні заграти ансамблем, ні заспівати дуетом - кожен хоче бути ЛІДЕРОМ, а в чому лідером??? Я не розумію...

Я нікого не критикую, але ВИ, як ОСТАННІЙ З МОГІКАН, чомусь себе високо позіционуєте як МУЗИКАНТ... 

А на рахунок теми - крапки не буде..., бо ВСІ ми ГРІШНІ, в смислі любимо ГРОШІ, І заробляємо ЇХ як можемо, хто "вживу", хто на " пів-живу", а хто і під "+"

Якщо замовник платить ГРОШІ і йому подобається - не важливо ХТО з перерахованих ВИЩЕ, то чому і НІ..

І мені цікаво???

- МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК ЧОГО? Ноутбука????  Як що НІ, то заперечуйте - створив ( дитячий, підлітковий, дорослий) колектив, який приймав участь...

- ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ... Цікаво, як вчитель музики, Ви займаєтесь ансамблюванням? Вчите учнів до роботи в колективі - сумніваюсь, бо самі не любите такої роботи ( споживацька регілія не дозволяє).

А результат такого навчання - не комунікабельність, ( хіба  з ноутом, бо ТОЙ НІМИЙ, ні зауваження по роботі не зробить, тай ділитись не треба), - ні заграти ансамблем, ні заспівати дуетом - кожен хоче бути ЛІДЕРОМ, а в чому лідером??? Я не розумію..

Шановний Пане Шарік (Василь), відповідаю на Ваші запитання:

1. Працюю художнім керівником в Будинку Культури. Створив хоровий колектив "Червона калина", з яким у мене навіть був тур виступів з концертною програмою "Пісні над Тікичем". Наразі з цим колективом приймаємо участь в концертах по збору коштів на потреби АТО... Також маю дитячий колектив, одна з учасниць якого була переможницею всеукраїнського конкурсу "Сузір"я талантів" проекту Валентини Пасс...

  2. В результаті такого навчання мої підопічні співають і по цей день, хтось в районному колективі "Нотка", хтось у виші, а є й такі вихованці що заробляють музикою, зокрема співом. І всі вдячні мені за те що я свого часу залучив їх до прекрасного - до музики... 

Тепер відповідь Панові Богдану: 

1. Ознайомтесь, будь-ласка,  з моїми відповідями Панові Шаріку!!!

 

P.S. Давайте і надалі пересуватися на конях, різати дрова "Дружбою2", відмовимся від водопроводів та каналізацій, від електрики... І будемо всі грати, в кращому випадку духовим, на цимбалах, скрипках та бубнах, а сучасна музика нам нідочого, адже для неї вже потрібна електроенергія... А великих композиторів не будем називати музикантами, адже вони лише композитори, та ще й до того всьго (Бах, Моцарт, Чайковський) зараз музику вже не пишуть... то вони, за словами Пана Богдана, НЕ МУЗИКАНТИ... 

Більше нічого писати не буду, бо колись за свою правоту був забанений.

Давайте і надалі пересуватися на конях, різати дрова "Дружбою2

Відповім по вашій логіці....))) А давайте своїх жінок "кохати" пластмасовими тицялками з батарейкою...)))  Їсти не мясо і масло а сою і маргарин...Не ходити на прогулянки в парк чи до лісу а дивитись на намальовані картинки..

Зрозумійте і Ви є речі які не підвладні прогресу....це людська душа і емоції вони на протязі тисячоліть не змінились і та душа вона завжди хоче чогось справжнього....

А ноут то не прогрес, то підміна понять (найо...ка іншим словом)...в мене в селі такий "прогесивний" чоловік ше за радянських часів жив  ,тільки в нього замість ноута бабінник був.. хто собі не міг дозволити справжню музику на весілля запрошували того панна, щоб дискотеку покрутив...бо значно дешевше... або на поправини..

А прогрес ,справжній ,в музиці ,це коли ви ПСР 630 на Тайроса поміняєте..десь так....

По перше не ПСР 630 а ПСР С700. По друге жінок колись кохали самі знєте чим. По третє сою і маргарин ми вже їмо давно. А якщо намагатися всім купити Тайроса, щоб на ньому залабати всього 20, в кращому випадку 30% халтури, то тоді навіть на маргарин з соєю не буде вистачати при нинішніх цінах...

Дякую Вам за вичнрпну відповідь... АЛЕ ноутбук не є музичним інструментом, І проміняти клавіші на ноут не вважаю прогресом.Це як Ви вже висловлювались коня на мотоблок - вроді і То німина і То- але Кінь має Душу і хоче їсти і уваги і любові.Моє шанування...

А якщо намагатися всім купити Тайроса, щоб на ньому залабати всього 20, в кращому випадку 30% халтури.

Питання, а чому на Тайросі залабати тільки 20-30%  забави?  На такій клавіші можна і всі 100%

Але тут ви праві, легше знайти фонограмму в неті, чим на Тайросі написати стилі на 100% забави, тай ще цілу забаву тайрити Тайрос. Тут ви цілком праві, але до вас одне запитання що тоді робити музикантам які вклали гроші в аппарат+ інструмент+плюс потратили час та зусилля на запис стилів,і вони зі своїх міркувань не хочуть використовувати відтворення з ноутбука?! Як їм з вами конкурувати

в теперішній час!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти