Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???
Колеги!Як ціните, і де саме, свою роботу???

ALEDIS 112, ".. а куди йдуть ті 200-300грн які треба башляти...."

Ха-ха-ха!!! Як то куди? В ніч, на допомогу у закупівлі ароматного туалетного паперу мабуть....

Marian, "...Маєте стабільний кабак, тримайтесь! Но майте собі ціну!!!..."

Ага, так видно ж з постів вище, як дехтоі хлопців сьогодні "тримаються" того місця, навіть ціну собі мають "200-300грн" з халтурки... А якщо 4 чи 5 халтур в місяць залабають, то нехіло виходить "спльовують" на хазяїв за місяць, да?

так вони нехай башляють,то їхня справа. Я кажу за себе що не платив,і не збираюсь платити. Якщо у деяких лабухів нема клепок в голові... Та й нема смислу на таку тему говорити. Бог їм суддя.

Колеги НЕ ПЛАТИТИ можуть тільки ті, що мають все своє - АПАРАТ, ІНСТРУМЕНТ І Т.Д.. ( закон бомжа - все своє ношу з собою). Тягнуть грошики в тих закладах де вже стоїть "інсталяшка", там же і відкритим текстом говорять: " Нам потрібно одного, максимум дві людини з ноутом. Наша ціна .... така -то.."  Там і " качають свої права" як власники так і адміністратори.  При чому останні нагліші перших. І який би  "талант" не прийшов туди - з нього зідруть три шкіри. Тим більше, якщо Він " голий, босий і в віночку".... Ну а сказати "  Не хадите Дети в Африку гулять...."  - це СМІШНО... поки людина сама не зрозуміє, що ЇЇ " десь мають.."    - не повірить. 

SHARIK, "...Тягнуть грошики в тих закладах де вже стоїть "інсталяшка",

Во-во, не звук а, "інсталяшка" , понакуплять на 8-10 тис грн. "що небудь", аби бомкало голосно і гонять понти про стаціонарну інсталяцію А працювати нормально і якісно мало де можна при таких "інсталяшках", кажу з власного досвіду... Тому якщо їдемо кудись в якийсь в зал то тільки зі своїм залізяччам, не зважаючи на "сучасний та потужний стаціонар на місці". Наше своє, воно хоч і не ультрасучасне та свою роботу робить якісно і допомагає в озвученні чесно... Тому і не "спльовуємо" на заклад із свого заробітку. 

А ті хто дуже тішиться хазяйським "стаціонаром" і башляє за його використання ті ніколи і нічого свого мати небудуть. Сила привички - страшна річ...

підтримую!
впинципі у мене свій апарат, навіть ніколи не задумувався щоб на чужому грати. Ну звичайно якщо ти нічого не вмієш тоді ясна справа(окунь).маєш талант не сумуй, старайся, і буде тобі щастя!не лізьте у ср*ку, майте гідність! хай щастить.!

Хлопці, ви хоча б читаєте те що пишете?

talisman
Хлопці, ви хоча б читаєте те що пишете?   Що саме  не правильно? Логічно, граматично, чи просто та наша "писанина" всім до .......   Хоч  це теж правда. 

talisman я так думаю що в першу чергу потрібно обгрунтувати те що пишеш???

Відкрили новий світ!  Починаю прозрівати!Попробую переварити??? Василь привіт!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти