Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ми так не любим російськомовних пісень?
Чому ми так не любим російськомовних пісень?

А що-у Європі співають тільки українські пісні?  А як на рахунок Козловського Віталія-він же теж зі Львова? Ну в принципі не тільки він один.

Шановні форумчани-колеги.Створюючи цю тему я нікого не хотів образити і принизити  ,а тим більше внести ворожнечу між нами.І не тома,що як пише Віктор Крутей я напився водички не в той час.Просто я знаю багатьох людей які бють себе в груди і роозказують як вони віддані своїй Вкраїні,а на справді нічого не варті.Я розумію що написати можна будь-що-бумага все стерпить.А чесно признатись -кишка тонка.Дай-Бог щоб я помилявся.Чомусь ви всі приїхавши навіть до Польщі відразу починаєте говорити по польськи..А той самий поляк,приїхавши до нас ,говорить своєю-польською мовою.Чому?Ви ніколи не почуєте  від того самого поляка що Польща дурна.А мивсі тільки і чуєм-Україна дурна і т.ді  т.п.То про який націоналізм ми говоримо?

http://ua-referat.com/Музичне_мистецтво_в_Російській_імперії

Юрик Шевчук, поляк, коли є в Німеччині, чи Австрії, то відразу говорить німецькою, чи англійською. Наші люди, що по світах, теж швидко вивчають іноземні мови, на відміну від деяких великих сусідів. І це наш плюс, а не мінус. Я, коли є в Польщі, то теж намагаюсь говорити якнайкраще їхньою мовою. І не тому що в мені сидить меншовартість, а лише для того щоб задемонструвати, що ми не гірші від них і знання іноземних мов для українців не дивина, і не проблема. Часто доводиться спілкуватись з теперішнім молодим поколінням. Прагнення до вивчення і володіння іноземними мовами в них більше, ніж було в нас. І не через брак патріотизму, а навпаки. Не хочуть бути сірою масою в світовій спільноті і розуміти тільки "общєпонятний".

Відповідь, на мій погляд, не повірите, проста: Бо російськомовні не люблять нас.

 

Віктор G, !!!

п. Ігоре Гарвас , я так розумію, що Ви маєте на увазі під терміном (як Ви сказали) "общепонятний" російську мову. До Вашого відома: російська мова , англійська,іспанська і т.д. (вважаю, резону нема перечисляти) належать до світових мов. Але таке несприйняття (це не до Вас відноситься, а взагалі) російської мови і культури мене особисто дивує. Мовляв, російська культура взагалі ніщо - тільки ми,українці, нація! Хто так вважає, то є безглузде твердження.Як би ми себе не били в груди - українська мова не є світовою мовою.

Відповідь, на мій погляд, не повірите, проста: Бо російськомовні не люблять нас.       -  Хто вам таке казав? Політики через засоби мас-медіа? В своїх корисливих цілях, щоб маніпулювати народом... Ех, люди... Ну не може так бути логічно...В інтернеті дуже класно один одного лайном закидати, написав і все, хоч трава не рости!  Грав я  весілля і в Білорусії, і в Росії !!!  І люди просили, щоб співали, наших, українських пісень !  Ніякої неприязні чи зверхності і близько не було!!! А бидло , і в Африці бидло!!!  Якщо хочете щоб вас поважали,-навчіться поважати інших!!!!

Констатую факт, з котрим не раз стикався в Росії: росіяни люблять нас приблизно до четвертої-п'ятої чарки. Після шостої, зазвичай претензії - пачєму атсаєдінілісь, чєво вам нє хватала, ми вас кормім, да кто ви такіє і т.п. Це - факт, ще раз наголошую!

Віктор G.   Ну ваші росіяни якісь москалі..... Наші росіяни з нами після 6-ї чарки    "Стоїть гора  високая"    співали"  !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти