Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

ПРивіт всім!!! Звичайно, якщо мікрофон кращий, тоді й легше співати, але якщо голос - бомба, то йому любий мікрофон дай і він, відновсно, буде звучати, але якщо голос "СРАКА", то й мікрофон не поможе. Панове, погодьтеся зі мною. Сам використовую SM-58 (якийсь ювілейний 40 років), по всіх параметрах - оригінал. Ніби нормальний. 

Олег  я на 100 % вас підтримут. АТТR це було щось. В мене один гавкнув а один залишився так напарник не натішиться!! А собі придбав SM 58. Різниця звичайно є, Але мені підійшов! Можливо хтось знає де можна полагодити АТТR ??? Можливо його можна зробити!

Особисто я, панове, також переспівав в безліч різного мікрофонного фуфла (маю весільного стажу 30 років від практично дитячих 14 років)! Починав я ще з МД-200, потім МК-100, BEAG, Wermona, Tesla, Солісти, Шури, Баєри, Take і нарешті зупинився (і чи зупинився таки?!!) на Audixs ОМ-5. Спочатку мав Аудікса ОМ-5го, потім мав ОМ-7го, і в кінці повернувся знову до ОМ5-го... Товсьо фуфло, що мікрофон треба підбирати під голос! Якщо і підбирати, то хіба тому, хто не має голосу! Бо в гірших моделях міків піднята якщо не середина (SM 58), то низ (Behringer). В людських (дорогих і якісних)  динамічних мікрофонах нічого спеціально підіймають - там просто полоса частоток від 40Гц  і аж до 19800Гц! - І всьо!... я говорю про мікрофони класу Audix OM5, або OM7... Біля них оцю всю "шуру", не говорячи вже про альфарди і інший "шайс", навіть на підлогу класти не доводиться!!! Пояснюю чому саме: оці всі так звані підняті вокальні "низи" потрібні в міксі не більш ніж перо в свинячому заду, бо в загальному міксі вони викликають бубоніння. І справжні звукорежисери їх "вирізають" різними фільтрами, та іншими прибамбасами. А якщо в міксі не чуєш своєї вокальної високої середини, тобто отієї "сталюки", то починаєш "давити" на свої зв'язки і незабаром зриваючи голос хрипнеш!

Повірте старому лабуху - один з найкращих динамічних мікрофонів - це AUDIX OM5, Можна взяти й ОМ7, але в нього дужжже вже вузький кут захоплення звуку. А мені для закритого приміщення в кнайпі при 1КВт звуку цілком хіляє і ОМ5! Він і не "заводиться", і частоти в нього просто "бомбові"!!! Моя "зелена" вокалістка, щ екстемістськи прихильна до SM58, з першого разу спробувавши заспівати в мого AUDIX OM5, обімліла від кайфу - і чого це, я дурна, мовляв, кілька років зриваю свій голос в це "шурове" фуфло?!!!  Окрім того на цей бренд практично немає жодного китайського "лєвандосу"! Там відкручуєш сітку, а на мікрофонній головці намисано "маде ін уса"! Коштує він(аудікс ом-5) якщо "нульцовий"  в Америці 290$ (це на сайті виробника в інтернет магазині така ціна висталена була)... За ціну в Україні не скажу, але грошей своїх він ВАРТИЙ! Дужжжже величезну роль відіграє і справжній аудіксівський кабель, ну і звичайто те, в що ви його втикаєте...

Акцентую - ми говоримо про динамічні мікрофони, бо конденсаторні і електретні проходять в іншому ціновому сегменті, інакші умови їх експлуатації і т.п.,  і вони є окремою темою для розмови...
 

Серйозно задумався над купівлею sennheiser e-865, в неті начитався багато позитивного! Хтось щось чув? Може навіть мав можливість спробувати?

Маю такий в кабаку(належить власнику ресторану). Але сам співаю у свій Audix OM5. Порівняно з аудіксом - мутнуватий мікрофон... Але це справа смаку. Візьми в когось поспівати на вечір-другий, а потім для порівняння ОМ5... Потім вирішуй!
 

Дякую) за комент) Правда в нікого зі знайомих такого нема)

Ше б знайти добру людину, яка б дала його спробувати... Спробуй попитати в тих, хто займається прокатом музичного обладнання, може вони мають такий. У Львові я маю 2 телефони: 0974475759 і 0979689602.

Або в магазині під чесне слово попросити?

Слухайте, а ви ж обоє як не у Львові, то близько, може між собою домовитесь? Як не взяти на день, то може можна до Сергія в кабак прийти "папєть"? Давайте дружити і допомагати один одному, а?

Дружити давай) Але спочатку я в Дрогобичі буду пробивати по своїх а тоді вже, як нічого не знайду буду звертатися) Мені просто важко уявити як хтось незнайомий дасть мікрофон за 300 баксів попробувати) Просто я сам не дав би))

А я б і не брав, чесно кажучи, відповідальність все-таки.

Якби Сергій не заперечував - котись до нього, пробуй сайхайзер, пробуй аудікс, приймай рішення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти