Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

В існуючий мінус не довантажується плюс. Перевірено Лисом і Віслючком.

Що за новий глюк зявився на сайті?

Неможливо зайти з головної сторінки сайту

В розділі " Куплю - продам"  при перегляді повідомлення, фотографій .... і тд,повертаєшся в роділ, чи переходиш на слідуючу сторінку відкриває замість вибраного вже переглянуту пропозицію. Требе знову заходити в роділ спочатку. 

Добрий день у мене страшенні глюки:я не можу зайти на свій профіль,повідомлення прочитати,фото,відео,поповнення файлів,перегляд виконавців по буквам-нічого не відкривається,окрім радіо,пошук мінусовок,форум!Що робити????

Якщо у вас щось не відкривається на сайті - спробуйте інший браузер. На сайті часто відбуваються зміни і, можливо, щось закешувалося. Такі випадки рідко, але трапляються. Напишіть про результат.

Спробуйте інший браузер

Порозкидало плюси,до зовсім різних мінусів....мав що слухати від хлопців.....навіть які були залиті два дні назад,кинуло сьогодні до польки,зовсім другої....якісь нелади....

Дайе посилання де саме негаразди

Сьогодні додав плюс до пісні на Івана на Купала,так і не причепилася.....і тд....

Дякую за допомогу!Зайшла з іншого браузера і все відкрилось!Хай ваша праця процвітає!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти