Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???
Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???

Доброго часу суток шановні колеги !!!
Давно пишу по деяких темах (а саме про видалення плюсів з мінусовок) і бачу що все дарма - відповідей як не було так і нема. Хочу взнати чи таких варіантів як в мене на сайті багато що на просьбу в повідомленні чи коментарях відповідь приходить дуже пізно або й зовсім не приходить ?
Пишіть про своє тут може тема поможить комусь і втому числі й мені.
Всім дякую та приємних і гарних днів.

P/S: тему створював 10.10. 2015р. в 11.30 а чомусь пише о 02.32 - цього також не можу зрозуміти ? В якому часовому поясі сайт працює - не ясно...

є таке прислів"я : мовчи глуха - менше гріха.

Гарне прислів'я та на даному сайті воно не актуальне тому, що чим більше мовчать тим більше наглості і безнаказанності процвітає з протилежної сторони....

За ним вже давно не слідкує ніхто.бо він поки відкриється, вже й не хочеться тут  і,, шаритись,,  !!!  Скоро йому прийде гаплик !!!

Ось і я такої думки що на сайті господаря нема а зробили перевалочну базу..... : 

-то плюси пхають (причім в нагло) і ніхто не видаляє нічого, і не банить і не наказує ....

-то пропускають наглий мінус з російським текстом та беком (зауважу не переклад на українську з текстом та беком по російськи) не звертаючи уваги на головну сторінку "minus.lviv.ua - Українські мінусовки" ..... 
Я не здивуюсь якщо через деякий час назва сайту поміняється наприклад на "zaycev.net_2"......

Присилаєте модераторові ссилку і він її видаляє.Мені протягом дня завжди відповідали.

Ссилка ссилкою але скажіть як таке проходить перевірку модератором та викладається на сайт ????????
Це перше, а по друге - це моя робота перевіряти таке і давати такі ссилки їм чи робота модератора виявляти порушення правил сайту і не пропускати та не допускати цього ???

Зараз загрузка по мінусах не така і дуже велика так що переслухати завантажений мінус і оприділити що і як можна в лічені хвилини...... На подібних сайтах це може тривати до 2-5 год. і всі це розуміють.. А тут бардак бардаком - всі забили великий х.... і нікому нічого не потрібно - репутація впала нижче плінтуса.

Дав ссилку і модератору і адміністратору , написав в коментах і відправив, як кажуть "в лічку" повідомлення - РЕАКЦІЇ ВЕЛИКИЙ ТА КРУГЛИЙ " НОЛЬ " чи "НУЛЬ" - без різниці !!!!! 

Дуже погано що не можу чи не знаю як (а може не вмію) загрузити в ці повідомлення скриншоти - а так б хотілось.....

Та погоджуюсь з Вами шановні користувачі що на сайті зараз слаба активність модераторів, і вітки форуму "опустіли" не знаю з чим це повязано. Банально думаю люди просто працюють тут на добровільних засадах і не завше знаходять час на такі зауваження! Хоча це не виправдання. І дійсно зараз мінусів заливають не так уже й багато, може час зробити ПРЕМОДЕРАЦІЮ мінусів! Я особисто за це! Таким чином можна уникнути бардаку! Шановні користувачі, вибачте за недогляд і неуважність, якщо Вам не важко давайте посилання на подібні випадки, і ми уважно їх розглянемо! Давайте будемо разом витягувати улюблений ресурс))

Бедзю Іванишин    Мною особисто була зроблена дошка ганьби - де були силки на користувачів які у коментарях такі матюки гнули.... що їх банити треба було відразу і тд,але : є такий крутий модератор - киселик - видалив саму тему.Висновок : робити перенабір самих модераторів,а таких як киселик - позбавити цього права.

Доброго здоровячка Всім форумчанам. вітаю Всіх з святом Покрови!!!!

Тепер до теми. Все дуже просто. Якщо МОДЕРАТОР працює на вільних засадах і немає матеріальної зацікавленості  - значить це повинна бути людина якій двіряють більшість відвідувачів сайту.

Пропоную - Створити тему " Кого я хочу бачити модератором сайту і чому"

До кінця року Всі  ( навідь найбільш занятті) визначаться і в 2016 вперед  з новими правилами, з оновленням сайту, з новою модерацією - до  праці.

Адміністрації сайту пропоную ОБОВЯЗКОВО переглянути ПРАВИЛА  САЙТУ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти