Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Цікаво було б побачити реакцію ринку Росії , якби офіційно заявили, що сама продаваєма модель фактично вся виготовляється в Китаї............

Думаю про продаж ШУРА можна було б забути.

Років два-три  назад мій друг , який зараз "тягає" техніку з Китаю, був  на заводі шура в піднебесній. Виникла ідея домовититсь про замовлення мікрофонів на тому ж заводі то й же SM58 але під іншим брендом наприклад якийсь "SONIK"....... Тому розмова з керуючим менеджером була дуже відверта та неофіційна. І всплило досить інформації, яка не афішуеться. А перевірити дуже просто -  достатньо попрацювати й порівняти ідентичні моделі до 2000 року та після, наприклад 2005 , ті ж "мексиканці". Різницю чути враховуючи навіть різницю в роках ескплуатації. А SLX  я не вважаю дорогою серією, в порівнянні з ULX чи UHF вона набагато доступніша. Попробуйте порівняти ВЕТU 58 серій  SLX і ULX  не говорячи про UHF........ І справа там не в наворотах передавачів типу кількість каналів, стабільність частоти, захищиність від перешкод..... . На слух чути різницю в капсулях , в частотному діапазоні. Тому й не дивно, що шур в прокатчиків уже витісняють Аудікси, баєри,зенхайзери....... В основному користуються "старими запасами" - купленими раніше. Якість виготовлення шура за останні років 10 відчутно впала, і повірте відкриття вирообництва в Китаї тут зіграло не останню роль.

Ну і на рахунок характеристик АЧХ. Якщо  порівняти наприклад BETU 58 і ND 767 рекомендую уважно придивитись що 0 Дб приходиться на 16 000 Гц в бети, добавим образно ще 2 000 Гц які будуть в межах  -3...5 Дб  тобто  ще видасть 18 000.

І що 0 Дб приходиться на 18 000 Гц в ND767, добавим образно ще 2 000 Гц які будуть в межах  -3..5 Дб  тобто  ще видасть 20 000 Гц

Напевне тоді вже й варта за чутливість згадати : 3.1 mV/Pascal  в електровоза і 2.6 mV/Pascal.

Надіюсь зрозуміло , шо розмова з порівнянням, іде на акустиці та апарті серйозних брендів з нормальними АЧХ, а не на Берінжерах, Фоніках, Альфардах, "самопалах з фірмовими динаміками та купленими заводськими фільтрами"....... .Так,як в перерахованих випадках просто недоцільно порівнювати мікрофони одного класу, чим ми наразі й займались.

А яка може бути реакція на напис made in china? Якшо це легальний продукт, то нормальна. У всіх стоять дома компи і ноути з компоненнтів виготовлених в КНР. Інша справа що китайці навчились виготовляти копії настільки близько схожими до оригіналу, що косметично, що по параметрах. Якщо раніше підробку було видно відразу, то тепер треба добре орієнтуватись у питанні. Про різницю в звучанні SLX з топовими моделями не скажу. Не мав нагоди і мабудь, враховуючи їх ціну і мої потреби, і не буде. Про графік АЧХ я мав на увазі 767 і 967. Різниця в чуйці, теж відносне поняття. Є різне застосування мікрофонів, різні задачі і я б не казав що більше чутливість це вже так гут. Співакам зі слабким, несильним голосом ("шєптунам"))) "самий-самий КЛАСНИЙ" мікрофон з слабкою чутливістю малоімовірно що підійде, бо почнуться проблеми з фідбеком. В кого поставлений голос, для співу такий мікрофон "в касу". Крім того є особисті звукові смакові уподобання з якими теж потрібно рахуватись. "Кому білявки, кому чорнявки"))) (с). 

Реакція на напис made in china навіть якщо він офіційний була б.Зауважили, що на всіх форумах ,продажах народ пише "мексиканець" і дана фраза  трохи важить при замовленні чи купівлі..... Та й про якість збірки офіційних радіосистемах,які зроблені в чайні теж багато не дуже хороших відгуків,як у мене особисто так і в неті на форумах.Але основа мого попереднього меседжу була - власні враження від ШУРА та можливі альтернативи заїздженим стандартам. Як на мене чутливість мікрофона для "лабуха" теж важлива навіть при поставленому голосі.Так як відпрацювати весілля наприклад , а ще й в селі особливо - треба наспіватись немало, а горло теж не залізне, не говорю про такі речі як "шалаші" особливо в холодну пору..... .

   Вибираючи мікрофон всеодно варто попробувати, наскільки комфортно працювати та якість звучання,в даному випадку акцент був на моделі, які не дуже росповсюджені в нашому регіоні,але які варті УВАГИ при виборі.

На даний момент маю можливість трішки експерементувати та тестувати  продукцію EV  особливо порівнювати з аналогами інших брендів тому викладаяю свої враження від даного бренду, який у нас не так розповсюджений і мало можливості його попробувати.

(      НЕ на правах реклами        )                                                                                     P.S.     хоча якщо когось цікавить - можу посприяти в дуже хороших цінах  :) 

Шановні музики !  Прошу порадити,який кращий для вокалу???

BEYERDYNAMIC OPUS 39

ЧИ

SENNHEISER 835

В цій ціновій ніші - Audix OM5

Тарас, Сенх Е-835 в мене був. Він мені не сподобався. М'який попсовий звук. IMHO. За Баєр не скажу нічого. Треба пробувати. А от ОМ-5 з іншої цінової категорії. В нього і співаю вже 3 роки. З багатьма аргументами Романа погоджуюсь. Дуже вже ніхто не хоче довіряти своїм вухам. Чомусь переважно всі воліють купувати те що "в сусіда", або що порекомендував "знайомий продавець".

Щиро вдячний за відгуки !!!

Дивно ,але КОЛЕГИ !!!!!!

Ви ж як купляєте собі костюм - вибираєте,  щоб він "добре сидів", був зручний, вам подобався колір, був адекватний ціні..........

Навіть брендовий дорогий костюм в якому вам не зручно, чи не подобається колір, більшу частину часу проведе в шафі,так як вам в ньому - некомфортно!!!!!

Ідентична  ситуація з вибором мікрофону не деяких вокалах навіть дешевший мікрофон може звучати приємніше ніж в більш дорогі моделі.

Вибір мікрофону - індивідуальна річ, яка залежить від голосу,, стилю музики......

Тому порівняння подібних моделей - факт досить суб"єктивний, просто комусь підходить білше ця модель. а комусь інша.

Напевне варто зробити окремі теми, де скласти списки популярних моделей певних цінових категорій, які варто спробувати при виборі.

Наприклад окремо від 100$-200$ ,        200$-300$,          300$-400$....

І кінцевий вібір робити самому по тому як ВИ бачите звучання свого вокалу, комфортності роботи, а не тому ,що Вася сказав, що це брендово, а Петро - бо він в нього співає і в захваті, а Зеник - бо це рейдерно.........

Роман, звісно що будь-яка класифікація, це певна умовність. Найкраще вибирати "насліпо". Подібні тести більш об'єктивні і не тисне бренд, ціна і популярність. Не потрібно і забувати, що мікрофон це лише технічний прилад і якщо слабка чи відсутня вокальна підготовка, посередні вокальні дані, неприємний тембр голосу, то навіть самий-самий суперський мікрофон не врятує ситуації.

Тут багато пишуть за мікрофони,...так який же кращий вибрати??? Маю величезну практику, по тестуванні різних міків, і дорогих і не дуже (хоббі, маю канал з Америки))....Говорити тільки про мікрофон, не враховуючи всю лінійку, починаючи від шнура, нютріка і закінчуючи колонками безглуздо....Самий універсальний звичайно СМ58....куди не включи-звучить!!!...але???? Якщо включити в правильну лінійку См58 і Баер88 , наприклад,, ви почуєте ось цю різницю в ціні, а якщо включити в дешевий, неправильний звуковий тракт, ось тоді Баєр можна просто викинути, в порівнянні з См58, а він дорожче в 4-5 разів....Так що пробуйте і підбирайте міки не тільки під свій голос, але й під свій апарат!!!  Хороший дорогий мік ще не факт, що зазвучить в вашій лінійці!!!! Більш універсальні - ШУР 565,-См58, Бета 58, Аудікс ОМ5, Войс 767, Со9-11...Синх-845, Баєр tGX-58......

З повагою Олексій!!!!

mai949@yandex.ru

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти