Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?
Мікрофони Shure - як вирізнити підробку?
Всеж таки шанс такий є. Адже начиння мікрофона таки не показують. Доведеться надіятись лише на себе, совість продавця, і вдачу. Я бачу існує багато китайських підробок, що ззовні мало відрізняються від оригіналу. Не маючі повної інформації про одиницю товару можна й помилитись.

Адже начиння мікрофона таки не показують  та ніхто там не зморочується  підмінами (особливо на європеському)...це  прерогатива "наших " мастаків.

 

Якщо нові  то багато шансів , що китайське виробництво  - вихід брати  старіші в доброму стані.І в ціні набагато дешевше і якісніше.

Так свій радіо комплект SHURE EC 4 (made in  USA ) , ціна нового  була  біля 5000 євро, вдалось купити за 490 євро .Але такі чудеса рідко трапляються.

В мене було так, я запитав продавця по е-мейлу чи Шур китайський, бо фото було паскудне, він сказав Мексика. Виявилось Китай. Я повернув мікрофон, мені повернули гроші.

Ризикованими є лоти, де вказано, що повернення не приймається, але там ціна зазвичай нижча.

Дякую за відповідь, мотаю на вус.

Прошу поради, зайшов на "ебей", здибав добру купу мікрофонів SM58, здавалось за низьку вартість 30-100 доларів. Причому деякі радіо.  Зрозуміло, що більшість вживані, та чи це є їх реальна вартість? Чи варто їх купувати? (http://www.ebay.com/ та http://picclick.com/SHURE-SM58-UT2-DD4UT2-WIRELESS-170919339507.html). Крім того я англійській не дуже, тому не зміг розібратись, як з оплатою, як з доставкою, та як проводиться купівля. Що не по темі, напишіть на AlexVerbka@ukr.net

Олександр, новий SM-58 в США і коштує 100$. Що ж до вживаних, то час від часу і на minus.lviv проходять по 80-100 баксів. Ціна що тут, що там майже однакова. Але це я не по магазини.  Недавно придбали б/в SM-57 за 400грн.  Новий в "Трембіті" 1500грн., а в США  він коштує  100$.))).

Ігоре, вточніть, будьте ласкаві, для мене особисто, чи є сенс купувати мік бувший у використанні при умові що його стан "добрий". Я наче зрозумів, що тут наче нічого поганого нема (окрім, можливо, кількох подряпин на корпусі обо що), та трішки всеж таки страшнувато.

Олександре, тут кожен тут кожен обирає позицію собі сам. Якщо брати прагматично, то проаудіообладнання розраховане на тривалий час експлкатації. Але, як і все технічні засоби, може виходити з ладу. Для мене особисто придбання вживаного не є психологічною проблемою. Ще недано користувався SM-58 який мав більше 20-ти років. Порівнював задля цікавості з багатьми аналогічними мікрофонами різних років випуску. Різниці в звуці НІЯКОЇ. Коли його продавав, то купив новий гриль і пофарбував. Новий власник не нарікає.

А нашо тобi стiльки мiкрофонiв? Ти шо iх зiбрався солити?

Солити. Аж ніяк. Необхідно лише обрати і бажано не підробку. Якщо маєте власний рецепт, як не втрапити в халепу, поділітся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти