Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Взяв AUDIX OM3S .

Вітаю з правильним вибором !!! Хай працює довго і на радість !!!

Всім доброго вечора!

хочу купити хороший радіомікрофон ,пропонують  AUDIX OM5 з головою ОМ6 по ціні 7000 гр.

Мікрофон беру для себе для халтур, інколи запрошують поспівати на концерах в РБК проживаю в сільській місцевості.

Апарат в мене простий:  АС Ямаха А-15  8 Ом,Парк VX-700  8 Ом,пульт Аллесис 4+2,Ноутбук Ассус+дека  Сонька Е-480,мікрофон SM-58 шнуровий Мексиканец,

тембр голосу під Зіброва люблю низи і мощу. SM-58 в приміщенні заводитьсься,а як цей Мік буде прцювати не знаю, в магазині можна тільки поразкать,додому недають кажуть дорогий,то як бути?

А дуже хотілось купити хороший радіо мік.

Можливо він мені і не підійде під мій аппарт, і як з ціною чи не дорого,хочу почути ваші відгуки 

 

з пов.Влодимир.

"AUDIX OM5 з головою ОМ6 по ціні 7000 грта ще й радіо - це шось нове?!

  Та що ви панове понтуєте - чоловік питається поради, а ви тут - ...щось нове...
voha Колобок Вам напевно запропонували Audix RAD360W3OM7 ? Це дуже хороша система, одна з тих найкращих, що продукує Audix. Дуже надійна і дуже якісна, ось тут вона коштує 6893 гривень http://soundmaster.kiev.ua/shop/radiosistema/audix/rad360w3-om7   Але якщо там по телефону з хлопцями поторгуватися, то віддадуть дешевше, адже берете апарат не за 600 гривень.
Головка в цій радіосистемі стоїтьку-у-у-уди КРАща від динамічних головок "шури"!!! Вона надзвичайно правдива і практично не забарвлюватиме своїми додатковими призвуками вашого тембру . Заводки(feedback)  не буде, оскільки тип направленості її hypercardioid. Головка ОМ7 чудово пробиває мікс і голос звучить натурально.
   Якщо стати вас фінансово на цю радіо систему - купуйте сміливо! На своєму апараті ви відразу почуєте різницю між Audix і Shure SM58. Поспіваєте день-два і здивуєтесь як до цього мікрофону ви могли співати в інший різний "шайсе"!?..

З "6"-ю головою теж є системи. Зайдіть на сайт "Аудікса".

Справді, цікавий варіант - не знав.

Доброго вечора панове!

Спасибі Сергію за вичерпану відповідь однозначно буду брати.Ну тільки трішечки пізніше, як закінчу сезон.

Дякую за відгуки був на весіллі не відкриав пошту , а тут, беру все до уваги, може ще хто що доповнить?

Хотілося б почути враження інших форумчан.

Вітаю ! Думаю нічого негативного чи нового в сторону Audix не буде . Сам прислухався до поради Ігора Гарваса і не прогадав ! Тепер сам буду радити кожному  OM5 .Кум співає і "кайфує" . Всього доброго !

Кращий на мою думку варіант підбору мікрофона: - домовитися в магазині і взяти на халтуру пару варіантів. Перед початком підключаєте всі міки однаково і співаєте по куплету в кожен. Особисто я так зробив - SM58, Beta58, Audix OM7, Beyerdinamic(не пам"ятаю точно цифри). Зупинився на  Audix OM7. Ціна - це самий останній аргумент у виборі мікрофону, бо співати у нього потім не комусь - а вам, і не один, і навіть не два рази...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти