Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Я собі взяв Shure Beta і я не жалію, а то все фігня -58 і т.д.

Та й Beta фігня...

Дуже цікавить думка, щодо мікрофонів  Audio-Technica AE4100 і  Sennheiser e945.

 AUDIX OM5 чудовий мікрофон я такий купив недавно за 1500гр. нежалію. 

Про відчуття високої середини (Сталюки) від співу в мікрофон це правильно сказано. Не напружуються звязки та дуже легко співати.

Ще варіант цьому використання монітора, або одну з систем повернути трохи на себе

Не розумію музикантів які співають позаду колонок без моніторів, коли не чутно зовсім свого вихлопу.

Тобто подачі в мікрофон. Від цього теж убиваються звязки

Це все одно, що їхати вночі без фар наугад.

В мене бета 58 шнуровий. Якщо правильно підстроїти еквалайзером, то звучить супер. 

Бачу по форуму, що кожна жаба своє болото (тобто мікрофон) хвалить. Я переспівав у багатьох і різних виробників мікрофонів. Правильно, що окрім доброго міка треба ще вміти крутити пульта... Окрім того не мало важливо якого пульта... а якщо на додаток немає чим співати(тобто голосу), то вам ніякий найдорожчий Audix чи Neumann не допоможе. Як казав оди мій давній колєга-музикант в застойні русифіковані часи: "...нє імєй аматі, а умєй лабаті!.."

     ...але все ж зараз мені найбільше подобається ОМ-5, хоча якщо правильно покрутити мікшера, то і в "бету" і в "електровоз" з кайфом поспівати.
PS. ...до речі на моєму аватарі я співаю зі сцени в "бету 58" - співати було в кайф, але в цей час за кулісами і в амфітеатрі працювала бригада акустиків Марилі Родович у кількості 9 чоловік...

Отож, кожний мікрофон потрібно добре підстроїти еквалайзером. Тоді будь який бренд буде звучати

Панове музиканти! Про мікрофони вже багато сказано і написано.Якщо відкинути субєктивні оцінки, то обєктивно ситуація така:

1. Клас мікрофона.   SM58 це як стандартМікрофон будь якого виробника, якщо дешевший за  100 уото не мікрофон для вокалу.

2. Фактично всі серйозні виробники мікрофонів (Шур, Аудіо-техніка, Сінхайзер, АКГ, Аудікс, Елекровойс, Байєрдинамік, Нойман і тд) мають купу моделей ( динамічних і

конденсаторних) які по якості кращі за шур 58, але все що по класу НЕ НИЖЧЕ за см58 підходить для професійного використання для вокалу!

3. Все решта цеумови використання, особливості голосуособисті вподобання і т.д.   Треба пробувати і вибирати!

4. Правильне використання еквалайзера ( Використовується  В ОСНОВНОМУ для виправлення акустичних недоліків середовища, а не для "підстройки мікрофона" ( я про правильне використання).

Я ще кілька слів додам відносно еквалізації мікрофона.

Поправити звучання будь якого мікрофона еквалайзером - то з тої самої збірки казок, де обробками роблять чуда звукотворення на PA та ПСР. От відкриття, а виробники дорогих мікрофонів і не знають :D

Якщо говорити по суті, то треба вибрати свій мікрофон і нічого не рівняти/горбатити еквалайзером. Фірмачі взагалі воліють оминати будь який зайвий прилад в ланцюжку і пишуть мік->пред->накопичувач. А то "гиблюй, сину, я сокирою поправлю".

Еквалізація (легка, продумана і правильними приладами) виправдана у випадку збірних солянок, де в один мікрофон співає дуже багато різних людей. І головною причиною популярності 58-го є його усереднена частотна характеристика, яка пасує більшості співаків. А разом з надійністю в експлуатації це вивело його в лідери прокату. Далі спрацював ефект лавини. Отож, маємо 2 різних підходи до вибору мікрофона: особистісний та прокатний. Для себе вартує користуватись особистісним...

При чому тут еквалізація до чуда звукотворення і до ПСР.

Я кажу про те що якщо в синхайзері багато низу, (бубнить) одним це подобається а іншим ні. На см 58 мало низу, комусь це потрібно комусь ні

Це виправляється підрізанням нижніх частот. та виправленням частотної характеристики згідно з замовником, та вокалістом.

Для добавлення чіткості яскравості голосу добавляють середину та високі. Зовсім трохи аби покращити звучання

Сам працював звукорежисером 4 роки в актовім залі 1500 місць. Озвучував багато святкових заходів та концертів, та оперних співаків. Тому знаю що кажу.

У звукотворенні та ПСР  там свої нюанси покращення звуку

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти