Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland W-30
Roland W-30

То, що виходить на віндовс XP такої дискети неможна зробити?

Потрібно пробувати...

Можливо, що підійде ось такий дисплей:

http://www.lcds.shopeio.com/inventory/pdf/LM6270SYL.pdf

Але так як я в електроніці дуже слабонького розвитку, то потрібна консультація з серйозним спеціалістом.

Коштує такий дисплей за кордоном 20$...

Я не розуміюсь в компютерних ділах, тим більше в тих dosах.Чи ви б немогли зробити мені ту дискнету ,маю наувазі інформацію яку можна тільки скопіювати на дискету .

Мушу відкопати древній ноут з дисководом :))

Ви де територіально знаходитесь?

Я в Кам-бузькому р-ні с.Жовтанці,можу приїхати до Львова то не далеко -25км.А можна скинути мені ту інформацію на мій  емейл,вона напевно багато не займає якщо влазить на дискету.

На днях постараюсь зробити. Все одно потрібен ноут з дисководом - програма інакше не працює. Або знайти, у кого вже є диск, зняти знього образ і  записати на свою дискету.

Спробував знайти оригінальний дисплей у Львові - вже нема на складі і не передбачається. Треба шукати аналог...

Я вже зробив загрузочну дискету на своєму компютері тобто XP,заграв W-30 без дисплея але там в ньому пару звуків , треба навчитись як заганяти звуки з дискети(я так зрозумів що можна заганяти звуки D-50 чи M-1 та багато інших) .Та чи то можливо без дисплея?Треба шукати дисплей.А ви написали про аналог цього дисплея ,а де його можна купити?

можна заганяти звуки D-50 чи M-1 та багато інших

То ви занадто оптимістично настроєні, на дискетах не самі звуки, а параметри, по яких генератори синтезатора відтворюють звуки.

Я не знаю цих подробиць,але чому так написано для W-30 -дискета SSN10M1-Korg M1 sounds.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти