Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Вибираючи собі мікрофон всі пишуть про моделі, вокал, звуковий тракт, шнури (дуже важливо для міка),  і т.д, все це вірно...але забули про ще одну важливу і суттєву  річ -  мікрофон залежить від  настрою(наголос на  -а-)!!!.. ще від стану голосових звязок...від розміру... акустики залу  і т.п...  Тому краще мати не один мікрофон !!!!!  Це аксіома перевірена часом. В одному залі буде кайф від Синха, Войса, в другому від Аудикса а на вулиці може всіх вставить Бета58 з її тиском і експресією.....як і SM-58. КЛАСИКА!!!! Її ніхто не відміняв!!!   А коли голос співати вже не може -допоможе чутливість  ВОЙСА 967, але в правильний звуковий тракт....якщо він не дуже-тоді 767!!!! З одного тесту не так легко  вибрати правильно мік собі....на це можуть піти місяці...а то й роки....знаю таких людей...професійні артисти...так що починайте вибирати з класики, перевіреною часом...

pete fedyshyn, вибачте, а після "мутації"  соліста що міняти????  Мені здається що при стабілізації голосу, мутація вокалістів, особливо весільних, виражається частіше і тоді починаються  пошуки істини: ..." може то причина не в мені...., а в мікрофоні?"

Про яку мутацію в 36!!! років можна говорити? Тим паче після років професійних занятть вокалом у чудового спеціаліста. Мова йде про мік з хорошою чутливістю та бархатним звукомякий би не "заводився" під час співу, коли в трьох метрах біля тебе шурує сабвуфер 600W. Щоб можна було одному, без посадки голоса, відпрацювати підряд хоча б днів три халтури. Я думаю - мутація тут нідочого

Дякую за пораду Олексію Михайленку. Я так і вирішив - розпочати з класики, тобто. мабуть, з EV N/D 767. Але весільним музикантам окрім оновлення апаратури потрібно ще й сім"ю годувати, тому мати декілька "класичних недорогих" мікрофонів іноді може бути накладно. Тому й поліз на форум за порадами.

Іван Федорівський, от до Олексія Михайленка і можете звернутись в питанні придбання. В нього часто бувають різні і по доволі прийнятних цінах. А продавець він надійний, про це не один я можу сказати.

Олексій Іванович - продавець надійний, я у нього купував "войс 767" щас "бету 58" чекаю.

А ще, він дає багато корисної інформації.

Про яку мутацію в 36!!! років можна говорити? Тим паче після років професійних занятть вокалом у чудового спеціаліста. Мова йде про мік з хорошою чутливістю та бархатним звукомякий би не "заводився" під час співу, коли в трьох метрах біля тебе шурує сабвуфер 600W. Щоб можна було одному, без посадки голоса, відпрацювати підряд хоча б днів три халтури. Я думаю - мутація тут нідочого

Дякую за пораду Олексію Михайленку. Я так і вирішив - розпочати з класики, тобто. мабуть, з EV N/D 767. Але весільним музикантам окрім оновлення апаратури потрібно ще й сім"ю годувати, тому мати декілька "класичних недорогих" мікрофонів іноді може бути накладно. Тому й поліз на форум за порадами.

Ну не сприймайте вже так всерйоз.....

А загалом немає мікрофонів з "бархатним звуком", буває бархатний голос з правильно підбраним мікрофоном, питання з фідбеком як правило вирішується 1/3 октавним графічним еквалайзером, садите полосу на якій заводиться і все. Ще важливо хороший ревер, щоб "підтримував". А головне голос!!!!

Привіт, Хлопці! що можете сказати про мікрофон "BeyerDynamic TG-X 47"?  купив собі такий на днях. по звучанню вроді непоганий, але думка спеціалістів завжди цікава 

Всім доброго дня! Підкажіть будь ласка чи не зроблю помилку купивши Sennheiser e945? Мене все задовільняє.Може порадите щось краще?

помилки не зробите

Дайте пораду. Чи правда,  що для високих і низьких голосів потрібні різні мікрофони. Конкретно чув, що Шури підходять для тенорів і сопрано а для баритонів і альтів не дужею. Можливо для альта треба, щоб відтворюваний частотний діапазон був від 40 Гц ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти