Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?
Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?

Доречі, про AKG, про який писав pete fedyshyn - маю такий привезений з Канади, але виробництво Китай. Користуюся вже півроку - скажу таке - повністю коштує своїх грошей, може навіть трошки більше))))) Базу не "губить" на забавках, батарейка ENERGIZER тримає 3-4 халтури, притому, що на вдох з них я забув свій шнуровий, і співав в нього всю халтуру, а ще одне весілля в нього лабав наш скрипач... Та і звучання в нього непогане, не до порівняння зі всіма неориганільними китайцями

Не купуйте Шури з рук, то не втулять вам підробку. А якщо берете з рук то нехай представлять вам якісне фото. І зараз багато мікрофонів які набагато кращі за Шур.

Audix, AKG, EV, Bayerdynamik

Так, помітив, що похожих зовні міків дуже і дуже багато. От наприклад saundking skeh 031 - дуже подібний до sm58. Тож можуть просто переконати в "оригінальності". Найкращій спосіб - знати ЯК має звучати Той мік. Ось тут не підготовленій людині і дуже важко...

 І зараз багато мікрофонів які набагато кращі за Шур.  Audix, AKG, EV, Bayerdynamik

А чому так безапеляційно?

Кожна з цих фірм має і дуже якісні професійні мікрофони, і бюджетні поганенькі. Не можна порівнювати бренди, порівнювати можна конкретні моделі

 

Після кількох порівнянь мікрофонів які з СМ58 в одній ціні виявилося що Аудіх починаючи з ОМ3 , також AKG D5 ,  EV  PL 80, 84  звучать набагато краще

А  Аудіх ОМ 6, 7 Сенхейзер 935, 945  AKG C5  кращі від Бета58.

На даний момент сам користуюся аудіх ОМ7 і Синхайзер 945  можливо Бета 87 від них і краща але я порівнянь з цим мікрофоном не робив

гарний мік стоє неменьше 5000 тис грн 

Спочатку читаємо, потім пишемо. З розумінням суті, звісно...

"Стоє"- слово-мутант.Українською "коштує"."Неменьше" то взагалі якийсь покруч.І ще:є такі гарні приказки:"як Пилип з конопель";"ні в кут,ні в двері".Вони ідеально характеризують ваш пост,пане Сергій.

Senyutovych, пишучи подібні твердження не забувайте додавати: на мій смак, на мою думку і т.д. Є різні цілі і задачі. В різних стилях музики свої пріритети і підходи в виборі мікрофонів. Те що Вам не подобається  звучання SM58 зовсім не говорить він гірший за AKG D5 ,  EV  PL 80, 84 . Почитайте райдери рок-виконавців. SM-58 беззаперечний світовий лідер. Мікрофони підбираються під цілі, жанрові звукові уподобання. Сперечатись про мікрофони, те саме що вихвалювати, чи паплюжити різні кольори фломастерів.Тембрально голоси людей різні, тому не кожен мікрофон буе вдало підібраний. Тому їх стільки і є. РІЗНИХ.

Сашко зверни увагу на цей мікрофон.Купив на ДК рік тому працює непогано---перевірив!!! Це не реклама.Це моя перевірена на дитячих ранках та виїздних концертах.SHURE SLX4 (sm58) http://microfon.sells.com.ua/shure-slx4-sm58/p30

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти