Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програми
Програми
Чи є програма, якою можна міняти транспозицію мінусовки? 
самий простий спосіб через джетаудіо,але темп міняється,правда до тона майже не відчутно
Можна, але треба змінити транспоз і зберегти файл. Чи якась така програма?
Програма TimeFactory робить це, крім того там можна і темп змінювати. Правда все це робити вона може тільки з  WAV-ками.
Велике спасибі!!! 
TimeFactory робить це дуже повільно, до того ж неможливо почути кінцевий результат. VST Plug-in Soundshifer від Wave дає таку саму якість, до того ж мона прослуховувати в реальному часі що дуже зручно. Для цого потрібен будь який звуковий редактор і власне сам Plug-in.
Навіщо ломати голову,є така програма як Sound Forge,робить с фонограмами все що завгодно.Змінює тональність не зачіпаючі темп, а також темп не зачіпаючі тональність. А може і все разом. Транспозер - по полутонах,тонах семитонах,короче як хош. Я вікористовую 5 версію вже з вісім років а в мене є всі практично версії, практично нічого нового в них. Зато версія 5 робить на любомі Віндовозі начинаючи з Win 98 / Millenium , Win 200,  XP  a також Vista. Причому програма працює на любій машині даже на самій дохлій. Хто робив колись чи робить зараз на компьютері музику той знає що це таке,коли робиш і нічого не глюче та не висне. Давай мило скину тобі русвфвціровану.
Всже було подібне питання на форумі і я щераз хочу сказати, що саме краще за всіх міняє тональність MP3 файлу це Cubase SX від 3 до 5 версії, він дійсно обробляє якісно і правильно, тому що програма професійна, звичайно якщо піднімати чи опускати пісню на +/- 3 і більше, тоді про якість можна не говорити!

ХЛОПАКИ ТУТ ПРОГА...НАПЕВНО ДЕКОМУ ЗНАДОБИТЬСЯ !
 

Я чув що є русифікований Cubase , може тось має, або знає де скачати ! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти