Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

В мене в мозілі зараз відтворилось так:


Спроба 3.
Кроки:
Відкрив сторінку з файлом
Додав коментар.
Натиснув кнопку повідомлення.

Форма відкрилась, повідомлення написане, але кнопка "Надіслати" не спрацьовує.

 

 

В мене проблема з завантаженням фотографії в в розділі КУПЛЮ/ПРОДАМ    ((Завантажте правильний малюнок. Файл, який ви завантажили, не є малюнком, або є зіпсованим малюнком.)))       ДОПОМОЖІТЬ

господа! почему в объявлении не получается загрузить фотографии? какое фото не загружалось - ответ один - неправильный файл.....

Не завантажується фото в розділ Куплю/Продам. Проблема....

Майже два місяці пройшло з тих пір, як виникла проблема з завантаженням фотогрфій, а від Романа ніяких пояснень... Хтось може хоча б пояснити в чому проблема? 

І формат такий, як требя, і розмір файла такий як треба, а не завантажеєтья, хоч ти трісни! 

 

На спробу завантажити фото завжди відповідь одна й та ж сама: 

 

Помилка сервера

Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме. 

 

Так коли ж вже настане оте "скоро"?

Вже досить довго не можу прослухати мінусів, загружаються по 15-20 хв,або й взагалі не запускаються, все якось ДУЖЕ ДОВГО!(((

Вже другий день пробую залити три свої мінусовки, ніц не виходить!!!????? візуально все відбувається, але в "моїх файлах" мінусовки не з'являються. Знаючи повільну реакцію  команди сайту, яка скоріш за все вже знає про таку мою проблему, навіть не надіюся на відповідь (((( пишу так, щоб на душі легше стало. 

Перепрошую дуже команду порталу, проблема, скоріш за все, була в трафіку. Питання знімається.

Команда порталу справді все знає - мені приходять повідомлення про всі повідомлення на форумі, а з цієї гілки ще й окремо. Але причина вашої проблеми настільки очевидна (інші ж користувачі завантажують і все "з'являється"), що не було часу відреагувати. Як і проблеми "не скачуються", "не прослуховуються" і т.д. Розпочинати дослідження проблеми слід з своєї сторони і тільки повністю переконавшись в коректній роботі на своїй стороні звертатись до підтримки порталу. 
В підсумку - висловились, легше стало і проблему вирішили. От і добречко)

Перепрошую , Юрію , а не можна щоб і мені приходили повідомлення з форуму де я відписував ? Буду дуже вдячний ,,,


 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти