Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???
Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ???

Vasia Dacen, Ну вам же дали чітку і ясну відповідь, що все стало за Адміном, що тут ж не ясного... Може йому, Адміну, цей сайт вже не пре,  може у нього їх з десяток і не до цього саме тепер... хто зна... А може (на всьо забити і наблюдать як то всьо перетворюється на бардак) то такий особий стиль адміністрування... Власність то таке, хочу їм, а хочу надкушу та викину хай гниє... Та тут взагалі потрібна повна перемодерація та видалення маси закинутих на недіючих тем, гілок, фанер різного непотрібу та коментарського бруду... Та що казати...пічялька...повна... А шкода, тут у багатьох уже зьявилось багато друзів.

виходить що для того щоб видалити плюс - чи матюки і тд,то це має вирішувати адмін ? Розсмішив мене попередній коментар :)  ( для того  тут і модератори щоб цей бардак чистити ).

Прекрасно Вас розумію колеги та прочитайте що мені відписав модератор по рішенню і самі подивіться що твориться на сайті:
- для видалення плюсовки і російської мінусовки з неукраїномовним текстом я писав в приватні повідомлення і адміну і модераторам, скидав ссилки на ці теми - все дарма...... Чесно може і би сам забив на все це і сказав що нехай собі мастять голову другі але заїло після висказу однієї людини яка навела приклади цих тем...... Ось коли почав бити майже у всі колокола то тоді послухали та зробили мені послугу - видалили......
А самим додуматись зразу, не давати на завантаження - тяжко ??? !!!!!!!!!!! Напевно модератор, який перевіряв пісню, що була чистої води плюсовка, глухий може та не почув що співається пісня в два голоси і в повному вигляді.... А може довго шукали Адміна та просили в нього дати добро на видалення - я в шоці довгий час перебував від такої команди модераторів...
Може і хтось створить якусь іншу тему де можна буде зворушити це застояне болото та знайти господаря з нормальною командою і врятувати сайт від різного бардака - я спробував таку тему.....

А я не розумію одного!!!  Якщо перекласти пісню на український текст то вона що вже українська пісня?????????  Виходить , що сильні тут патріоти та шанувальники укр.пісні  все рівно не можуть без сепаратиського коріння (тоб то музики чи мелодії)  ???????  Нах------ра той самий ІГОР 70 перекладає тексти коли все останнє не українське ?????????   От для таких речей потрібен  модератор, щоб слідкував за цим і приймав адекватні міри. Тай взагалі кожен модератор має відповідати за щось конкретне а не мати роль активного мікшера де все на кучі а толку ніякого.!!! А що до  теми, то від цих працівників взагалі нех....р чекати. Для них на початку це було цікаво, а тепер як стара іграшка біля якої проходять мимо і не помічають .

Чітко підмічено та гарно сказано !!!!!!
Перед цією темою читав дуже гарну (на мій погляд) тему ось тут : Головна сторінка » Список форумів » Відгуки про роботу порталу » Пропоную змінити чи доповнити.

Багато класних та інтересних є пропозицій ТАМ але тема заглохла тому що не читають та не відписують ... І як Я побачив що НІЧОГО З ПРОПОНОВАНОГО  КОРИСТУВАЧАМИ НЕ ЗРОБЛЕНО !!!!! Так що я з вами повністю згідний що працівники сайту проходять мимо, не помічають продуктивних пропозицій від користувачів та просто ЗАБИЛИ НА ЛЮДЕЙ Х... - ВЕЛИКИЙ ТА ТОВСТИЙ...

А для таких пісень що робляться по перекладу то можна зробити зовсім іншу тему а не пхати поряд з українськими мінусовками.... Тоді хоть марсіанську туди нехай пхають і ніхто ні слова не скаже.. А люди є й такі що займаються перекладами але не мають куди завантажити її - ось і вихід знайщли тут, де ніхто не говорить ні слова та пропускає такий варіант.
В темі писали що "МОДЕРАТОР працює на вільних засадах і немає матеріальної зацікавленості" - я перше представляв їх як волентерами сайту якими можна було б гордитись - а тепер бачу що вони або раби або пох.....ти !!!!.... Оприділити та зробити висновки не можливо...

Vasia Dacen. Ваші пропозиції зрозумілі. Всі хочуть прогресу для сайту, і Ви всі проблеми піднімає ПРАВИЛЬНО.  В мене питання до Вас, Ви пробували спілкуватись тет-а тет з п. Р. Метельським,  чи Ви вважаєте що спілкування відкритою критикою на форумі, без конктретних пропозицій то є правильне рішення. Я знаю що перед виборами "бігати з вилами по ВР" то є модно. Але мені здається що не на цьому ресурсі.  Не думайте, я не маю нічого спільного до п. Метельського, не захищаю  його інтереси. 

Vasia Dacen п. Р. Метельський є як засновником так і фінансистом сайту. І я не впевнений, що окрім реклами розміщеної на сайті, щось ще приносить прибуток. Та й я не маю морального права робити прибуткові розрахунки п. Метельського, але при такому відношені до АДМІНІСТРАТОРА сайту його легше закрити.

Перше конструктивне рішення, яке би принесло трохи спокою на сайті і зменшило закачку "сміття"- видалити  РЕЙТИНГ, для початку....

З повагою до ВСІХ...

SHARIK. З Романом не бачився вже давно так, як переїхав з Львова в друге місце проживання та рідко зараз буваю у м.Львові... А якщо і буваю то тільки по робочих обставинах і повірте - час розписаний чуть не по хвилинах. Якщо і є трохи то стараюсь поспілкуватись з дітьми та внуками.
Рішення з РЕЙТЕНГОМ може і щось дасть та не багато... Хто захоче, насрати (вибачте за слово) той це і буде дальше робити ... Я маю наувазі що загрузка різної паршивості мінусів та дублікатів будуть продовжуватись тому що не працюють модератори які мають відсіювати це Г... та наказувати таких. Тому я і запитував модератора скільки їх є, може вас мало і ви просто не встигаєте зробити роботу ? Запропонував два виходи на це :

1) побільшити кількість людей які хочуть і можуть контролювати завантаження - тобто модераторів;
2) провірку модераторам робити не за 5-15 хв. як це зараз є а 2-5 год. для цього щоб перепровірити все і всюди (а це в правилах)... І РОБИТИ ДІЙСНО ПРОВІРКУ - СЛУХАТИ ТА ЧИТАТИ ЩО ЙДЕ НА ЗАГРУЗКУ А НЕ ПОДИВИТИСЬ, ПЛЮНУТИ та СКАЗАТИ:  " і так пойдьот ".
Вибачте щоб відрізнити (+) від (-) та на якій мові написаний текст академічного ступеня не потрібно та вищої музичної освіти також..... Я не говорю що я святий - в мене також є 1 річ яка йде дублем по мінусі просто чистіший запис і я тільки слова підігнав щоб було краще її виконувати.. Але мені ніхто з модераторів не зробив ні єдиного зауваження - це до того хто як працює. Для роздуму - в цей день було загружено 9 речей;  виходячи з цього в середньому 45 хв. інформації !!!

А краще нехай модератори почитають тему " Пропоную змінити чи доповнити ", зроблено самим адміном, та теми подібні їй - там все гарно люди пишуть та пропонують.
І ще якщо можна то скажіть мені, як людині необізнаній та непоінформованій: - хто назначає модераторів і як вони ними стають ?

З повагою до Вас та до всіх користувачів.

oksana klumyh

Трошки не по темі і не сюди. В приватному повідомленні я Вам написав що і як.

SHARIK

В 23.00 год. 19.10.2015р. відкрив сайт - зразу побачив роботу модераторів: два одинакових мінуса тільки в одному дописане слово тебе а в другому дорізаний приспів з вокалом і дальше (я б це беком не назвав, скоріше пів плюса )... 
На ваш розсуд: - як ви думаєте, хтось перевіряв їх перед загрузкою на сайт ??? Відповідь ясна як божий день..... Команда модераторів ніяка, робота не виконується зовсім... І як мені вже тут написали що я "стираю букви на клавіатурі"  то я не буду їх стирати... Нехай їм буде стидно за це і за то що на людей положили....  

З повагою до користувачів.

Vasia Dacen  Смію Вам нагадати, Ви кажете переїхали у друге місто і не маєте змоги поговрити з Романом Метельським, так скажу Вам що з других міст працює той самий оператор мобільного звязку що і у Львові, кажуть якщо набрати номр і подзвонити - помагає... Реально Ваші пости нагадуть скиглення і стогін - подзвоніть запропонуйте свої послуги або викладіть свою точку зору згідно проблематики яка Вас обурює! 

ПС. про стирання букв на клавіатурі - В силі! Дзвінок дієвіший.

Маєте вільний час на 2-5 годин - Вперед! Займіться волонтерством, у Мене приміром зараз немає того часу останніх 2 місяція сплю по 5 - 6 годин на добу.

Бедзю Іванишин

ООООООО ))))))) Проснулись...!!!!!!!... Роботу робіть а не стирайте букви на клавіатурі !!!! ))))))

Читайте мій пост за 15 число про вислів і не пхайте свого носа як базарна баба  до спілкування між старшими !!! До Вас, шановний, ніхто не звертався .... Коли зададуть Вам питання то будете відповідати а на даний час я не з модераторами спілкуюсь а з користувачем форуму. Правил я не порушую так як Ви і Ваша тут допомога мені не потрібна.... А по тел. можете пожалітись, поплакатись і понити адміну... Прошу модератора мені тут не відписувати - цю просьбу хоть виконайте

Зповагою до всіх.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти