Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?
Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?

Маю систему з двух радіомікрофонів з головками Shure SM 58 (принаймні так там пише), Vokal Artist. Проти усіх перевірених мною дешевеньким мікрофонів - дуже довподоби.  Але хочу знати, як перевірити справжність мікрофонів і не лише Shure, а також враження людей які стикалися з цією системою. Дуже дякую.

Друже, Shure SM 58 Vokal Artist якщо оригінал, ніколи в житті не вироблявся на одну базу два мікрофони,тобто-один мікрофон і до нього база.Зараз таких мікрофонів не випускають,а його випуск,якщо не помиляюсь-1988-го року.Маю такий апарат і дуже ним задоволений.Це "неубіваємий" мікрофон і звучить краще за теперішні "Бети А 58".Порівнював,бо маю і см і бету.Хоча, моїй солістці краще підходить "Бета".Але діло не в цьому.Всі "Шуріки"(2 міки на одну базу)повне китайське лайно.І не треба вирізняти підробку,бо це і є ознака підробки.Буде час ,виставлю фото,який має вигляд справжній Vokal Artist,хоча здалеку мікрофон про я кий ти пишеш,дуже схожий))))

Топто, якщо він мене влаштовує, то без необхідності морочити голову - підробка, чи не підробка, копія, чи оригінал, чи одразу шукати інший!? Власне я не хочу віддати купу грошей за те, що власне і не коштує тих грошей. Віддай 2-3 тисячі за мік, а він теж якась там копія. Обідно! Топто, на цих мікрофонах краще не спинятись взагалі? Дякую за відповідь.

Топто, на цих мікрофонах краще не спинятись взагалі?           Зупиняйся,якщо тебе він влаштовує і ти отримуєш задоволення від співу в цей мікрофон.Значить то твоє.

Дякую за відповідь. Допоки влаштовує, бо на інше ні я ні СБК ще не надзбирали. Чи синхайзери не підробляють-копіюють?

Ну,якщо згадали Sennheiser,то я,наприклад,зуби гострю на такий:http://lima-lima.olx.com.pe/microfonos-freeport-vocal-set-sennheiser-ee-uu-iid-281810771.Як на мене-хороше співвідношення ціна/якість між радіосистемами.

Ціна нічого, але якість

А з отакими ніхто не працював? (http://megaportal.com.ua/index.php?categoryID=163) Занадто низькі ціни, дуже схоже на копії, оскільки, як я зрозумів, капсюль SM58 коштує десь зо 2 тисячі гр. Вартість влаштовує, аби вони не "випадали" з бази при проведенні конкурсів, забав. А як, що до вокалу. Якщо ліпше за мої, я наприклад За.

Панове музиканти! Будьте серйозні! З нормальних радіосистем, придатних для вокалу, навряд чи є щось дешевше за 700-800 баків. А хороше коштує від 1000.Не дуріть себе. В цій галузі чудес не буває.

pete fedyshyn,

Я звісно За дорогий і гарний мікрофон. Та згадую правило золотого молотка - який сенс їм рівняти іржаві гвіздки? Я працюю на бюджетнім обладнані, (ну що може дозволити сільський СБК + мої власні заробітки - беренжер та парк аудио, безименний німець в якості УМЗЧ) тому мене і цікавить як не потрапити на підробку за ціною оригінала, та що можливо використати із бюджетних копій.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти