Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???
Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???

Читаю тут ваші пости хлопці, і дивуюся - те що занижують ціни на лабухів стаціонарників, то знаю, а от про "спльовування" на кабак грошей - не стикався. Скажу від себе: сам лишився кабаків - дістало, що кожен адмінісратор (букву я "Т" не випадково пропустив) розказує як тобі лабати (що грати, як голосно, і з як артистично). Лабав по кабаках 6 років, максимум, що отримав - підірвані нерви (п"яну бидлоту треба вміти витримати) і посаджені очі - в полутьмі в ноут пялитися теж не здорово. Правда на початках кльово підтягнув вокал. Тепер суто працюю як сесійник - або на замовлення як інструменталіст, або зі своїм колективом по халтурам. Навіть за весілля ціни підняли, що поменше брати гуано... Банкет від 1000 грн + витрати на транспорт, весілля 800 - 1000 американських презів))... Халтур поменшало, але не жаліємся - є час на репетиції, є час на записи, і в кінці кінців - є час на сім"ю... А щоб комусь башляти, за те що я співаю? АГА, ЩАЗ!!!! Мене запрошують, а не я сам напрошуюся... Якби сказали мені щось там платити - я би відправив до замовника - хай розбирається, або просто змотався і поїхав - хай самі би пояснювали гостям, чого так сталося...

Юрко (DJ VIST), "...Мене запрошують, а не я сам напрошуюся... Якби сказали мені щось там платити - я би відправив до замовника - хай розбирається, або просто змотався і поїхав - хай самі би пояснювали гостям, чого так сталося..."

І то правильно. Підтримую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти