Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ми так не любим російськомовних пісень?
Чому ми так не любим російськомовних пісень?

О-о-о-о.....!!!!!   Давно я нічого не писав у форумі, а тут прочитав і скипівім, прийшлося бахнути "сотку".   Пане Юрку,  Ви мене вибачте, але судячи з того о котрій годині Ви створили тему...    Я так розумію, Ви прийшли з церкви, попили свяченої водички і чомусь при святі Вас почали мучити дивні думки...    А  можливо Вас хтось врік по дорозі додому...?!!!    

        БУДЬМО УКРАЇНЦЯМИ. а не моголами  !!!  СЛАВА УКРАЇНІ !!!     ХРИСТОС ХРИЩАЄТЬСЯ !!!

Юрку ,  без образ,  яке запитання така й відповідь.

Я думаю ще років 30-50 треба, зміняться покоління, люди почнуть по троху забувати ті Страшні часи, думка про росіян буде мінятись по троху (якщо знову нічого не натворять). На рахунок російської попси то є декілька пісень хороших . 

Примітивні тексти російської попси...Цитую український " По гороскопу ти була раком,короче сонця затмєніє" або "Ти блєфувала , бо так хотіла..." Прямо шедеври!  А на рахунок, що представники російської попси взагалі не мають внеску у світову естраду, то я не думаю , що Алла Пугачова така собі дурочка, а не визнана співачка в свій час у Європі. Не пам"ятаю, але ж вона була лауреатом всіляких європейських конкурсів.

Ну з Пугачовою то все зрозуміло, а ось яким дивом Білан виграв Евробачення ?

А хто казав що не любим? Українці люблять російські пісні так само, як і росіяни наші !!! А взагалі на сайті українських мінусовок таке питання недоречне! Кров зразу починає грати! Маю підозру, що тут буде конкретна гризнява!!! 

п. Ігоре Борик. Мені на цих "біланів" по барабану (без образ), але якщо Сердючка виграє "Євробачення" (еталон націі ...) ще "Поплавка в придачу",а у нас були такі співаки, як Анатолій Солов"яненко , Дмитро Гнатюк (правда не попса).

Пане Василь які образи, немає за що.

Шановні колеги! Вважаю,що тему необхідно закрити,тому що кожен думає по - своєму,враховуючи , де він живе. Якби я був галичанином думав би так (наприклад),хлопці з Центральної України чи зі Сходу думають інакше. Коротше - гарних і неважких Вам халтур і Парнасу!!!

Василь, лауреатство і зайняті місця на конкурсах країн соц. співдружності і Євробачення до внеску в европейську культуру не мають ні найменшого відношення. На які пісні бувшого СРСР, чи нинькішньої РФ співають кавери в Европі чи в світі? А це якраз і є показник. Продовжувати наводити инші аргументи нема бажання. Підтримую думку закрити тему.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти