Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???
Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???

А висновок простий, ти коштуєш стільки скільки тобі платять, і поважають тебе рівно настільки, наскільки ти себе поважаєш.

Так ото ж... Я  вже рік як перестав працювати на постої в наших міських ресторанах саме через таке відношення до лабушиної праці... Хоча до цього лабухи довели самі себе... Копійчані "артисти-покорітєлі" публіки в шортах за 10-20 гривень... Уже дійшло до того, що ходять хвостиком за власником закладу і просять дозволу (вдумайтесь!!!) на те, щоб узяти з замовника (за свою виконану роботу!!!) на 100-200 грн. більше встановленої власником ціни за халтуру у своєму закладі (з якої обов,язково "спльовують" йому ж 300-400 грн з тої ж таки халтури) скиглячи що цього разу вже покажуть таке "шоу" якого світ ше не видів... Смішно, да? А власникам "наливайок" тільки того й треба щоб ви самі себе з,їдали та знецінювали...У місті дуже багато навчальних закладів, а значить багато студентів а значить багато тих хто "підробляє" на час навчання причому у будь якій "наливайці" на 3-4 столики і за будь які гроші, аби рахувалось що підробляє бо роботою таке назвати не можливо... 

Я з колегою зараз у "вільному плаванні", тому впевнені, що якщо вже замовлення приходять саме до нас то вже точно що по нашій ціні і з порішаними замовником усіма "мєстними нюансами", так що ми спокійно собі їдемо, якщо потрібно в будь який зал міста і працюємо там без усяких хазяйських "спльовків" типа пару гривень, або якоїсь непонятної "лабушиної неустойки" чи ще там чого подібного... Да роботи зараз у нас поменшало на добру половину і доходи впали, але ми себе мабуть занадто поважаєм раз вважаємо, що то поменшало низькооплачуваної і невдячної роботи. А за ту яка приходить за яку плптять пристойно то за неї і замовники завжди вдячні, а це знаєте приємніше ніж "вирвана" за цілий вечір з п,яного угару якась 20-ка чи 50-ка грн. до якої ще треба наскулітись на два дні вперед...

VANOLABYX, "...Все таки це правда.Їздили лабухи з Луцька в Ровно грати халтуру.Ціна 1800 і хазяїну 200гр.Я в шоці!..."

Мда-а... Кльові видно і у вас лабухи, все ж таки їхали аж з Луцька за таку величезну суму та  ще й "сплюнули "з неї незрозуміло за що... мабуть в Луцьку з халтурками голяк... 

Я  ще  в  більшому   шоці.В  Луцьку   колега  сів  в  бар  Космос,  та  сама  картина.Тільки  дійшло  до  весілля,сказали  платити  200гр.Він  почав  відмовлятись,так  на  нього  налетіли,що  ви  перший  який  говорить  що  платить  не  треба.Всі  попередні  платили.От  і  тепер  вір.Як  на  обжинках  то  всі  кричать  круто,як  до  діла,то  цілий  пшик.

Но я перший раз чую,щоб ще грн давати! О це жах. Нема значить собі оцінювання! В мене самі власники кафе запросили , і дають змогу заробити. 4 год. І додому. Грн дали , що ще треба...

Висновок: Бійтеся як вогню ось того " Тато грали ..... мали, і я граю ..... (теє) маю."  Народ  добре підмітив .

Ніколи нікому не платив із заробленого на банкетах та весіллях і платити не буду. Це я заробив собі на життя, це моє, а своє я не віддаю, питання закрито... А не подобається моє відношення до цього питання - я змотаюсь та й поїду звідти геть, хай навіть лишуся заробітку, але "спльовувати" нікому ні за що не буду. Тоді сам власник нехай закочує рукави та й волає на тому банкеті до посиніння,  доказуючи гостям яка в нього хороша розважальна програма та який в нього чудовий заклад зі смачною кухнею та "найдешевшим у місті пивом з горілкою"...

Ну  це взагалі відношення ніяке до гідності музиканта...... а куди йдуть ті 200-300грн які треба башляти закладові з своєї кишені???....(бо мені колись казали шо є такі заклади шо їм нада платити за викорастану електро енергію яка пішла на звукове оформлення та світло шоу

правильно кажите колеги-музиканти! Підтримую на всі 100! Цініть себе! Заробити завжди встигнемо... Маєте стабільний кабак, тримайтесь! Но майте собі ціну!!!
правильно кажите колеги-музиканти! Підтримую на всі 100! Цініть себе! Заробити завжди встигнемо... Маєте стабільний кабак, тримайтесь! Но майте собі ціну!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти