Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?
Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?

Олександр Парубочий  Як бюджетний варіант можеш розглянути цей

http://www.ebay.com/itm/AKG-WMS-40-MINI-VOCAL-WIRELESS-MICROPHONE-SET-A-/150921568596?pt=US_Pro_Audio_Microphones&hash=item2323a06154

Набагато краще за підробки під Шур чи Сінх, і дуже економний по батарейках.

ех...ше би всі так співали, як коштують ті мікрофони...

Я дякую за відповіді. Якщо AKG ліпший за копію "шури", то гадаю є смисл поцікавитись його характеристиками, оскільки його вартість тут близька до моїх. Що до грошей, то тут грає роль доцільність. Гадаю з Вас ніхто не дасть дорогого міка початківцю на репетицію, чи на забаві для пьяного реву. А такі випадки в мене трапляються часто. Щодо оригінальних мікрофонів, то необхідний насамперед для запису, інколи для виступу, а також як мікрофон для порівняння з дешевшими, можливо дорожчими моделями. Що до спорів, не думаю, що є смисл ображати чи реагувати на образи - кожен висловлює власну думку, яка в свою чергу знайде свого слухача. Ну й на останок - китайці AKG ще не підробляли?

Цей АКГ теж виробляють в Китаї, але це оригінальний АКГ. Відколи АКГ викупив Харман, то тепер все роблять в Китаї. Бюджетні моделі майже всі фірми випускають в Китаї. Як правило некитайські йдуть тільки топові дорогі моделі. Наприклад такі

http://www.ebay.com/itm/Flea-Microphones-AKG-C12-CK12-Capsule-Full-Set-/321002857745?pt=US_Pro_Audio_Microphones&hash=item4abd42e511

але старі австріяки кращі

http://www.ebay.com/itm/AKG-C12-Brass-CK12-Original-/110963980108?pt=US_Vintage_Pro_Audio_Equipment&hash=item19d5f7f74c

 Купіть універсальну насадку(в AKG теж є) і в секунду перетворите всі свої шнурові міки в радіо (крім конденсаторних)  і дорогі і ті, які нежалко клієнту в руки.

Правда в АКG вона не айс по звучанню , в синха не  дуже  зручна із-за розмірів, а от старичок ZECK по якості ,зручності поза конкуренцією. І крони, в що важко повірити після

Electro-Voice RE-2  , тримають місяцями! ! !

Цікавить теє чудо. Тільки де його можна знайти (ZECK)?

Переглянув нет в пошуках мікрофонів, часто бачу ті самі моделі дуже з різними цінами. Може це є саме та неліцензована продукція, що потрапила "лівим"  шляхом в нашу країну, чи може продавці нам підсовують по ціні оригінала бюджетні копії?

Олександр Парубочий

Я свій купляв на Ebay спочатку одинарну   DS 1R  ,а потім  подвійну  DS 2R. Залишив собі 2R  дуже зручна, практична ще й кожен мікрофон  регулюється окремо.

 

Шукаючі інфу про підробки, знайшов згадку, що і на Ebay можуть втулити дешеве чудо за добрі гроші. Не можу ні підтвердити ні скасувати, лише вислів форумчанина.

Як правило лоти бувать детально сфотографовані ,а  при не правильному описі , продавця,  як правило, підправляють,   за що він чемно дякує.

Покупець , в першу чергу , сам повинен досконально знати  , що він купляє - інакше він сам себе може "кинути".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти