Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Треба в магазині по "РАЗкати" трохи , і вибрати під свій голос. Audix om3s і Sennheiser e840s майже однакові, тільки Sennheiser має більше середніх частот (як інструментальний), а Audix ОМ3 звучить трошки об'ємніше (все з особистої практики). Найкраще дозбирати ще 450 грн. і взяти AUDIX OM5. Він відчутно кращий від ОМ3, а коштує лише на 450 грн більше. Будете мати добрий вокальний мікрофон, з яким приємно працювати. Удачі!

Якраз "разкати" в магазині не потрібно, бо точно виберете поганий мікрофон. Одне діло співати, а інше "разкати".

Ми коли з напарником купляли мікрофон і "поразкали" в магазині, то вибрали Синхейзер (моделі не памятаю, ціна була в районі 1800 грн ),хоча пробували і Шур, і ЕлектровойсБаєр, Акг. Та коли на репетиції почали співати в нього, то прозріли. Співати важко, звук фонограму не прорізає, мікрофон гі...о.

З власного досвіду  іменно для співу для мене накращі мікрофони - це Шур і Електровойс. Співати в них одне задоволення. Звук гарно прорізає мікс і гарно "лягає" на нього.

Якщо "поразкати"- то тут Синхейзер і Баєр. Для тамади незамінимі мікрофони.

Якщо у вас апарат не дуже, то за дорогими мікрофонами змісту ганятись не має. Звучати не будуть, гроші просто на вітер.

І ще один факт, якщо буде стояти дорога апаратура і  дорогий мікрофон, то звучати буде супер, не залежно від того який у вас голос бас чи тенор.
 

Нам в БК купили 2 Шури58, це зовсім не ті вже мікрофони, які вироблялись раніше. Бо є 5 стареньких, які вже працюють в різних кліматичих і технічних умовах 12 років і звук в них кращий ніж в нових.

На рахунок "разкати"-, я теж вибрав в магазині Синхайзер, працював 4 роки, а тепер пробував у товаришів БЕТУ і АУДІКС ом7, і буду міняти на АУДІКС.

Народ! А що скажете про цей мікрофон Electro-Voice N/D 767 A

Особисто я вважаю, що це найкращий мікрофон в даній ціновій категорії.

Попробуйте, якщо сподобається, то беріть і не думайте.

По якості він краще audix om5 чи на одному рівні.

Тут важко сказати. Якщо взяти 10 людей, то 5 виберуть Аудікс, а інші 5-  Войс

Ясно. Тоді буду брати Audix , як не понравиться буду міняти на щось друге.

Всім дякую за поради.

767-й і ОМ-5 це різні мікрофони. Говорити який кращий-гірший некоректно. ОМ-5 специфічний мікрофон, в нього спочатку досить важкувато співати. Він мінімально прикрашує звук, тому дуже добре чути лажу в виконанні. 767-й мені теж подобається, хоча співаю в ОМ-5.

Для тих хто співає в живу підійде Shure 565SDLC!!! Ця модель має історію, і підходить всім, і тим хто "шепче", так як практично не заводиться, і можна накрутити "мощу", і тим у кого сильна подача, так як не "запирае"!!! Має такі самі характеристики як і 58, тільки крепший. Думаю що Китайці цю модель не підробляють, так як вона стара, і для них не цікава, і слава Богу!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти