Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Навіщо переплачувати за бренд чи ставити студійний мікрофон на весіллі(хоча є й такі діячі), якщо всім потрібна не стільки якість звуку, скільки загальний звук для танців та веселощів. Чи концерт буде у відомого співака чи співачки які чують найменший фальш звуку?

Я взагалі подумав, що чоловік захотів вибрати собі мікрофона для співу....Як можна працювати в дешеве барахло і портити собі настрій та здоровя ???

Недавно сам задавав питання більш компетентним користувачам на рахунок вибору мікрофона і отримав пару розумних відповідей, з яких взяв собі багато необхідного...

 Пане Василю, це дуже хороший мікрофон !!! Дає гарну верхню серединку і не спотворює голос.Має захист від побічних шумівяк маєте трошки більше грошей , то зверніть увагу на OM5.Тут взагалі без слів ...Є і більш дорожчі серії , але думаю не варто.(Порада пана Ігора Гарваса).Співайте в добре ,щоб вистачило на довше !!! З повагою !!!

Ті хто не портять собі настрій мають хоча б AKG D55S

На audix om5 немає кнопки вкл\викл., а на ом3 є. От і розпитуюсь, тай ціна трохи грає роль.

Пане Тарасе дякую за відгук.

подивіться тут: http://audioshop.com.ua/audix/om3/

hnat:

А навіщо купляти собі Мерседес, як Ланос теж їде?

Мікрорфон то специфічна штука, як що вдома караоке співати то дійсно більше ніж 50$ не потрібно.

А як про всю апратуру так думати навіщо переплачувати, я б хотів подивитись як би ви працювали на сетапі де все дешеве і загальна його кількість до 1000грн.

Мікрофон дорожчий напевно не просто так?

Богдан Нестор:

На рахунок гарного мікрофона згоден, працювати на хоча б на акустиці середнього рівня + якісному мікрофоні = хороший настрій, досвід, прибуток, але якщо стоїть ще рядянська або поганого виробництва апаратура, яка не дасть змоги повноцінно працювати з хорошим мікрофоном то й виходить що звук із мікрофона за 500$ перетворюеться у звук за 50$. Навіщо палатити більше? 

AUDIX хороший мікрофон. Відсутність кнопки - це рівень використання мікрофона. Є альтернативні вирішення питання. Для цього є на пульті кнопока MUTE, або використовувати XLR з виключателем http://doskaua.net/c86-5526.html, або на компресорі підтянути GATE..

Я думаю , що тут усе зрозуміло .Немає потреби робити дискусії  ...Рокерам (на хату ) підійде і FIRST , а до співу  треба чогось кращого.(Це теж моя особиста думка).А на рахунок (совєтского) , то навіть на "гармоніях " OM буде працювати,причому дуже якісно !!! Доброму добре !!! Хай щастить.

Стою перед вибором між Audix om3s і Sennheiser e840s.

Що краще взяти?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти