Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ми так не любим російськомовних пісень?
Чому ми так не любим російськомовних пісень?

Не має поганої нації. Просто в кожній нації є погані люди.

І ще. Треба виконувати все що подобається людям, хоча тобі особисто воно й не подобається.

Василь, а от пересмикувати мною сказане не потрібно. Я не заперечую досягнень російської культури, як такої, бо вони є.  І такой доволі великі. Але як і в чому. Ви бачите якісь значимі вклади російської естради в світову? І мова, як така, тут ні при чому. Це засіб спілкування. Коли я починав "освоювання" російськомовних форумів, то почував себе дуже і дуже незатишно і некомфортно. Бо геть чисто її призабув. Думаю по-українськи, а пишу російською. З польською і то в мене краща ситуація. То ж довелося все згадувати. Але відношення до мови і до нації для мене різні поняття. Те що українська музика в занепаді, це факт. А як може бути, коли ніхто не хоче освоювати гру далі як автоакомпонементну. Коли спів під одні і ті ж фонограми возвеличений мало не до культу і релігії.

п.Ігоре Гарвас! Розуміння внеску в світову естраду  (будемо говорити "попса") представників певної націїї є суто індивідуальним. Скажімо , "Подмосковные вечера" після Олімпіади співали на багатьох мовах. Це факт. Не буду далеко ходити , але "тягнуть" хлопці на Львівський сайт ту "Сиву ніч" Шатунова  (це для мене не еталон), але я був проти цих тупих перекладів. Якщо "Седая ночь" то воно так і є. Коли Ви  кардинально проти виконання російських пісень , то це Ваше право.Юра Шумчук сказав  нормальну річ про те, коли українець приїздить до Польщі, то починає "шпрехати" по - польскему, а от коли поляк приїздить до нас ,то він по - своєму  балакає. І тому  поляку начхати на нас, що я не буду розуміти його. А Ви говорите про демонстрування  і знання іноземної мови( Ваше право!) Підтримаю п.Романа - є росіяни , а є москалі. Так що п.Ігоре Гарвас я залишусь зі своїми переконанняи , а Ви зі своїми.

Василь, я не "кардинально проти ...". Вони мені нецікаві, як і нецікаві португальські, албанські, або ще які пісні.

   Я про того поляка.  Поляк-- насамперед,є поляк ,,Я єстем поляк!,,. Він, найперше патріот СВОЄЇ землі, держави,країни,товариства.А вже потім,він політично забарвлений,освіта,бізнес,хоббі.Така ж ситуація з громадянами інших країн. Англійці,німці,чехи,авганці,різнобарвні американці з різними законами в різних штатах народжуються, живуть і вмирають зі знаменом СВОЄЇ держави.Патріотизм на першому місці. Та навіть всі росіяни,є  патріоти СВОЄЇ держави. Вони-- націоналісти !  Звідки таке береться ??? А погляньте в свій родовід, два покоління назад.      А в Україні?    А в Україні двояко.  Є українці, І є МУТАНТИ !  А з поляком і росіянином тут,я говорю на Українській мові! Попробуйте й Ви можливо получиться ?  

Панове ! Попробуйте проексперементувати.  Реґіони різні ,а цікаво,який буде результат. Коли клієнт замовляє маскальську пісню,називаєте ціну... Можна чуть-чуть завищену (він зверне на це увагу),і зразу ж йому сказати, що українську виконаю задармо!  Попробуйте напишіть...

Скажу так, коли співаєш ХОРОШИЙ український репертуар, а до тебе підходять люди і кажуть - "Что вы за х...ню играете, пойте что=то нормальное, на нормальном языке", і це у Львові,поневолі починаєш ставитись вороже.

Я би сказав,що хороші пісні не мають мати національності.Якщо гарна мелодія,хороший текст,у якому нема ніякої політики-чому не любити такі пісні?У Німеччині,наприклад,популярні виконавці співають переважно англійською.І це не викликає ніяких негативів у німців.Так само у інших країнах.Але народні пісні там співають виключно рідною мовою. У Словаччині діти з самого народження вивчають народні пісні. В середньому кожен школяр у них знає кілька десятків народних пісень.В Україні складається враження,що діти взагалі не вивчають народні пісні.Попросіть у себе на весіллі молодих людей заспівати і побачите результат.Є і винятки,але це велика рідкість.Сайт "Українські мінусовки" створений для розвитку української музики і тому тут не повинні бути російські пісні,так само,як молдавські,єврейські і т.п. І не тому,що хтось їх не любить,а тому,що їм тут не місце(Читайте уважно правила)

Шановні форумчани,особисто мене вразив роздум Юрія Шумчука про того поляка.До цього часу я розмовляв подільським суржиком інколи "переходящим на великий могучий".За моїми спостереженнями представники"братньої нації проживши в Україні,користуючись її благами все життя,так і не спромоглись вивчити нашу мову.А я почав із себе і своєї сім"ї:сіли за книжки,підучились і зараз стараємось спілкуватись виключно літературною мовою.Мені подобається і я гордий тим,а кому не подобається,хай не маєзі мною діла.Ще раз усім дякую за хвилю позитиву.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти