Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland W-30
Roland W-30

І без ніяких помилок не відбувається запис даних?

на дисплеї пише  not sound disk ,але дискета вставлена і перед тим відформатована на інструменті, і ще буває що пише вставити системний диск(але для чого не розумію хоча і вставляв ).

1. На системному диску записана операційка, без якої він не може виконувати первні команди. Коли просить - треба вставляти.

2. Not sound disk пише при спробі запису?

так,але коли записую висвічує  -заголовок( FD  save sound ),за нею йдуть пять підфункцій-1-save set ....  2-save block....3-save func....4-save midi...5-sound memo set. друга функція save block працює але записує всі звуки ті що були перед тим в інструменті,а мені потрібно якийсь один звук записати .А може по одному звуку просто незаписується ,така його природа.

Глянье тоді в мануалі опис цих функцій....

 

Roman1969,будь ласка зробіть мені таку дискету,я куплю.А то як дрова лежить семплер,не знаю-чи працює, чи ні.

066-073-09-54

Сергій,а як я вам її передам?А може попробуйте її зробити самі,якщо у вас є дисковод в компі.Для того скачайте програму SMF w30 for windows,та обережно з нею бо вона відкривається тільки 10 раз а потім просить код.Потім берете дискету на 1.44кв вній заклеюєте скотчем праве віконце і по тій програмі її форматуєте.після того по тій же програмі записуєте на дискету OS від Roland W30.Напишіть мені свою почту.мій тел  0961440897

напишіть свій номер телефону будь ласка,щоб не засмічувати форум

мій тел  0961440897

Рома -я перезвоню

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти