Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland W-30
Roland W-30

Дядько хапко розійшовся не на шутку.!!!!!.))))))))))

Не треба мені копіювати та вставляти сюди цю непотрібну інформацію.

Те що той допотопний інструмент стоїть на студії зовсім не значить що на цому пишуться аранжировки і він використовується до тепер

Деякі студії навпаки збирають (Колекціонують) весь пострадянський і закордонний старий інструмент і складають його по всіх кутках студії і думають що це піднімає репутацію студії бо інструменту стоїть ОГОГО скільки.

А те що його вже ніхто не використовує її, це я впевнений на 95%

Повірте дядьку хапку, я вам теж не школяр яких хвалиться апаратурою. Я побував і працював на багатьох київських студіях, і прилеглих до них репетиційних баз. Займаюся обслуговуванням та ремонтом проф муз апаратури, навть студійної.

І те куди можна запхати ваш Енсонік, вам теж можуть багато моїх знайомих відповісти

Так що непотрібно мені тут гарячку пороти про востребованность устарівших муз інструментів на студії і їхньє використання в сучасних піснях і аранжировках

 

Я не прихвалюю і не приторговую. Я привіз з Штатів під замовлення реально існуючим клієнтам більше "антиквару", аніж ти взагалі бачив інструментів у своєму житті (враховуючи ПСР900 і ПСР910).

 

При чому тут ПСР 900 та 910, хіба я щось про це згадував? Я кажу про потужні сучасні воркстешни!

А вам уже нема до чого вчепитись як до 900 та 910. Це хороші самограї, а станції аранжировочні я вказав вище

Повірте, я теж бачив працював і чув багато інструментів. Я не в селі проживаю а в столиці. Тож в мене така можливість є щодня. І бачив у своєму житті вдосталь всякого інструменту щоб розрізнити що краще, а що устаріле і непотрібне барахло

І те що ви привозите БУ апаратуру з Штатів то це мене теж не дивує. В мене багато знайомих цим займається. 

 

Дядько хапко розійшовся не на шутку.!!!!!.))))))))))

Це тепер так називається надання доказів?

Не треба мені копіювати та вставляти сюди цю непотрібну інформацію.

Це тобі вона непотрібна і ти показово закриваєш очі та вуха як дітвак :). Світ більший від тебе одного і з цим нічого не зробити. Об'єктивна реальність :)

Те що той допотопний інструмент стоїть на студії зовсім не значить що на цому пишуться аранжировки і він використовується до тепер

Це ти так собі уявляєш. Які тобі докази привести, аби переконати у зворотньому?

Деякі студії навпаки здирають весь пострадянський і закордонний старий інструмент і скадають його по всіх кутках студії і думають що це піднімає репутацію студії бо інструменту стоїть ОГОГО скільки. А те що його вже ніхто не використовує це я впевнений на 95%

Це вже пройдений етап, тепер таким у нас ніхто не бавиться, бо люди навчились рахувати копійку і вимагати результат, "лохів" поменшало, тай домашній запис став набагато доступніший. Про закордон (а я посилаюсь тільки на нього)  нема чого й говорити - там таке навіть і в голову не прийде, а як прийде, то прекрасно розвинена юридична система все владнає. Швидко і показово...

Повірте дядьку хапку, я вам теж не школяр яких хвалиться апаратурою. Я побував і працював на багатьох київських студіях, і прилеглих до них репетиційних баз. Займаюся обслуговуванням та ремонтом проф муз апаратури, навть студійної. Так що непотрібно мені тут гарячку пороти про востребованность устарівших муз інструментів на студії і їхньє використання в сучасних піснях і аранжировках

Я і не кажу, що ти школяр. Ти доросла людина з свідомістю дошкільняти :) Щодо київських студій - лінки в студію. Я би міг перетелефонувати деяким відомим людям і попросити описати процес з наданням доказів, але наша розмова для них буде виглядати смішною, отож я ганьбитись не буду, а тобі то все як горохом об стіну. Можеш подивитись кілька роликів про студію ГП.

У вашому списку я знайшов оцей інструмент http://www.youtube.com/watch?v=n2gXGnIRDsM&feature=related

Ви хочете сказати що його хтось використовує в сучасній пісні? Абсурд

 

Сергій!

Запитання як спеціалісту:

Чому Roland Jupiter 8 1981 року випуску, зараз в штатах коштує приблизно 7000-8000$ http://www.ebay.com/itm/Roland-Jupiter-8-Mint-Condition-/150791356099?pt=Keyboards_MIDI&hash=item231bdd7ec3, ( коли його випустили коштував 5000$), а сучасна модель Jupiter 80 коштує вдвічі дешевше?

То всьо колекціонери скупляють хлам по 7-8 штук?

Чи отакий ЕОМ http://www.youtube.com/watch?v=_g8RWkLuJUI. Це схоже на перший радянський компютер!!!!

Ви хочете сказати що американці на цьому пишуть музику????.))))

 

Запитання як спеціалісту:

Чому Roland Jupiter 8 1981 року випуску, зараз в штатах коштує приблизно 7000-8000$

Тому що це є антиквар. 

Це так само як воєнна машина 39 року москвич або Победа, яку теж в штатах продають за скажені гроші.

Чому поясніть мені як спеціаліст. Як таке може бути, й чому?

 

При чому тут ПСР 900 та 910, хіба я щось про це згадував? Я кажу про потужні сучасні воркстешни!

То виходить, що 900/910:

а) непотужна

б) несучасна

в) неворкстейшн

?

 

А вам уже нема до чого вчепитись як до 900 та 910

Ну а до чого ще вчепитись, як ти знаєш два слова: миш і жаба (укр. приказка)...

 

І бачив у своєму житті вдосталь всякого інструменту щоб розрізнити що краще, а що устаріле і непотрібне барахло

Це умовно добре. Але не треба робити узагальнення і свою думку видавати як еталон.

W30/S30/330/50/550 бачив наживо? Я бачив S50 (передбачаючи зустрічне запитання)...

 

І те що ви привозите БУ апаратуру з Штатів то це мене теж не дивує. В мене багато знайомих цим займається.

Я це сказав не для подивування, а для того, аби довести, що дуже багато людей "наїлося" "новими потужними сучасними" інструментами. А до деяких стилів Мотіф взагалі нікуди притулити...

Ви хочете сказати що американці на цьому пишуть музику????.)))

А що вони з ним роблять? Сплять?

Починаємо цикл передач "Пізнайко":

http://en.wikipedia.org/wiki/Fairlight_CMI

http://en.wikipedia.org/wiki/Synclavier

 

Завдання для "спеціаліста": у першого з вказаних девайсів знайти параметр/характеристику, яку ще не перевершили у "нових сучасних потужних" інструментах.

А оце що за синт? Для нього треба цілу окрему кімнату, як для советского компютера http://www.youtube.com/watch?v=ZrTI32NPsR8

Щоб отримати з нього пару стареньких звучків, як з звичайного високочастотного генератора типу ПІЛІ-ПІЛІ-ЛІЛІ

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти