Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???
Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???

Vasia Dacen

 і не пхайте свого носа як базарна баба  до спілкування між старшими !!! До Вас, шановний, ніхто не звертався  - Ви часом не із FBR? Хто Ви такий хто буде вказувати мені як Користувачу (не модеру) чого мені робити а чого не робити ?? - Неадекватно якось для людини яка вже має онуків...

 Коли зададуть Вам питання то будете відповідати а на даний час я не з модераторами спілкуюсь а з користувачем форуму.  Вас питати буду в останню чергу що і коли мені робити і модери на форумі мають ті самі права як і коритувачі, і на Ваше скиглення я вже дав повну і аргументовану відповідь і Шарік те саме Вам натякнув, зауважте не тільки я один )))))  Але зважаючи на Ваші, пости Вами одержима упередженість до Адміністрації... 

Зповагою до всіх.  - забули добавити - "крім адміністрації"

А от цікаво, чи у багатьох із "вкрай незадоволених" виникло бажання бачити себе у якості модераторів сайту і чи подали вони з цього приводу заявку для п. Метельського? Думаю навряд чи... От став би Vasia Dacen модером, дивись можливо і покращення на сайт прийшло б. Нє?

 nachtigall_ua - Ну і про те саме наголошую! Я думаю Роман би явно не відмовив бажаючим волонерам і тд.  Ну вперед!  Та хіба хто проти? 100% тільки б усі були  за порядок!  А скиглити і стогнати на кшталт - УХ ТИ !!!!!!! Невже я почув голос з вище ???    а то і зовсім пропали - змін ніяких не буде і не планується тому що модератори нічого не вирішують .... Получається що нам гарно кажуть: "ось Вам" і бувайте здорові..... Бачите, колеги, як наші модератори радуються коли їх перестають є... Ну тут і більше нема що говорити з такою людиною...

 Бедзю Іванишин


ООООООО ))))))) Проснулись...!!!!!!!.

Якось нагадує дитсадок...

nachtigall_ua, а чому б і не дати ,таким людям, змогу навести порядок ????  Чоловік каже правду, а правда як завжди в очі ріже !!!   Не зразу би це все стало порядним, бо матеріалу дуже багато, но по трохи сайт би став найкращим УКРАЇНСЬКИМ сайтом ,,МІНУС ЛЬВІВ ,,.

nachtigall_ua:
  Дякую за комент. Я тут модеру запропонував почитати статтю де є гарний вислів Шекспіра: «тільки зовсім хворий на голову адмін запропонує стати модератором користувачеві, що не користується певним авторитетом» (стаття "Платон мені друг, але істина дорожче ...")- бачу що він таке не читає... Хочу Вас зепевнити що модером на теперішній час я не хочу бути і ним не буду (як і багато інших), хто б не запропонував тому що сайт запустили і НЕ хочуть дальше працювати та вивести його в нормальне русло. Тепер шукають кого б поставити на роботу модера щоб самим злиняти а нові модери нехай собі парять мозги самі. Для прикладу: зареєструйтесь на любому подібному сайті (а такі є) та завантажте туди (так ніби не нароком) любу плюсовку та подивіться результат: запевняю Вас що довго на реакцію Ви чекати не будете. 
    Тут на сайті з 6 числа по 14 стояла плюсовка, хоть я писав і давав ссилки на неї і модератору і адміну - ДІЇ НІЯКОЇ, ПОВНИЙ НУЛЬ !!! Зарухались коли створена була тема і коли хотіли приватним повідомленням заставити замовкнути та себе ще й вигородити. На це я нагадав про правила та попросив виконувати їх - до одного місця ВСЕ.   Калина в коменті про модерів написала - виявилось чистою правдою.....   Vadim Tuleybich - вам також вдячний за комент.
      НІ, ШАНОВНИЙ БЕДЗЮ !!! Так як Ви хочете - не буде. Януковщина вже пройшла, він злиняв і тепер треба працювати а не Х... страдати. Приводіть сайт в норму а тоді пропонуйте комусь і щось.  А на Ваші натякання та закиди: "Неадекватно якось для людини", "Ви часом не із FBR?", "Якось нагадує дитсадок...", "забули добавити - "крім адміністрації"", скажу так - якщо Ви є такою людиною і всюди працюєте то залиште це при собі і ніколи та нікому не розголошуйте і не пропонуйте.  
    Працюйте і доводіть сайт до нормального робочого стану - виконуйте правила які тут написані і все буде добре. Вам відповіді більше не буде ніякої як в якості модератора так користувача. 
    З повагою до всіх та багато гарної музики.

Vasia Dacen ще раз наоголшу  і не пхайте свого носа як базарна баба  до спілкування між старшими !!! До Вас, шановний, ніхто не звертався  Коли зададуть Вам питання то будете відповідати а на даний час я не з модераторами спілкуюсь а з користувачем форуму - це не я писав - то хто з нас неадекавтну поведінку постить не важко здогадатися )))))  Але Таким людям як Ви, важко щось довести бо це як горохом в джалізобетонну стінку... Можете далі відпичувати що Вам заманеться, я з Вами встрявати в полеміку не збираюсь бо після вищенаведенного не бачу змісту.

 

Vadim Tuleybich "...а чому б і не дати ,таким людям, змогу навести порядок ????  Чоловік каже правду, а правда як завжди в очі ріже !!!   Не зразу би це все стало порядним, бо матеріалу дуже багато, но по трохи сайт би став найкращим..."

Так наскільки я розумію, ніхто ж не проти того, тай Бедзю нам тут пояснив, що якщо у когось є бажання стати модером - так вперед до власника сайту, він цьому тільки за... от тільки думаю, що мабуть кандидату у потенційні модери потрібно мати хоча б базові знання HTML-лю... (а може й ні, хто зна)... Це справа добровільна, так сказать волонтерська... Он Vasia Dacen чітко усім поснив, що у нього ніколи не виникне бажання стати модером сайту, ну що ж це його позиція... так як і у більшості з нас усіх тут.... А бардак, я думаю, влаштували не модери, а самі користувачі. Бо якщо знає одне з другим, що плюси та усяку непотріб не можна заливати на сайт то якого біса заливає, щоб потім в тому лайні самому ж і тріпатися?

nachtigall_ua:
Дякую за комент. Якщо Ваша ласка буде то дайте відповідь: чому Ви думаєте що не модератори створили на сайті бардак а тільки користувачі ? 
За 19.10 я був дав відповідь користувачу "SHARIK" де розписав що пропоную 2 варіанти для налагодження роботи. Цього ж числа є і ще один мій пост - прошу Вас також почитати. Якщо можна то перейти по мінусах на 19 число і написати мені свою думку про загрузку 2-х пісень А. Залізко та сказати в чому я не правий і чи Ви б таке лишили на сайті. Тепер для інформації Вам: є розроблені роками чіткі та гарні загальні правила та обов'яки для модераторів де розписано все (я нижче їх дам). Ні обов'язки, ні правила, а тим більше правила порталу, які тут написані, не виконуються. Ні Ви ні я це не можемо контролювати - ми можемо допомагати (приклад про реєстрацію на другому сайті в пості вище). Хотів допомогти - результат плачевний. Ще мене роблять ніби "неадекватним працівником FBR який в садочку забув про адміністрацію та кидається горохом" - сміх тай годі. Якщо людина не виконує свою роботу, не розуміє слів та просьб а дальше робить по своєму то це велика біда та хвороба в такої людини - я таким пробачаю та більше не спілкуюсь зовсім і ніколи. Буде час то почитайте (2 пункт - 5 підпункт) та відпишіть. Повторюсь - відпишу обов'язково.

1. Обов'язки для модераторів:
      Регулярно з'являтися на форумі. У разі неможливості присутності на форумі більше трьох діб, вказати причину в темі. Стежити за дотриманням користувачами правил форуму. Проводити модерацію (чистку, закриття, редагування) неналежних тем, повідомлень, вказуючи причину видалення / закриття / редагування. При видачі покарання (попередження / бана) вказувати стисло причину. Стежити за правильністю розміщення тем в розділах. У випадку, якщо тема розміщена не в тому розділі, модератор повинен перемістити її у відповідний розділ (з тимчасовим посиланням на неї від 1 до 3 днів, або без посилання, попередньо повідомивши автора про нове місце теми). Обов'язково використовувати Skype під час модерування і брати участь у конференції модераторів (якщо Ви не маєте можливості перебувати в ньому на роботі - використовуйте його в будинку) ??.
      2. Модераторам забороняється:
      Карати / блокувати доступ користувачам, керуючись особистими образами, суб'єктивними причинами, настроєм. Обговорювати з іншими модераторами поведінку когось із учасників форуму можна тільки в приватній бесіді.
На форумі ніяких перепалок між модераторами бути не повинно. Публічно обговорювати дії інших модераторів, обговорення ведеться тільки в особистому листуванні з Головними модераторами. Вплутуватися в суперечку з учасниками форуму, навіть якщо справа стосується своїх / співдружніх членів гільдій, учасників форуму, і Вас особисто. Закривати очі на порушення Правил, зокрема, керуючись особистими симпатіями. Загрожувати баном на форумі (навіть у жартівливій формі - «все що ви скажете може бути використано проти вас»). Писати не по темі (оффтопить, флудить) в будь-яких розділах форуму в не залежності від Вашого розділу модерації. Робити заяви від імені адміністрації. Розголошувати / обговорювати недоліки роботи адміністрації проекту в будь-яких розділах форуму, крім закритого. Розголошувати будь-яку службову інформацію стороннім особам.
      3. Норми звернення Модераторів до Користувачів:
    Модератор зобов'язаний шанобливо і коректно ставитися до інших Користувачів та Модераторів форуму, а саме: - Намагатися писати повідомлення грамотно, не допускати помилок. - При зверненні на форумі до конкретного користувача необхідно вказувати його нікнейм: «Шановний nickname! ...». - При зверненні до групи користувачів необхідно користуватися загальним формулюванням: «Шановні Користувачі ...». - У тексті використовується звернення «Ви», яке пишеться з великої літери.
      4. Дозвіл спірних ситуацій і Адміністрація форуму:
      У разі виникнення будь-якого конфлікту модератори звертаються до Головного модератора в приватному повідомленні. Координація роботи модераторів здійснюється виключно Головними модераторами форуму, які вирішують спірні питання між модераторами і користувачами і володіють правами модератора у всіх розділах форуму, включаючи закриті.
  З повагою до всіх.

Vasia Dacen, 

"...Запропонував два виходи на це : 1) побільшити кількість людей які хочуть і можуть контролювати завантаження - тобто модераторів; 2) провірку модераторам робити не за 5-15 хв. як це зараз є а 2-5 год. для цього щоб перепровірити все і всюди (а це в правилах)..."
Ну ви ж уже старий хлоп і розумієте, що "пропозиція" - не значить "обовьязок", тим більше на безкоштовному ресурсі, бо тут не за заробіток тим займаються, це не фабрика.   
"...  Хочу Вас зепевнити що модером на теперішній час я не хочу бути і ним не буду (як і багато інших), хто б не запропонував тому що сайт запустили і НЕ хочуть дальше працювати та вивести його в нормальне русло. Тепер шукають кого б поставити на роботу модера щоб самим злиняти а нові модери нехай собі парять мозги самі. ..."
Така думка присутня тут у багатьох, але чомусь ніхто не хоче "взятися за віника", й зробити собі та іншим генеральне прибирання. Усі як завжди чекають на "дядю", а його то не буде, не чекайте бо сайт безкоштовний, а усі "грамотні в тому ділі" без копійки в зубах пальцем по клавіатурі не поялозять і "лічного врємєні" задурно й секунди не потратять.  
"...Якщо Ваша ласка буде то дайте відповідь: чому Ви думаєте що не модератори створили на сайті бардак а тільки користувачі ?..."
Невже ви думаєте що модери з адміном жодного разу нікого не попереджували і матеріали що не відповідають критеріям загрузки на сайт не видаляли? Але наші люди такі, що ти йому хоч кола на голові теши, а воно всеодно те лайно грузить і грузить... Що ж тепер най тріпається у ньому, може так йому приємніше жити...  
"... перейти по мінусах на 19 число і написати мені свою думку про загрузку 2-х пісень А. Залізко та сказати в чому я не правий і чи Ви б таке лишили на сайті. ..."
Перейшов, послухав - все "як обично"... в коментах - "файнодякую, файнодякуюфайно, дякуюфайно дякуюфайно дякую........" От і всьо сказано, і нічого кращого їм не треба. А як видаляти файл коли там тільки - "файнодякуюфайнодякуюфайно........". Ви ж розумієте.  
"... Буде час то почитайте (2 пункт - 5 підпункт) та відпишіть. ..."
У Правилах ту частину що для користувачів я читав коли реєструвався, і стараюсть не порушувати, а та частина що про модерів мене не цікавить абсолютно бо я простий користувач і так як і ви не претендую на підвищення рангу. Я добре розумію, що сайт мав би модеруватись якось по іншому, але оскільки віє є абсолютно безкоштовним для користування та розміщення усього того "високомистецького контенту", що заливається то дане становище, це мабуть просто наслідок тої безкоштовності. ІМХО.

nachtigall_ua

Щ
иро вдячний Вам за цю відповідь !!!!!!! Любо та гарно поспілкуватись з розумною людиною яка просто, чітко та красиво напише. Шкода що таких людей маловато та рідко попадаються для спілкування.

А чому просив послухати цих дві пісні то просто (звертаю увагу, як на мій погляд) робота по пісні "Хочу" після 1.15 йде натуральний плюс.. Таке вважати мінусом - ну пробачте ніяк вже не можна.

Ще раз Вам вдячний за Вашу відповідь.

З повагою.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти