Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X

Якщо цей CARVIN китай то не раджу, Краще щось старше але правдиве-буде довше служити, Перевірено!!!

А якщо USA.

Незнаю. Нема що відповісти. Фірма не дуже відома. Краще довіряти провіреним фірмам..Наприклад-Дінакорд.Соундкрафт.Мекі але щоб були оригінальні а не чайна тоді буде окей. Це навірнєка хороше.Непрогадаєте...

Carvin - якраз відома фірма, але не у нас, де знають тільки два птахи - "миш" і "жаба"...

Карвін може і відома....але Саундкрафт еФ Ікс8 пану Івану тоже продати треба

Не про мікшера, АЛЕ....

Два хлопаки розмовляють про дівок:

Перший - Тобі які подобаються? Брюнетки, чи блондинки....???

Другий - Мені ВЕЛИКІ ЦИЦЬКИ подобаються...

Перший - А колір волосся який подобається?

Другий - А я не люблю на цицьках волосся...

P.S/ І я хочу по хохмити......Часом

SHARIK 

Для bodja bear- Мені здається що тут якогось натяку про продаж мікшера взагалі не було,ми ніби тут обговорюєм та радимось,Ми просто на форумі висловлюєм свої думки,і я тут нічого нікому не втулюю,Ну а куплю-продам зовсім в іншій  категорії, Але Ви  bodja bear-знову помиляєтесь,,,Так я продаю мікшер,але у мене Soundcraft FX-8 виробник Англія  а не EFX-8 це китай,і всі прекрасно знають що це різні пульти, але ж Вам все одно,Ви ітак не збираєтесь купляти,,,

Я ніколи не бачив Carvin made in china

Років так з надцять назад такого ще не було-вони ще так не прогресували,А на даний час Китайці підробляють ВСЕ!!!  Думаю що через років так 10-15 ця тема у музикантів ну просто зникне, Просто буде всюди Made in CHINA - вибору не буде, Це буде якись девайс якщо у когось заваляється якась робоча фірма,,,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти