Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???
Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???
бенкети, весілля,випускні...

Весілля -3000  на  місці,(+  200гр  як  що  потрібно  біля  дому  в  одній  точці).На  виїзд  3500  +  машина.Це  з  веденням.Випускний  -  чисто  музика  3000.Банкети - 100гр  зарплата  +  10 гр  з  людини.

ясно...ще хто що скаже?

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3679/  Тут є така темка ( щоб не повторюватись), і якщо порівнювати ціни з минулорічними, то не дуже змінились ( на наших теренах). Холтурок по кількості ( порівняння  з тим роком ВИСОКОСНИМ  до цього ЧАСУ)  - по кількості менше.

Дорого для усіх і скрізь! Ми зараз у "вільному плаванні" так що ціну в основному складаємо з огляду на статус та рівень достатку замовника. Практика показує що так простіше з людьми домовлятися. Бо коли приїзжає клієнт на Х5-тому чи на "кубіку" то в мене язик не повертається назвати йому суму в 2500-3000 грн. бо людина то сприйме як насмішку над собою та над своїм статусом. А от при 1000$ за сутки то вже ведуть якусь мову, торгуються ну і све таке... Якось так, правда не завжди, звичайно..

Питання  до  ZZ2000.Почув  слухи.Що  в  Рівному  в  кабаках  хазяїни  не  дозволяють  брати  за  весілля  більше  1800 гр.І  кабаку  з  цеї  суми  давати  200  -  300  гр.Це  правда?

Ну заклади то ж різного рівня є, є пристойні ресторани в повному розумінні того слова, а є й такі що й кабаком не назвеш і до кафе не дотягує...Так,  "обична блювотня"... От тільки лабушня така пішла, що одне поперед одним лізе навіть туди і кожне втихаря готове (по банкетних залах) з банкета "спльовувати" хазяям по 200-300грн. а дехто й більше, лиш за можливість триматися місця навіть при мізерній зарплатні. Лабух думає що коли йому заплатили за вечір 100-150грн то він уже й мільйонер..., а то що більшість почали банкети лабати в ту ж оплату то рахується що так і має бути. Сміх дикий... А апарат? Не скрізь же в наявності добрий стаціонар присутній, звісно тоді ставиться власний, а власні вкладення і затрати на апарат сьогодні чомусь ніхто вже й не рахує. Дивно що купує сам для роботи в чужому закладі (і не завжди тривалий термін) і навіть не ставить перед адміністрацією питання про компенсацію якусь. Мільйонери, блін одні ж кругом...:)))) Я колись офіційно отримував відповідну компенсацію за використання власного обладнання у функціонуванні закладів в яких працював. А воно так не зробить бо боїться, щоб боронь Боже йому хазяїн не сказав що щось там не так в нього звучить чи світить бо тоді прийдеться знов тратитись докупляючи якесь залізяччя за свої гроші :))) От так от і лабають...  Абсурд якийсь... Думаю що з таким підходом скоро лабушня сама ще буде платити хазяям "місячні", аби лиш дозволили полабати вечором :))) 

Висновок: тепер пішли "музички по визову". Виходить - лабух зкурви...я, і став не лабухом а ДАРМОГРАЄМ. 

Все  таки  це  правда.Їздили  лабухи  з  Луцька  в  Ровно  грати  халтуру.Ціна  1800  і  хазяїну  200гр.Я    в  шоці!

Висновок: ..............................

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти