Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Христос Народився! Один і той самий мік на різній акустиці буде по різному звучати, та й вухо в кожного по різному сприймає частоти. як на мене  то що 58, що 767а, що AKG з Синхайзерами і Audix  достойні мікрофони, але тут діло вкусу.  Чим мені сподобався 767 це своїм частотним діапазоном та чутливісттю. Добре підходить для баритонового голосу і не тільки,,,

 

Перед новорічними святами вирішив зробити собі подарунок "оновити мікрофон" (був довги час Шур пролог 24) зайшов у магазин взяв у друга на пробу СМ58, якийсь дорогий Баєр  LEWITT MTP 340 CMS та динамічний LEWITT MTP 240 DMS. Баэр відклав зразу - не підійшов. 240 взуває СМ58  по чутливості але трошки програє в деталізації середини на рівні 1-1.5 кГц, а от 340 взув всіх зразу. Не знаю що в нього напихали але в апараті він так виділяє голос наче хтось причепив гейт потім копресор та гарно вистроєний еквалайзер, Збоку майже нічого не ловить, для того щоб завівся треба дуже постаратись. Я в шоці, думав См58 ніхто ніколи не перевершить в плані ціна/якість. Віталій 0505542372 якщо хочете поспілкуватись на цю тему дзвоніть.

 

Вітаю всіх добрих людей з Різдвом Христовим! Люди, допоможіть з питанням: - на що варто перейти після AKG D5? Наче все влаштовує в цьому мікрофоні, але хочеться "плотнішого" звуку. Бюджет до 2200 грн. Дякую за увагу!

Може не розумію, що ви маєте на увазі під "плотнішим" звуком, але це точно не від мікрофона залежить. Перше - це голос, якщо він "плотно" не звучить, то інший мікрофон не поможе. Компресор спробуйте, але хороший. А в першу чергу хороша акустика.

Так акустика в мене "RCF", а пульт "Soundcraft" - зі звуковим трактом в мене все гаразд, але за пораду, дякую. Хочу запитати, чи не буде кращим і якіснішим по АЧХ, оригінальний "Shure Beta 58a"? Весь прикол в тому, що не дають на пробу послухати мікрофон до дому (в Білій Церкві). А в наших музичних магазинах, акустика - це страшний ХЛАМ у вигляді "BIG", "Soundking" і т.д, підібрати мікрофон на такій акустиці просто нереально.

акустика в мене "RCF", а пульт "Soundcraft"

Назва фірми мало про що говорить,важливо які моделі......в кожної фірми є купа бюджетного хламу.....

Загалом бета 58 вважається більш універсальним мікрофоном ніж АКГ Д5, питання не в "кращий чи якісніший", а щоб підходив під ваш голос, бо ми говоримо про професійні вокальні мікрофони, і якість тут абсолютно достатня.

Пане Федишин, зразу видно, що Ви не мали в користуванні акустику "RCF" - в них просто немає "бюджетного хламу". Питання стояло за мікрофон, а не за музичний тракт.

dklimov1, де ж Ви мешкаєте? В нас вже в кожному селі мають ті Бети. Берете позичаєте, порівнюєте на свому тракті своїм голосом. Іншого способу нема.

Був у мне SHURE BETA 58A, брав в магазині "Медісон", що у м.Луцьку. Довго сам у себе запитував, за що я заплатив 2000 грн. ?. Він не вартує тих грошей, що за нього просять!  З часом продав його майже за пів ціни.

Роман,а при покупці прослухати не здогадався?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти