Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland W-30
Roland W-30

Сергію, ну нафіга знову з свинячим рилом в калашний ряд

Я як же свобода слова?

Та й не пасує проігнорувати нову тему!

 

Але ліпше не приходь, бо програєш. Кажу відразу...

Хочеш бути поборником нових технологій? Маєш крутий "трумпет"? Я тобі можу дати список західних аранжувальників/саундпродюсерів/виконавців, які до сих пір користуються Akai S900/950, Ensoniq EPS16+/Mirage, EMU SP1200\Emax, Yamaha TX16W, Roland S30/S330/S50/S550, Korg DSS1 та ін. - просвіти темноту дрімучу...

Чого це я маю програти. А якщо я прийду з Motif XF чи XS, то ви Дядьку хапку з усім тим мусором який ви перелічили ні в які рамки не лізете. Не кажу вже про OASIS і KRONOS

Ви б ще дописали туди Ленточний ревер, та апарати такі як Regent 300, та TESLA. )))))

Навіщо нести ЧУЖЬ як кажуть деякі аранжировщики. Який енсонік, який ЕМU, ви що поціновуівач антиквару чи як? Чи ваша фантазія музична лишилась у СССР 

Хто це зараз користується, чи в кого, і на якій це студії стоїть оте лейно допотопне? Десь у Дрогобичі у якогось советского аранжировщика який писав колись у савдеповські часи С. РОТАРУ?

Ти ж в тому і так не розбираєшся, то кому потрібні твої недолугі коментарі? Іди крути "трумпет" на псрці. 

Та трумпет на псрці буде в 3 рази краще звучати як на тому Нсоніку, чи Роланді S30, 330, 350. 

Хто ще не розбирається, і в кого це недолугі коментарі?

 

  pete fedyshyn Тому що вони звучать

Хто це таку лапшу на вуха вішає? Дядько хапко?

Та візьміть навіть будь який сучасний інструмент Мотіф, навіть ES, 2003 року випуску, та порівняйте його з енсоніком, та тим старим роландом S 30. 

 

Дядько Хапко
 Тут явно повна клініка і "медицина", в особі всіх світових світил в області муз.апаратури - тут безсила.

MIKOLA63 DEMENTSEVICH. Ви теж приторговуєте оцим старим барахлом, і стараєтесь тут разом з Хапком по всякому розхвалювати та продавати людям, прихвалюючи що старе це все набагато крутіше нового. Так-так. Я в курсі

Ви вже продали свій DX 34, чи так і ніхто не клює на нього за пару років продажу? 

 


Roland KR-11-PE Digital Piano

RHODES Piano

Alesis QS-6

E-MU ESI-32

E-MU Orbit “The Dance Planet”

E-MU Proteus/1plus “Orchestral”

Ensoniq SD-1

Roland JUNO-106

Roland Jupiter-8

Roland XV-88

Сергій! Цими "допотопними" інструментами, для прикладу, користуються на студії О.Пономарьова. http://www.musicforum.com.ua/viewtopic.php?f=5&t=3794 Студія скажем серйозного рівня.

І , о горе!!!  Жодної ПСР-ки!!!

приторговуєте оцим старим барахлом

То "барахло" важко продається, бо більшість таких як ви купують ПСР!

Для початку коротенький урок правопису:

1. "ЧУЖЬ" - російською правильно пишеться як "чушь". Український переклад - "нісенітниця".

2.  "аранжировщики" - "аранжувальники".

3.  "лейно" - "лайно".

4.  "савдеповські" - "совдеповські".

А тепер трішки доказів (до речі: я ніде не говорив про СРСР, Софію Михайлівну Ротару, тогочасну естраду):

http://www.capital.edu/music-tech-equipment/

Keyboards
  • Korg DW-8000
  • Korg M1
  • Korg MS20iC
  • Kurzweil K2000
  • RoAnalog and Modular Synths
  • ARP 2500
  • ARP 2600
  • Electrocomp EML 101 and 200 Synths
  • Electrocomp EML 400/401 Sequencer
  • Roland Juno-105land A-37 Controller
  • Yamaha SY55
  • Yamaha DX7
Sound Modules and Samplers
  • Yamaha PTX8
  • Yamaha TG77
  • Roland S-550
Analog Production Station Equipment
  • Vintage  Analog and Modular Synths
    • ARP 2500
    • ARP 2600
    • Electrocomp EML 101 and 200 Synths
    • Electrocomp EML 400/401 Sequencer
    • Roland Juno-10

Навіщо йому той старовинний хлам, коли є софт:

Production Software and Software Synths
  • Digidesign Pro Tools LE
  • MOTU Digital Performer
  • REASON
  • Synthogy Ivory
  • Garritan Personal Orchestra
  • Korg Legacy
  • Arturia Vintage Collection

Невідомо. Напевне не чув про ПСР910. Їдемо далі:

 

http://www.grampastudios.com/equip.html

Musical Instruments and Guitar Amplifiers

  • SLINGERLAND Drum Kit, Pearl Hardware
    • 22" Kick with a DW 5000 Pedel
    • 14" Snare is Pearl oversized free floating system, steel shell
    • 12", 13", 16" Toms
    • 14" Hi-hat is a Sabian B8 Pro Medium. Yamaha Hi-hat Stand
    • 4 Cymbal Stands total (2 have booms)
  • YAMAHA C3 Grand Piano
  • KORG M1 MIDI Keyboard
  • ROLAND JUNO-106 Analog Synthisizer
  • KORG CX-3 Combo Organ
  • CAT Analog Synthesizer
  • CASIO CZ 1000 Digital Synthesizer
  • ROLAND PC-200 mk II Midi Controller
  • AKAI CD3000XL Digital Sampler (32 Megs RAM / SCSI Zip Drive)
  • ROLAND S-550 Digital Sampler
  • E-MU PROTEUS FX Sound Module
  • E-MU PROFORMANCE 1 16 bit True Stereo Piano Module
  • ALESIS D4 Drum module with 500 Drum Sounds
  • ROLAND 707 Drum Machine

Outboard Gear

  • LEXICON 480L
  • LEXICON PCM-90
  • LEXICON PCM-70 (2)
  • LEXICON PCM-60
  • LEXICON LXP-1 with MRC
  • YAMAHA SPX-900 (2)
  • YAMAHA SPX-90 II (1)
  • DEMETER Stereo Spring Reverb                                                        (Ото лузер, маючи такий аутборд, користується пружинним ревером. Тре йому написати, хай купить пульт Дінакорд з нормальним ревером...)
  • DELTA LAB, KORG, LEXICON & YAMAHA Digital Delays (5)
  • EMPIRICAL LABS Distressors Compressor/Limiters (2)
  • APHEX 320 COMPELLOR Stereo Compressor/Limiter
  • DBX 160X Compressor/Limiter (5)
  • DBX 165 A Compressor/Limiter
  • DBX 1066 Stereo Compressor/Limiter
  • UREI 7110 Compressor/Limiter (2)
  • DRAWMER DUAL GATE DG201 (2)
  • BBE 822A Sonic Maximizer
  • DBX 263X De-esser
  • MOOG & BIAMP Graphic & Parametric Equalizers
  • TECH 21 rack mount Sans Amp
  • MUTRON BI-PHASE, MUTRON III Envelope Follower

 

 

Наступна зупинка:

http://www.odastudio.com/studio/equipment-list

SAMPLERS FULL SET PLUG-IN 2011   VIENNA ENSEMBLE PRO ROLAND S-330   ROLAMD S-550   SOUND MODULES   FULL SET PLUG-IN 2011   EMU PROTEUS 2XR (9013)   EMU PROTEUS 3XR (9043)   EMU VIRTUOSO 2000   ROLAND SUPER JV-1080   KURZWEIL 1000HX MIDI KEYBOARD   KURZWEIL MIDIBOARD   ROLAND FANTOM-G7 (Фантом у якості міді-клавіатури)   YAMAHA PSR-730 (Ура ,ПСР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

http://www.newmonopoly.com/New_Monopoly/Studio_Equipment.html

  1. Arp/Rhodes Chroma (2) w/Expander all with CC+ and poly aftertouch, Polaris I & II.

  2. Fender Rhodes 54

  3. Elka Synthex w/MIDI

  4. Sequential Circuits Prophet VS, Prophet 5 Rev 3.3 w/MIDI (Maple with updated Moog pitch/mod wheels), Pro 1 (Mahogany refinish with J Wire keybed), and T8.

  5. Dave Smith Instruments Poly Evolver Keyboard, Prophet 08, Tetra, Mopho Keyboard

  6. Alesis Andromeda

  7. Oberheim OB-Xa w/MIDI, Xpander

  8. Moog Memorymoog Plus, Minimoog, Voyager Signature (maple), Little Phatty Tribute

  9. Crumar Spirit

  10. Yamaha Motif XS8, DX100, FS1r, S80, TG33, CS01

  11. Hartmann Neuron

  12. Radikal Accelerator

  13. Access Virus Ti2 Polar Roadster 37

  14. Marion MSR-2

  15. Kronos 73, Korg M3/76, M1REX, EX8000, 01W/FD, Z1, Radias, R3, Triton orig, Triton Rack, Prophecy, Wavestation A/D, Microkorg, Microkorg XL, MicroSampler, Micro X (2), MS2000B

  16. Ensoniq ESQm, VFX-SD, Fizmo

  17. Technics WSA1r

  18. Roland Jupiter 6, Jupiter 8 w/MIDI, Jupiter 80, JV5080, {D550, D110, MKS 30; 50; 70; 80 (with matching programmers}, MKS 7; 10; 20; D20, S550, U220, Dr. Pads, JD800, GAIA, Juno 106, SH-2000

  19. Kawai K5000S, SX210, SX240, K3, K5

  20. Emu Carnival, Morpheus, Xtreme Lead, Audity 2000, Virtuoso 2000

  21. Waldorf Q Rack, Microwave I, Pulse+, Rack Attack, Microwave XT (2)

  22. Akai MINIAK

  23. ARP Omni II (2), Solina

  24. Novation Supernova II Expanded, Ultranova (2), XIOSynth 25, X station 25, K station 25

  25. Clavia Nord 1 w/voice exp., Nord Lead 2 w/PCMCIA mem exp., Nord Lead 3 (2), Electro 3/73

  26. Casio PT 1,10, 20, 30, 50, 80, VL-Tone, VL-5, VZ-1, CZ-101

  27. John Bowen Solaris - White Signature

ап

ППро такі девайси, як Akai MPC60, Emu SP1200 та Ensoniq ASR можеш побалакати з закордонними хіп-хоперами та реперами - вони тобі анатомічно покажуть місце, куди запхати ПСР910 разом з мотіфом...

Прочитаєш - скажи, я приготую наступну порцію...

п

 

Те що ця устаріла апаратура і інструменти стоять на студії пономарьова, то це не значить що вони суперові. Мені доводилось озвучувати концертні зали серйозного рівня на пульті берінжер, і старих допотопних року 1985 випуску колонках і підсилювачах REC

У організації кажуть що нема грошей на нормальну апаратуру. Але видно просто гроші не туди йдуть куди потрібно

Так само і з студією пономарьова. Не думаю що для самого пономарьова пишуть на тих клавішних які ви перелічили аранжировки.

Скоріше всього той антиквар стоїть для понту а пишуть на ВСТшках або на інших студіях

 

і стараєтесь тут разом з Хапком по всякому розхвалювати та продавати людям, прихвалюючи що старе це все набагато крутіше нового. Так-так. Я в курсі

Я не прихвалюю і не приторговую. Я привіз з Штатів під замовлення реально існуючим клієнтам більше "антиквару", аніж ти взагалі бачив інструментів у своєму житті (враховуючи ПСР900 і ПСР910).

Так що не виставляй себе схожим на мурашку - ти не уявляєш, наскільки різноманітний світ і скільки у ньому цікавих речей (не враховуючи ПСР900 і ПСР910)...

той антиквар стоїть для понту

Який же то понт? То ж "барахло"!!!

Справжній понт то ПСР!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти