Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???
Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???

Всіх з святом Покрови!!!

УХ ТИ !!!!!!! Невже я почув голос з вище ??? Тепер вірю в це: стукайте - і вам відкриють..... Но тут малюється друге - після цього коли відкрили чи підуть якісь зміни та в якому напрямку ? А то в нас вже є гіркий досвід одного що казав: " Я почую кожного " ... Чути він може  і чув але з цього нічого не робив - ЦЕ ЛІРИЧНИЙ ВІДСТУП. Тепер по темі:


Бедзю Іванишин - Пишу тут в темі та кидаю Вам поки що одну ссилку (+)  за 06.10.2015р. ось цю:

http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Народна/rec/37646/

Дальше... ДУМАЮ БУДЕ УСІМ ЦІКАВО ТАКЕ:
1)  Скажіть, будь ласка, мені та користувачам скільки нараховується модераторів на даний час ? (може для такого потужного сайту потрібно збільшити їх кількість щоб нормалізувати роботу сайту і не допускати таких випадків).

2)  Можна взнати хто конкретно з модераторів не добросовісно виконав свою роботу по тому чи іншому матеріалу ? (думаю що якийсь розподіл по роботі Є - не все ж робить одна і ця ж сама людина)

3)  Чи наказується модератор, який допустив таку грубу помилку а саме - ДАВ ДОБРО НА ЗАВАНТАЖЕННЯ (+)  ?

Хочу також сказати по цьому: МОДЕРАТОР працює на вільних засадах і немає матеріальної зацікавленості - підмічено правильно (це темна сторона для користувачів сайту) але ВУХА є у всіх і коли ти чи хто другий став ним то дав добро на виконання простих правил сайту ( коли чогось не знається то консультується з колегами) і в них є право наглоту наказувати а не давати повід для заохочування  та підтримування таких осіб.

Зазадалегіть дякую та гарних днів всім !!!

1)  Скажіть, будь ласка, мені та користувачам скільки нараховується модераторів на даний час   - Вам, від того що ви будете знати кількість, стане легше? - Сумніваюся. На якість роботи модерів це не вплине

2) Можна взнати хто конкретно з модераторів не добросовісно виконав свою роботу по тому чи іншому матеріалу - Дивіться пункт 1)

3)  Чи наказується модератор, який допустив таку грубу помилку а саме - ДАВ ДОБРО НА ЗАВАНТАЖЕННЯ (+)  ?  -   МОДЕРАТОР працює на вільних засадах і немає матеріальної зацікавленості  - або пункт 1)

Хочете запропонувати свої послуги - вперед! До адміна він вирішить. А ми Вас підтримаємо! 

.

Бедзю Іванишин:
Ви або давайте чіткі відповіді або напишіть що не хочете їх давати зовсім !!! ........ А легше чи ні це користовачі будуть вирішувати самі для себе. Писав - скажіть користувачам а не мені. 
Тепер щодо запропонування своїх послуг.....Шукав довго але все таки знайшов вислів Шекспіра: «тільки зовсім хворий на голову адмін запропонує стати модератором користувачеві, що не користується певним авторитетом» (стаття "Платон мені друг, але істина дорожче ...").
Думаю, цим висловом сказано хто повинен бути..... Добавлю, що мені просто повезло що прийшла відповідь від Вас - другим не прийшло зовсім не тільки з даної теми а й з багато інших.... Деякі теми просто вмерли або як казали - "перетворились на застояне болото". Для прикладу передивіться тему під назвою "Пропоную змінити чи доповнити." - багато гарних та ДУЖЕ ТОЛКОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ які бажано б було зробити........ І що з цього - висновок самі зробіть.....

Тепер про "Є один момент! Вона поставила "Галочку" як "Альтернативний запис" ...  Тобто в цьому класифікується як пісні народів світу або інструменталки"  - ось моя конкретна пропозиція Пункт "альтернативний запис" видалити повністю !!!!!!!
Будуть загружати повні плюси (+) і будуть втирати що це запис "попуасів" в країні "попуасії" де є навіть місто "Попуасисіті". Він буде альтернативним і з цим будуть проблеми....... 

За видалення (+) з сайту "www.minus.lviv.ua - Українські мінусовки" велике дякую......

P/S: чому написав повну назву сайту задумайтесь........
Дякую. Приємних днів та гарної музики !!!
 

Не модератори приймають рішення про "Альтернативи" - є Адмін. Він вирішує все оскільки він є власником даного порталу! Я також проти цього! Стосовно цього  А легше чи ні це користовачі будуть вирішувати самі для себе    -  перетворення полеміки в "словесний понос", не бачу змісту далі сперечатися - це не у Вашу адресу - абстракція...

П.С - те про що я з Вами писав у "приваті" не обовязково виставляти на гілку форума! 

Так що шановні користовачі сайту дальше не переживайте за цю тему та за багато інших які просто " загнивають " а то і зовсім пропали - змін ніяких не буде і не планується тому що модератори нічого не вирішують .... Получається що нам гарно кажуть: "ось Вам" і бувайте здорові.....

Так що шановні користовачі сайту дальше не переживайте за цю тему та за багато інших які просто " загнивають " а то і зовсім пропали - змін ніяких не буде і не планується тому що модератори нічого не вирішують ....   

  Vasia Dacen - Вам подобаєтся стирати букви на клавіатурі???   Ви уважно прочитали мій пост?

Бачу, шановний Бедзю Іванишин,  Ви не розумієте, чи не хочете розуміти, чи прикидуєтесь що не розумієте ? За мої букви на клавіатурі не переживайте - струться то другі наклею.....
Тема створена для підкреслення Вашої та других модераторів роботи, по якій Ви просто забули не тільки про людей а і про "Правила порталу ", на які звертають Вам увагу користовачі повідомленнями - а відповіді не дається і нічого не робиться .......
Може Вам нагадати правила ? То ось читайте:
.
http://www.minus.lviv.ua/rules/
.
Тому і хотілось знати:- чому не даються відповіді на просьбу користувачів по тому чи іншому питанню ? А з цього випливає таке:
- коли немає відповіді то тема пропадає;
- пропадає чому ? тому що модератори не читають про що пишуть та просять користувачі;
- а далі що - бардак ? пропускається плюсовий матеріал та мінуса з не україномовними текстами (був приклад російської пісні з текстом) де це називається порушенням "Правил порталу " ;
І є ще т. д. і т. п.  - але ведеться до того що може мала кількість модераторів на обслуговування користувачів такого великого сайту і не встигають.... .........А тут получай - фашист гранату.......
Коли мені прямо та нагло сказали що на сайті нема господаря бо завантажуються плюси та російська попса з текстом і модератори все пропускають то яка б була Ваша реакція на таке ???
 

Думайте собі що хочете а відповідь я Вашу побачив і дальше буду чекати на дописи користувачів а не Ваші ......... І від Вас я нічого очікувати не буду тому що Ви модератор і рішення не приймаєте, Є Адмін.....


Не обіжайтесь .....Бувайте здорові та удачі.

Ну  Нарешті.

Бачите, колеги, як наші модератори радуються коли їх перестають є... (ну тут ви догадались що перестають) та зразу відчувають себе на третьому небі - ангели..... ... Саме головне що нічого толкового не відписано бо рішення і так не буде, все скинуто на адміна: - моя хата з краю і мастіть собі голову самі... Ну тут і більше нема що говорити з такою людиною......
Тема у вільному спілкування то якщо хтось буде в цій темі пишіть, не стидайтесь - поспілкуємся..... Буду відписувати всім: якщо не зразу то через 1-2 дня саме більше - Я НЕ МОДЕРАТОР І ВІДПИШУ ОБОВ'ЯЗКОВО !!!...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти