Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

 

Хлопці не треба боготворити той вже надоївший всім своєю американською гнусавістю SM58, то не є еталон, то є найдешевший  та найдоступніший зі всіх більш-менш звучащих мікрофів. А популярність його підняли самі звукопрокатчики бо коли фірма озвучує за 10-20 тис. долярів якусь мегазірку і під час концерту пара -друга тіх  SM58 плюхне мордою в мрамор чи асфальт то на фоні їх прибутку такі втрати непомітні не те що якийсь Сеннхайзер чи Нойман за пів-куска кусок зелених. Вот і вся арифметика. А у нас ця модель тупо нав'язана колись перекупщиками фірмової беушки яку привозили в совок поодинокі ділки від високого мистецтва (замічу щоб продати і на цьому підняти) і пхали її всім музикантам а доступу такого як зараз до фірми не було. От і виник стереотип. А насправді в тому мікрофоні добре звучать самі америкоси зі своєю гнусавою вимовою. Українськіголоси чисті прозорі з потужною давкою. Ну це я не беру до уваги оті галімі фабрики зірок з безголосими комнатними напів-рєбятами та напів-дєвчатами яких папіки за бабки пхають в шоубіз. Я вам хлопці так скажу я сам користуюсь довгий час SM58 і зараз Sennhaiser 845s і скажу що якісний вокальний мікрофон не може коштувати 100-200 долярів це з багаторічного (27років) вокального стажу та користування майже всіма популярними із доступних моделями.

Підбирайте собі під голос бо некомфортним мікрофоном ви голос тільки зіпсуєте і не ведіться на те що у друзів Sm58 бо може він їм якраз і не йде добре а вони бідолахи не хочуть того чути і знати бо в нього ж "артісти" співають.

Зичу всім здоров'я та гарного співу і щоб у співаків ніколи не боліло горло. Хай!

.

Мої шанування! Цілком погоджуюся, що ДЕШЕВЕ - ХОРОШИМ НЕ БУВАЄ! Проте, ПРИВЕЗЕНИЙ З АМЕРИКИ - НЕ ПОКАЗНИК( там теж Китаю вистарчає!) А  відносно вибору - то це ІНДИВІДУАЛЬНО( однозначно треба пробувати...) Проте, до ХОРОШОГО МІКРОФОНУ - ПОТРІБЕН ХОРОШИЙ АПАРАТ І ЗВИЧАЙНО ХОРОШИЙ ГОЛОС( а не довгі ноги чи великі цицьки - як деколи буває...)!

Дозвольте не погодитись. Великі цицьки - це файно! 

То все кльово.... Можна чмирити різні міки і співати вічную славу Шуру..... АЛЕ!!!!!!!!!
Є дофіга бюджетних мікрофонів, які на перший погляд зовсім не гірші....

Був недавно в Англії - купив собі мікрофон CAROL E-dur 915. За 40 доларів.  Хто-небудь щось чув про нього?????? Правді ні?????

І я також... А звучить.... АТАС!!!!!!!!

Прекрасно!!!!!!!!!!

І нічим не гірше за Shure SM58!!!!!!!!!!

Отак от!!!!!!

А взагалі: самий класний мікрофон - це Shure Beta58.

Во!

Ще хочу написати про таку річ,як Стейдж Лайн(але з всіх моделей тільки і тільки 5000модель,бо решта до жопи).В мене крім нього ще є 2 Шура 58СМ і 58 Бета-америкканці,але той вставляє їх.Правда не кожному підходить.Взяти і попробувати на пару днів його можна на радіобазарі в Каріни.Коштує десь 50-60 євро.

З дешевих попробуйте пошукати серед JTS, вони не до порівняння з шурами, але в мене є дистанційний такий, досить пристойно звучить як на свої гроші!

А стосовно шурів ще хочу сказати, що їх треба знати де купувати, щоб не попалитися, підробок купа!!! Я брав ч-з "тік так", там у мене знайомий він підкинув дійсно фірму, я навіть мав можливість порівняти з китайським різниця ОХФІГЕННО ВЕЛИКА!) У фірмового шура є наклейка шось типу акцизу, і обовязково розкрутіть, подивіться, що там пише на головці!

Мої вітання всім !!!! про мікрофон можна говорити тай говорити - Для себе обрав Shure BETA 58 і поки що нічого змінювати не збираюсь.....!!!! І погоджуюсь що завжди треба пробувати що купуєш  як мінімум 3-4 варіанти.....!!!!!

Самий оптимальний варіант на сьогодення, так кажуть більшість лабухів у Вінниці, це китайська "BETA 58" - звучить бомба, при всій повазі до "SM-58". Але ж "SM-58" - то вважаеться більш жіночим мікрофоном, аніж чоловічим. Якось купив своїй дружині штатівський "SM-58", спробував в нього співати, чесно кажучи звучить "СРАКА", а от жіночий голос - звучить бомба!

Але, якшо брати до уваги колишній "ATTR" - то, звичайно, перевагу віддав би йому! Довгий час в нього працював колись, кращого мікрофона ще не чув і не бачив, ніякі там "бети", "СМ-ми", "сенхайзери", "беери" чи "АКГ" з "АТТР-ом" не зрівняються!

Одна проблема в тому, що зараз АТТР знайти неможливо!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти