Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

В фонограмах купа дублювань. Наприклад:

Навіть не знав, що стільки князів у нас є:-)

Пропоную боротись з цим наступним чином:

1. Зробити те, що в браузері називається "Автозаповнення". При додаванні мінусовки, коли я захочу написати Андрій Князь ніяка ж падла мені не скаже, що це вже п'ятий князь, а треба щоб сказала. Тобто коли я ввожу князь, мені зразу в випадаючому списку викинуло всі існуючі князі (в майбутньому їх буте напевно лише 1) і мені лишається лише тицьнути мишкою.  Альтернативний варіант, якщо прийняти за факт, що більшість виконавців вже є на сайті і малоймовірно, що когось пропущено, пропонувати користувачу не вводити виконавця, а обирати з існуючих. Якщо все-таки нема на сайті такого виконавця, надається можливість ввести його, але такий запис проходить обовя'зкове модерування.

2. Зробити всюди, де тільки можливо кнопки "пожалітись". Бачу я таку бздуру як чотири князі, то замість того щоб знаходити мейл адміна, писати листа з поясненням свого звернення і вказання проблеми, а просто біля трьох княчзів натискаю на кнопку і по бажанню коментую. Адміну приходить повідомлення, в якому вказується адреса сторінки з проблемним записом, він по ній переходить і приймає рішення. Як це виглядає можна подивитись на сайті http://dovidka.lviv.ua/index.php?cont=chapt&cid=1, знакоклику справа.

На форумі кнопка "Обновити Підписки". Має бути "Оновити"

Створю допис на форумі на 2 сторінці. Після написання мене кидає на першу сторінку. Ніхарашо.

При створенні повідомлення відмічаю "Я хочу отримувати листи про нові повідомлення в цій темі на мій e-mail", лист приходить все в порядку. При наступному повідомленні в цій же темі галочки про те, що "Я хочу отримувати листи про нові повідомлення в цій темі на мій e-mail" немає, тобто статус не зберігається. Ніхарашо. Якщо тема мене цікавить, то я замахаюсь кожного разу відмічати галочкою.

Можливості редагувати свої дописи нема? Ніхарашо. Значить потрібно "слідкувати за базаром". Але іноді просто хочеться "поправити" текст щоб було зруміліше чи акуратніше чи на абзаци розбити, попереднього перегляду також ж немає.

на сторінці партнери перед вказання коду  "нашого банера" бажано вивести сам банер, щоб було видно, що пропонується вставити. Кнопка - аналогічно.

Пропоную поправити клас "item-post", щоб між абзацами повідомлень на форумі була відстань, краще буде читатись.


І розмір шрифта пропоную зменшити. Занадто великий.

Підскажіть як видалити теми з форуму.

Згідний з зауваженнями Юрка Бульбаха. Власне хотів дописати про неможливість редагування і видалення тем. От що, що, а спробу оперативно поінформувати модерів про явні порушення, я б тільки вітав. Думаю і їм виявляти і усувати ці речі було б простіше і зручніше. Бо є випадки коли пишеш в приват і вказуєш на зміст і характер порушення правил дописувачеві, а в відповідь як не тиша, то чергові файли неукраїнської музики, або прописування латинкою. Я закликав і закликаю всіх хто бачить подібні речі, пишіть відразу у приват порушникам і акуратно і ввічливо проводьте пояснювальну роботу. В більшості випадків це спрацьовує. Не стійте осторонь! Поступово культура дописування і спілкування буде йти вгору. (Я так собі наївно чи ні гадаю).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти