Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland W-30
Roland W-30

>>Я вже зробив загрузочну дискету на своєму компютері тобто XP,заграв W-30 без дисплея але там в ньому пару звуків , треба навчитись як заганяти звуки з дискети(я так зрозумів що можна заганяти звуки D-50 чи M-1 та багато інших) .Та чи то можливо без дисплея?

Можна все, але винятково важко то буде зробити  насліпо...

>>Треба шукати дисплей.А ви написали про аналог цього дисплея ,а де його можна купити?

Радіоринки, магазини, закордон. Оригінал знайти важкувато буде - його вже не виготовляють. Треба бавитись з аналогами...

>>То ви занадто оптимістично настроєні, на дискетах не самі звуки, а параметри, по яких генератори синтезатора відтворюють звуки.

Нормально людина налаштована. W30 - семплер, і на дискетах - семпли вказаних інструментів. Звісно, що 1:1 не заграє, але :) ...

До Сергія Кушніра:ти назвав себе професором по клавішах,так було?От якщо твій рівень такий як в ЦЬОГО ХЛОПЦЯ-http://vk.com/videos-11559356 (відео вСтудію!!!)-то я дійсно буду вважати тебе Професором по клавішах.А поки що це лише ТВОЯ думка.

До чого тут ті синти розміром з однокімнатну квартиру що ви вказали в списку? Бред сивої кобили якийсь, більше ніяк не назвеш

Натрапив на це відео (для Сергія Кушніра)

http://www.youtube.com/watch?v=68I9Z6X6s_Y

Жан Мішель Жар розбирається в синтезаторах?

Чи можна записати на Roland w30 звуки з кубейсу з вст інструментів і чи то складна справа, бо вхід на запис в w30 є моно входом а з компа йде стерео вихід.І чи варто тим займатись коли нема проф. звукової карти в компі.

1. Семплювання - справа складна. Для початківця - нереальна.

2. З сучасного ВСТ там хто зна чи влізе і один звук - малий об'єм пам'яті. Плюс треба конвертувати. Краще пошукати рідні бібліотеки (я давав посилання) або старі Akai і теж конвертнути.

 я скачав багато дискет для w30го  і багато є класних звуків але звуки розташовані на дискетах  по своїх підгрупах :якщо піаніно -то різні види його на одній дискеті, якщо брас то теж саме і т.д..Я хотів би створити дискету на якій би було 16 різних петчів які мені сподобались для гри, (акордеон, труба, сакс, е-піаніно і т.д.) .Тобто як повитягати звуки які сподобались мені з різних дискет та скинути їх на одну.Бо звучанням W30го я задоволений.Але перезагружає іншу дискету з звуками довго.

1. load з однієї дискети, save на іншу.

2. Установка флопі-емулятора.

Та я так пробував  нічого не виходить,не зберігає чомусь на дискету,та пробував по програмі  w30util1 , так я зрозумів що вона для цього ,та вона відкриває дискету зі звуками і навіть можна щось редагувати ,але чомусь не хоче зберігати тощо відредагував.

Захист від запису на дискеті відключено?

так.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти