Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість
BETA 58A----САМИЙ КРАЩИЙ ВАРІАНТ НА СЬОГОДНІ.ЦЕ І ЯКІСТЬ ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ,ЯК ПИШУТЬ ХЛОПЦІ, НУ І КОМЕРЦІЙНІСТЬ. РЕАЛЬНА ЦІНА ОРИГІНАЛА В РАЙОНІ 240$.    Н ЕКУПУЙТЕ ДЕШЕВШИХ-----ЦЕ НЕ ОРИГІНАЛ,ЯКБИ ВАМ НЕ ГОВОРИЛИ.КОГО ЦІКАВИТЬ ВСЕ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНЕ----ПИШІТЬ .ДОПОМОЖУ ЗІ США БЕЗ ДРУГИХ РУК. ТЕЛ.0677024013
Вважаю, що не такі вже далекі радіоінженери з різних фірм, щоб підняти руки і капітулювати перед прізвищем SM 58. Мабуть у переважної більшості вокалістів однакові тембр, атака і т.д. Я за AKG D5. Кожному своє.
ATTR коштував по моєму 25-30 ує. Аот робота в порівнянні з 58 - різниця на тих самих 25-30. Так чи вигідно  дати 100, чи вигідніше 30. Дядько на весіллі після першого столу буде казати З бережан до Кадри. А в який мікрофон ти співаєш ЙОМУ однаково.

Пробувати потрібно однозначно.

Безумовно треба кожному пробувати. Ми в США використовуємо 2 типи мікрофонів зараз. Це радіо Shure ULXP24-BETA87A радіо мікрофон. Це  найкраще що є сьогодні на ринку в районі
тисячі доларів. Другий варіант це Sennheiser ew 500-965 G3, теж така сам ціна. Крім того я використовую Shure SM 58A Beta, теж дуже хороший мікрофон. Його ціна в нас 159 долл.
Безумовно має значення який пульт, фронт і т.д. але це вже провірено. Класичні 58 шури за 100 доларів  з продажі вже в нас виходять. У всякому випадку я не бачу їх в кількох музичних магазинах. На інструменти ми використовуємо SM57, так само як і багато інших музикантів в НьюЙорку.

З повагою, Роман

 

Попробуйте AUDIX -досить не поганий.

Колись давно Шур випускали ПРОЛОГ, я купив і є дуже задоволений. Останнім часом перепробував Баєр, ту саму БЕТУ, Сінхайзер, Акг..... Треба пробувати і шукати свій ЄДИНИЙ, котрий підходить!

Мікрофон підбираеться під свій голос, зручність співу.Популярність 58-го в тому , що це мікрофон ,який треба сильно постаратись, щоб "убити".Тому він і набув таку популярність у прокатчиків.Зенхайзер звучить ніби мякше - але дуже боїться ударів.Думок на рахунок мікрофонів дуже багато.....

Але одне НО  - ніякий альфард, фонік  соундкінг не можна рівняти з спеціалізованими вокальними мікрофонами відомих брендів.

Це те саме що порівнювати ферарі з волгою.

 

За останні 10-13 років, перепробував майже усе, до недавна віддавав перевагу sm58, але місяць назад мені потрапив до рук Sennheiser е945, і я порівнявши його з sm 58,sm 58beta, sm86 зрозумів що кращого мікрофону годі й шукати, а про його суперкадіодні якості я взагалі мовчу, я його придбав за 200$ і ніграма не шкодую, МІКРОФОН - БОМБА !!!

Брав на довіру з магазину для покупки мікрофону дві моделі: Bayerdynamik TG-X 58 та Shure Sm 58. Працював поперемінно цілий день на весіллі то в один, то в інший. Вибрав Баєр. Не пожалів ні разу уже третій рік. Правильно хтось писав - Кожному своє. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти