Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Ребята, смотрю в западной части нашей родины ребята работают в паршивые микрофоны! Многими факторами можно это объяснить! Я искренне советую всем, не важно кто и сколько зарабатывает на свадьбах и т.д.! Покупайте качественные микрофоны! Как говориться: скупой платит дважды... Я перепробовал все что можно ))) От СМ58 до КСМ9, Heil , Сенхайзеры все почти, Баера, АУДИКСЫ! Каждый бренд имеет свои не дорогие серии, но качественные! Не берите подделок на Шур и дешевых серий типа 606... Удачи всем! Берегите себя! Гриша, Одесса...

Ребята, смотрю в западной части нашей родины ребята работают в паршивые микрофоны!

Гріша, користуються однаково як і в південній частині країни. Скнарість немає географічних ознак.

Не знаю!!!!! я вже довгий час працюю з см58!!! Кльовий мікрофон! Ну і якість з ціною співпадають!!! Особисто я дотримуюся однієї істини - хочеш чогось хорошого треба добре з кишені витягти! На мою думку це не той час, що можна поексперементувати!!! А щось взяти і непонятно що і через деякий час його не продати і не працювати з ним, я думаю воно того не стоїть!!!

пів року тому придбав ( RODE M1-s ) хлопці, от де кайф...... довго пояснювати не буду, в "неті" кому цікаво знайдете про нього інфу.

Є дуже багато хороших і дуже хороших мікрофонів, треба пробувати і вибирати під себе.  SM58 найбільш масовий, доступний, універсальний професійний мікрофон. Дешевшого варіанту розглядати не варто, все вже перевірено до нас. Підбирати собі мікрофон, я би радив з нього, підходить - добре, не підходить - шукати щось інше. Головне - не шукати найкращого мікрофона, його немає, є тільки найкращий для Вас.

Мені до недавнього часу був найкращий БЕТА 87а.Позавчора продав.Підзбирую на КСМ9

Не думаю, що є зміст. Щоб почути різницю в якості звучання між цими мікрофонами, звуковий тракт (увесь) мусить бути просто екстра класу. Інакше просто викидання грошей.

перечитав багато коментарів і залишав вже тут свій коментар, але напишу ще таку річ: як тільки я починав, купив собі мікрофон, мені його порадили а я повівся! дешевий 30 уе не багато часу пройшло як я замітив що він нетримає верхи! на пульті треба було постійно то добавляти їх, то віднімати!!!!! взяв друй shure sm 58 за 45 уе - аналогічно! Аж тоді я поїхав до магазину виклав 1500 взяв оригінал sm 58. Проблем немає ніяких!!! І різниця одразу відчутна! А те барахло виклав на аукро - толку ніякого!!!! моя порада думайте що купуєте! Є така поговорка -  я не настільки багатий щоб купляти дешеві речі!

купляйте SAMSON C-05 о це річ...не пожалієте.!!

Підзбирую на КСМ9....Ну ідеальне співвідношення ціна/якість.Для Ротару,Кіркорова,Баскова...і т.п..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти