Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Шо тут скажеш, співчуваю, друже!

Якщо при фразі " Давайте полабаєм" уже не горять очі, то біда. Недавно був на забаві, такі пузаті дядьки з пісними обличчями, ніби і шось грали і голоси поставлені, але видно шо їх не пре від того, шо вони роблять. І так тоскно стає.......

Я червонокнижний?Альбінос?    Нє... просто музикант

 

Віталь... в мене на такі випадки є одна туповата фраза - ВСИРИСЄ... Якщо Ти МУЗИКАНТ, то Тобі  вдасться  і ще два рази по сімнадцять літ полабати..

pete fedyshyn

Шо тут скажеш, співчуваю, друже!

А співчувати треба тим,  "нунах..ам"....Бо яке би  дерево з надвору  моцним  не було, але якщо є гниль в середині - то скоро впаде..

Дякую,друзі,за добрі слова.Шо то далі буде не знаю,але може все ж якось їх переконаю змінити думку.Спрробую нажати на  матеріальний аспект:чим "живіший" колектив-тим більші в нього шанси на достойний заробіток і менше шансів попасти на відверто маргінальні забави.Буду надіятися ,що допоможе.

чим "живіший" колектив-тим більші в нього шанси на достойний заробіток і менше шансів попасти на відверто маргінальні забави.

100%!!!

Вимоги в "дорожчому сегменті" звичайно вищі, але ніхто "не чмирить". Інший рівень замовників.

А все тому, що люди розуміють за що платять більше, і вищою оплатою показують своє ставлення до музикантів

Доброго всім! Хороша тема, тільки хотілося б додати! Всі хто зараз працює під фонограми, це створіння тих, хто колись працював вживу, і мав не аби які фінансові можливості. Музиканти як діти, вони вчаться у своїх батьків. Одним словом, якщоб Музиканти 90-х, в яких були фінансові можливості не показали приклад, то можливо  на даний час не було б такої  теми!!!  І ще одне! Якщо б ті професійні музики допомагали  початківцям, то на даний час була б здорова конкуренція, і було б більше живої музики (я маю на увазі ті самі самограї, але на яких би грали пальчиками , а не під фанеру).  Під допомогою я маю на увазі ті самі стилі для клавішних. Зараз як подивитися на ситуацію, то вона ще гірше, тому що дістати стилі і так далі, стало ще гірше, хто грає вживу, що найкраще тримає для себе, або продає, попробуйте початківцю накупляти стилів, мені здається що легше купити Ноутбук і скачати фанери,  мінус чи плюс, і вже він на дорозі (Великого музиканта).Колись було хороше СССРовскє гасло "Все краще дітям". Можливо не пізно ним скористатится!!! Я думаю якщо ви маєте чим поділитися з другими, робіть це, цим ви покажете свою професійність, і різницю виконання. Це моя думка

Під допомогою я маю на увазі ті самі стилі для клавішних. Зараз як подивитися на ситуацію, то вона ще гірше, тому що дістати стилі і так далі, стало ще гірше, хто грає вживу, що найкраще тримає для себе, або продає, попробуйте початківцю накупляти стилів, мені здається що легше купити Ноутбук і скачати фанери,  мінус чи плюс, і вже він на дорозі (Великого музиканта).Колись було хороше СССРовскє гасло "Все краще дітям". Можливо не пізно ним скористатится!!! Я думаю якщо ви маєте чим поділитися з другими, робіть це, цим ви покажете свою професійність, і різницю виконання

І знову порція ниття про те, що хтось поганий і жадний, а я хороший і мені не допомагають. Якщо є стилі - значить їх хтось робив. Чому хтось має вам їх віддати безкоштовно? Ви на забавах теж будете безкоштовно працювати? Кожен хоче бути самий хитрий. Поважай чужу працю і тоді будуть поважати твою!

І знову порція ниття про те, що хтось поганий і жадний

Я не говорив такого що хтось поганий і жадний!!! А я хороший! Мені не потрбіно безкоштовно, якщо мені треба то я заплачу!!!!

Ви на забавах теж будете безкоштовно працювати?

На забавах ніхто не працює безкоштовно!!! Та тільки до чого тут це?

Кожен хоче бути самий хитрий. Я не хитрий!!)))

І взагалі тема не про хитрість а про те чи мінус чи вживу!!! Почитавши Гілку форума я просто запропонував свою думку!!!! Кожен хто пише стилі, чи фонограми, він їх пишить(стилі) для себе в першу чергу, і повірте той стиль який він продасть (віддасть), не буде ні в кого так звучати як у самого нього. І повірте коли є великий вибір мінусів на шару, а стилів практично ноль!!! То цю тему вже давно пора закрити. Бо на скільки я розумію, і так як я писав вище, ми самі народжуємо велику кількість ноутбучників, а потому щей говоримо що вони погані, бо вони збивають ціни на забави, і нема ніякого розвитку живої лаби))))!!! Це моя думка і ніякого підтексту на те що подаруйте мені стилі чи фонограми я не переслідую, хоча якщо мені запропонують то не відкажусь))))) Саме головне на війні, це зробити так щоб ворог робив як хочеш ти, тоді його дії будуть передбачуванні!!!! Якщо я когось образив на перед прошу Вибачення!!!!!

 

Krid не образив...швидше насмішив....висловлюєте наївні речі...  ніхто нікому нічого не зобовязаний... написати стиль то також праця і не проста ,яка вимагає певних знань і затрат часу ... тут є два шляхи ,або купувати, або вчитись самому ....другий набагато продуктивніший і я чомусь переконаний якщо вам вдасться написати парочку крутих стилів, задурно ви їх нікому не віддасьте....

Праця музиканта в тому полягає щоб створмити на виході  конкурентний продукт який продасться..Тут на форумі є люди які можуть навчити ,за певну плату)))) як писати шарні стилі може і сам до них звернусь колись))) вкладайтесь в знання не лінуйтесь і дасть свої плоди.....з жебрання толку не буде.

Добре щоб закрити тему жебрання у когось є стилі на Korg PA4X PRO, я готовий купити хороші повнофункціональні стилі, у кого є такий ресурс прошу в приват. Це на рахунок жебрання, хоча я в певнений що мені на цьому форумі не допоможуть, або почнуть пропонувати стилі від молодших моделей!!! Я не розумію чого всі чіпляються до стилів, і думають що вони мені потрібні безкоштовно,  мною була створена тема " Потрібні стиля на корг РА4Х" де я наголосив що розгляну всі пропозиції. Уже більше 2000 переглядів і ніхто не написав купіть у мене стиль!!!! Я не за себе писав в цій темі, а писав по темі, мінус чи вживу. запропонув своє вирішення проблеми. Тому що бачу ситуацію по форумі і темі. Чомусь всі пишуть що дуже багато Ноутбучників появилося, і що це проблема, І якщо кожен хто читає мої повідомлення уважно, я думаю що буде зі мною згоден.Фонограмми теж ніхто не дає безкоштовно, але чомусь більший ресурс фонограмм для скачування ніж стилів. Ось вам і крапка в цій темі!!! Ніхто не роздає ні фонограми безкоштовно, і стилі, тільки Фонограми можна скачати безкоштовно, а стилів практично нема. Яка зручність для слюсара 3 розряду купити дешевий самограй  пару кабелів, аппарат і все, на одного ноутбучника стало більше, І саме головне його ніхто не назве жебраком чи хитрим, тому що зайшов на сайт мінус львів ua, скачав фанери і гов опускати тих хто пише стилі, а потім говорить чого так багато ноутбучників!!!! Ще раз перепрошую всіх кого образив. Але якась дурна натура бачити у кожному слові якійсь підтекст.  Я ще раз НАГОЛОШУЮ хто має стилі для Korg PA4X PRO прошу в приват я куплю!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти