Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Я перепрошую що не зовсім по темі,але, підскажіть може хтось чув про такі мікрофони як UHER M534 I M514. Знайомі з Німеччини пересилають,  що вони з себе представляють.?

Дома на канапі караоке з ними влаштовувати. Не більше.

 Колеги прочитав всю тему, і з вашого дозволу напишу свою, підкреслюю, суб'єктивну думку і вибачте за можливий оффтоп!

Таке враження що всі форумчани співають на одній сцені з Нотердамом де Парі чи Полом МакКартні що так пристально вибирають мікрофони.

В загальному мікрофони класу shure, senheiser, akg, rode і .т.д. є  практично однакові. просто комусь лежить душа до одної фірми, а другому до другої.

Тож  не Саундкінги чи ще в тому роді...

Приводжу приклад з машинами...що краще BMW чи Mercedes?...та як одна так і друга фірма є популярна і користується успіхом, зшибають мільйони, шо і то і то потім ламається, бо техніки вічної нема!

Так само не розумію таких тем як  "Яка самограйка крутіша?",  "Корг чи Ямаха?", "В шо мені співати?" Яку горілку пити?" і т.д., таке враження що скоро на форумі будуть писати "Яка жінка крутіша брюнетка чи блондинка", і "Кого мені робити хлопчика чи дівчинку?"

Так само з мікрофонами, як мікрофон двох фірм в яких середня ціна продукту однакова може бути кращий чи гірший...що одні туди впихають підчищувач голосу  а інші ні...

І один той самий мікрофон буде звучати по різному в двох людей...тому що хтось зекономив на дротах і купив кабель за 20грн  а другий купив за 200грн і мова не тільки про дроти!...

Тай тим більше вже неодноразово наголошувалось, що людям то побарабану який в музик мікрофон чи за 3000грн чи за 300грн, їм включи "Мурку" і "Одессу" і горілки ше налий....

І ше усміхнуло "привезений з США" чи інших іноземних країн...

Підтримую п. Гарваса, таке враження як з США то він медом помазаний...

Зараз студійні Ноймани по 10 000 євро китайці клєпають, а ви хочете щоб якісь SM чи BETA був ЧИСТИЙ АМЕРИКОС...

Люди, знімайте РОЖЕВІ О_О, вже нема нових Ямах DX7, Роландів D50, і тих Шурів в які співала АББА  в 90-их...

Зараз все робить КИТАЙ, і нічого ти з цим не вдієш...

Потрібно пробувати все під свою апаратуру і не вірити рекламним агіткам чи інші рекламній білєберді.....

Може когось образив, то вибачайте за відвертість...

І кожному бажаю мати грошей на свого Шура UR2KSM9SLR9 і Сенхайзера MKH 30-P48!

 

Всім привіт. Народ хто що скаже про цей мікрофон Audix OM3S

http://beat.com.ua/product_info.php?cPath=173_186_254&products_id=2527

Спочатку уточніть, для чого вибираєте мікрофон? Якощо для сцени - то це одна справа, але якщо для запису вокалу - то це зовсім інше.

На хартуру для вокала.

Підійде будь який до 50$, переплачувати за мікрофон для халтури немає сенсу(власна думка) якщо для студії то GrooveTubes MD1B FET або Rode K2 або Neumann M149 Tube, для сцени Sennheiser MD 46 або AKG C5900M, край випадок Sure SM58/

Дякую за пораду , але мені все ж таки хочеться почути відгуки про Audix om3

Цей мікрофон скоріше підійде для бек вокалу, хоча потрібно спробувати його в магазині під конкретний голос, деякім співакам підходить концертний мікрофон, а інші беруть гітарний, інші для домри - потрібно спробувати.

Підійде будь який до 50$

Як це зрозуміти ???  Ви співаєте взагалі???

З гумором бачу у вас все в порядку...Мої вітання .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти