Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

До того переспівав у різні, і sm і bety, а останній час через поломку одного з мікрофонів взагалі співав в дешевий jts.

Хотів брати бету, але мій знайоми страшно мені його НЕ РАДИВ бо тепер все китай, і до того ше паскудніший ніж був до того... Ну от я його і послухав, чекав на пробу EV767, не дочекався, всі просто його розхвалювали....

А по Senheiser 945 скажу таке:

Включив, сказав пару слів, все супер, дуже приємний, насичений звук, м"який, "попсовий", якраз під мій голос, вроді би все супер, поки не почав в нього співати... Стою перед колонками все класно, стаю ззаді, де і приходиться працювати, "ВРАЖЕННЯ", що дуже важко співати... Як я не крутив, що не пробував, словом першу роботу відмучив... Ось так мучили мене сумніви, поки не порівняв з своїм дешевим JTS, який, доречі на свої гроші ще досить пристойно звучить, і тут мене просвітило) Спробую пояснити на хлопський розум...

Справа в тому, що і в JTS? i SM "по відчуттях" голос звучить над міксом (себто фанерою) і тому по звуку його здається більше, і співати відповідно лекше! А Senheiser 945 "по відчуттях" зливається з міксом, і ззаді здається, що голосу мало, хоча, якщо стати з переду, все супер! Звучить, ніби студійний запис, мало вилазить мінусів живого виконання, притаманних іншим мікрофонам. Але відповідно співати важче... Але важко було, поки не звик до того, що чую себе не дуже, а з переду звучить супер!  Зараз по можливості стараюся ставати ближче до лінії колонок, і все нормально. В той мікрофон буде  легко співати тим, хто використовує монітори, я, нажаль, поки їх не використовую....

Зараз звик і цілком задоволений!

А beta супер мікрофончик, шкода що китайці зіпсували репутацію шурів...

P.S.

Ці всі нюанси, написані мною вище, ше можуть бути пов"язані з особливістю мого звуку в цілому! Тому думка може виявитися дуже суб"єктивною! Тут ще хтось писав, що купив Senheiser 945, хотілось би послухати його думку...

  З 1 жовтня співаю в Electro-Voice ND767 

Співати легше, мікр. чутливіший  але не заводиться, діапазон (до низу)

ширше (в низу легко співати). голос чути добре ,,з переду і з заду".

 

Але до нього теж треба звикнути, трішки ,,пихкає" .

2-3 пісні і звикаєш. І нема кнопки, до цього звикнути тяжко...

(шур см58 на лавці запасних)

Electro-Voice ND767 купляв за 1000грн.

Працюю на ось цьому апараті - Sennheiser MD 441-U. 

Всім раджу хороша річ.

 А якщо йде питання праці на халтурі, то згідний з дописами колег-музикантів, піде любий варіант,

особливо коли вже час на весіллі 24.00 і дальше а музиканти чомусь співають голосом Міська Круга (Горобчинського).))))

Всім бажаю багато завдатків і хорошого настрою.

Торік купив собі у Станіславі Шур СМ48 мексиканця ,відтоді весь час підозрюю що зробив хибний вибір,при співі весь час треба тримати мік перпендикуляром до себе,невеличкий кут і голос провалює,весь час не вистачає як хтось казав "металу" середини, після весіль горло два дні відходить,хоча напарник ходить у зал,каже там чути все шикарно,пробував дешеві кароочні,співати легко але тембрально паскудить голос,не помагає навіть параметрія в пульті,зацікавив мене мік Аудікс ОМ5,хто може сказати скільки він зара коштує і де можна купити?

В Audix ОМ 5 співаю вже кілька років. Можу сміливо сказати, що це дуже достойний вибір! І справді - мати динамічний мікрофон з вузькою кардіоїдою і полосою частот як в коденсаторного, хто б цього не захотів?! На сьогоднішній день його ціна може коливатися від 1600гр. до 1900гр. Купити його можна практично у всіх спеціалізований магазинах - ця модель стала досить  популярним девайсом серед музикантів. Вдалої покупки!

Знайшов модельний ряд ОМ5-7, різниця в ціні не велика:http://soundmaster.kiev.ua/shop/vokalnyj-mikrofon/audix/om5http://soundmaster.kiev.ua/shop/vokalnyj-mikrofon/audix/om6http://soundmaster.kiev.ua/shop/vokalnyj-mikrofon/audix/om7

На днях робив профілактику комутацій апарата,підключив все дома,заспівав декілька пісень,мікрофон Шур СМ48, підійшов син,йому 12 років,попросив дати йому мікрофон,трохи поспівати,дитина взяла мікрофон і почала співати, з акустики полинув настільки яскравий голос що я аж потерп! беру мік починаю співати голос сиплий і все! прошу сина заспівати без міка,ніби звичайний голос,бере мік і знову така яскравість і чіткість що я просто німію! голос у мене також тембрально яскравий і чіткий але через Шур сиплий! може справді мік треба підбирати під голос! інакше як це пояснити?

Може ви були тверезі, а син випивший? ;-)

Казарменний жарт-не сприймаю! говорив цілком серйозно,не вперше стикаюсь з подібним явищем,коли наприклад жіночий голос в Шур звучить пронизливо і чітко,а чоловічий сипло і провалено,може теорія говорить інше але практика є практика.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти