Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Audix  на теперішній день самий оптимальний вибір. ШУР См 58 (класика) в порівнянні з Audix ОМ5 звучить дуже глухо, і це при тому що це мікрофони одного цінового діапазону.  Не хочу казати що Бета58 поганий мікрофон але кожний має свою думку. Також варті уваги Сенхайзер 945, AKG C5, Electro Voice PL 84.  Так що купуйте якісні мікрофони щоби берегти горло.

Переважно дешеві мікрофони мають досить вузьку частотну характеристику і малу чутливість. Щоби добре відстроїти мікрофон на пульті добавляється верхні частоти і низ, а також добавляється чутливість що призводить до заводки колонок. 

Audix  на теперішній день самий оптимальний вибір

Для вас може і оптимальний, для когось іншого оптимальним буде якийсь інший, все дуже відносно

Не хочу казати що Бета58 поганий мікрофон але кожний має свою думку

Елтон Джон дуже часто на концертах співає в Бету 58 або СМ58, може він не в курсі, що є кращі, чи грошей йому не вистачає?

Насправді все дуже просто. Ці мікрофони ЙОМУ підходять, і все.

Замість того, щоб вишукувати самий крутий мікрофон, ви спробуйте СМ58, але в тракті з пультом рівня не нижче A&H GL чи Yamaha PM або Soundcraft GB,  з підсилювачем класу так   EV P чи  Dynacord L, LX  чи XA і акустику рівнем не нижче EV QRX  або Dynacord VL. А тоді ви скажете глухо він звучить чи ні.

Нічого не маю проти мікрофонів інших виробників, і моделей по якості вище за СМ58 предостатньо.

Підзбирую на КСМ9....Ну ідеальне співвідношення ціна/якість.Для Ротару,Кіркорова,Баскова...і т.п..

Без звукового тракту відповідного рівня (див. вище) це забивання цвяхів мікроскопом. (і викидання грошей)

Мікрофони я порівнював як і на апаратурі так і на студійних моніторах  і це моя думка . А те що Елтон Джон на концертах  співає в Шури то не означає що то то є найкращі мікрофони. Багато відомих музикантів представляють за гроші певну марку.  Ну і якщо він співає в бету то я думаю що його Бета від вашої відрізняється

А те що Елтон Джон на концертах  співає в Шури то не означає що то то є найкращі мікрофони

Ви або до кінця не прочитали мого коментаря, або неуважно читали, процитую ще раз:

Ці мікрофони ЙОМУ підходять, і все

 і моделей по якості вище за СМ58 предостатньо

Не тільки він у них співає, СМ58 - це промисловий стандарт в світі професійних динамічних мікрофонів.

Ну і якщо він співає в бету то я думаю що його Бета від вашої відрізняється

А ви веселий хлопець, "його бета" - це сама-сама крутіша бета

А ви думаєте що він співає в Мексіканську Бету

А зараз ніхто не випускає американської "бети", вони всі мексиканські, і ще ніхто не довів, що мексиканська гірше звучить.

Доброго дня всім! Порадьте будь-ласка мікрофон для баритона обираю між SHURE SM 58, та Bayerdynamik TG-X 58  (звичайно для кожного голосу потрібен підбір, але цікавить думка знавців). Наперед вдячний.

Сприйняття звучання, річ субєктивна. В кожного своє уподобання. Спробуйте обидва, котрий сподобається той беріть.

В музиці, як і загалом в мистецтві, впершу чергу цінується оригінальність, неповторність звучання . Чому хочете бути як інші?

Хлопці, не повірите... я в свій час досить довго просто мріяв про SM58...  Звісно я мав його, і декілька його  варіацій - вета, 48s...  але запам*ятав його як хітовий: класний, надійний, фірмовий...(лише згодом з*явились китайські підробки.... Думаю не варто кепкувати з цього мікрофону... Це просто  некоректно...   Думаю і зараз мексиканський  58-й дасть фору  китайському фуфлу...., що продають наліво-направо.... куди не глянь...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти